X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia obyś 13 kwietnia uslyszala same dobre wiesci;)
    Ja tez nie slyszalam nigdy o kubeczku;) ciekawa sprawa, chociaz ja tam bym sie raczej na cos takiego nie zdecydowala:)


    Agaton piekny dzidzius:)niesamowite jest to ze dziecko ma piec centymetrow i juz nozki i raczki takie malenkie! niesamowite musi byc uczucie ze taki cud nosi sie pod sercem;)

    Ja juz 3 tygodnie prawie pije ziolka, na poczatku odczuwalam bole migrenowe ale juz jest spokoj:) przyzwyczailam sie do nich, taki wieczorny rytual;)

    dużo słonka dziewczyny na cały tydzien:)

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laleczki, ja też chyba bym nie zakładała kubczka :D mnie mój mężuś łapie za nogi i mnie podnosi i kładzie tak aby nogi były w górze na zagłówku łóżka :D i tak leżakuję kolo 20 minut, odwracam się i idziemy spać :)
    dziś w południe czułam ból tam na dole - myślę że pęcherzyk mógł pękać już - jutro mam nadzieję że tempka pójdzie do góry.
    Myszko mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrówka i zaczniesz staranka :) miedzy czasie łykaj witaminki i zdrowo się odżywiaj bo wyczytałam że komórka z pęcherzykiem dojrzewa 2-3 cykle przed tym w którym pęka, dlatego moje drogie proszę zdrowo się odżywiać :)
    pozdrawiam :* <3

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 31 marca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala Dzieki <3 Myślę, że wieści będą dobre i kość się ładnie zrośnie ;)

    Nalunia a kto powiedział, ze teraz się nie można starać? :D haha Kochana, moje nogi mi nie przeszkodzą w dążeniu do celu ;) Dajemy rade z mężem! <3

    Olu, co się dzieje, ze się nie odzywasz? Czekamy na Ciebie <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 31 marca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zaczęłam nowy cykl. Teraz przerwa 2 miesiące. Nawet do mojego wyjazdu nie zdążymy nic zmajstrować. Będę w 16 dc w czasie wyjazdu a owulacje będę miała późno bo ok. 17-20 dc. Aż żal mi się z Wami rozstawać. Najwyżej będę wpadać na forum na ploteczki ;) i dowiedzieć się co u Was.

    Powodzenia z całego serca życzę. Jak pozaciążacie do mojego powrotu to proszę mi nie znikać z tego wątku i kibicować mi aż i mi się uda.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganesko będziemy czekać na Ciebie z utęsknieniem <3 Rozwijaj się nam tam i wracaj szybciutko ! <3

    ❤❤
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " mój lekarz natomiast zalecał wstrzemięźliwość kilka dni po okresie,żeby facet wyprodukował olbrzymią armię plemników:) żeby dopiero zacząć współżyć w okolicy spodziewanej owulacji "

    Powiem że u nas tak dość namiętnie było tylko pierwszy raz. Nie mogliśmy się doczekać tego dnia.
    I jak kochaliśmy się 2-3 razy w tyg to teraz rzadziej.
    Myślę czasem że pydałaby nam się rozłąka żeby za sobą trochę zatęsknić

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska - POWODZENIA !

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Paolala Dzieki <3 Myślę, że wieści będą dobre i kość się ładnie zrośnie ;)

    Nalunia a kto powiedział, ze teraz się nie można starać? :D haha Kochana, moje nogi mi nie przeszkodzą w dążeniu do celu ;) Dajemy rade z mężem! <3

    Olu, co się dzieje, ze się nie odzywasz? Czekamy na Ciebie <3
    Haha Myszko poprawiłaś mi humor bo nieśmiało próbowałąm sobie Was wyobrazić przy starankach - Ty z nogami nieruchomymi - mistrzostwo :D nie mniej jednak bardzo się cieszę że nie marnujecie czasu kochana :* <3
    Aganeska będziemy tęsknić i oczywiście mam nadzieję że Ty o nas nie zapomnisz -będziemy czekać ! :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 21:12

    [img][/img]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska, ja tu planuję Wam kibicować, aż wszystkie zaciążymy ;)
    Myszusia, super że działacie ;) z resztą takie "staranka" są lepsze od leków przeciwbólowych i krew lepiej krąży, więc z pewnością zdrowiu to służy, hehe :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia,bardzo dobrze,ze Twoje nogi nie stanowią przeszkody w staraniach;)
    Aganeska ja tam na pewno będę,bo sie do was przywiazalam i kibicuje wam z całego serca i czekam na dobre nowiny:)
    Joanna,czasami rozłąka moze i dobrze robi,albo jakas zmiana w zyciu,jakies odświeżenie związku:) a czasem samo przychodzi,a moze trzeba jakos seks urozmaicić;)
    Ola, ja tez mysle o Tobie i czekam na wieści od Ciebie :*
    Buziaki Dziewczynki!

    Erl lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, Erl Trzeba walczyć nawet jak nogi się ma niesprawne. Pozycji jest baaardzo dużo więc można kombinować ;) Najważniejsze nie odpuszczać tylko walczyć!!! <3 Wizytę do ginekologa miałam na 7 kwietnia, ale z powodu nóg przesunęłam sobie na 28 kwietnia, mam pewność że wtedy będę mogą być na pewno.

    Nalunia, Erl lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 31 marca 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.Erl słońce trzymam kciuki za ciebie:)Oby wszystko było po twojej mysli.Mnie endo wyszło z laparoskopii.Bo miałam torbiel na prawym jajniku.Co do ziół to taka mieszankę dostałam z zielarskiego.Wiec nie wiem.Sprobuje w następnym cyklu.Jak sie bede złe czuć to odstawię.ZielInka 97 nie martw sie kochana wszystko sie ułoży.Zobaczysz.Ty o tyle masz dobrze ze monitorujesz sie co jakiś czas,masz kontakt z lekarzem.A ja mieszkam za granica i tutaj jest cieżko z umówieniem sie do specjalisty.Zreszta oni do tego nie przywiązują w ogóle wagi.Z moim lekarzem widzę sie co jakieś 3miesiace w Polsce.A brałaś może wiesiołek?Jesli tak to zauważyłaś jakieś zmiany?Pozdrawiamxxxxx

    Erl lubi tę wiadomość

    Madlink
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    Haha Myszko poprawiłaś mi humor bo nieśmiało próbowałąm sobie Was wyobrazić przy starankach - Ty z nogami nieruchomymi - mistrzostwo :D nie mniej jednak bardzo się cieszę że nie marnujecie czasu kochana :* <3
    Aganeska będziemy tęsknić i oczywiście mam nadzieję że Ty o nas nie zapomnisz -będziemy czekać ! :* <3

    Hehehee Nalunia ja nie śmiałam tego pisać ale mi w oczach stanął pokój zabaw Greya. Kobieta uległa, ubezwłasnowolniona w "tych" sprawach :D

    Myszusia, Nalunia lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska hahahahaha padłam! :) Dziewczyny możecie śmiało pisać co myślicie ;) Wtedy przynajmniej i mi jest wesoło! Mam dystans do siebie więc i śmiać się z siebie potrafię ;)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Myszko my się bardzo cieszymy że nie odpuszczasz, bo kazdy cykl jest wazny :* <3 ze mnie tez możecie się podśmiechiwać :D nie obrażam się :)))

    [img][/img]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam w aptece internetowej witaminki, bo taniej i razem z nimi testy owu i ciążowe - i w gratisie dostałam gąbkę dla niemowlaka i całe multum próbek środków do pielęgnacji niemowlaczka - niezwykle to miłe :) :) :) Mam nadzieję, że się przydadzą zanim stracą przydatność do użycia ;)

    U mnie znów wcześnie śluz rozciągliwy, ale tym razem to chyba zasługa wiesiołka. Mam nadzieję, że owulka się nie pospieszy zanadto, bo z moim M będziemy mieć możliwość się poprzytulać dopiero w święta prawdopodobnie.

    Słonka w sercu Wam Wszystkim <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super Erl - takie próbeczki i drobne upominki to fajny drobiazg :) napewno niedługo się przydadzą :*
    Ja tez zaraz po @ mam rozciągliwy a nawet w trakcie @. Owocnego przytulanka kochana :*

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl uwierz, że się nie zmarnują ;) Przydadzą się prędzej niż Ci się wydaje :)

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mysle Erl ze sie przydadzą bardzo szybo:) już niedlugo swieta wiec wykorzystajcie owocnie ten czas;)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście Dziewczyny <3 dzięki :)
    w tym cyklu łykam oeparol z wiesiołkiem i przypływ energii po nim czuję. Chyba że to w końcu organizm przestawia się na wiosenne obroty :) choć za oknem mało wiosennie.. Oby wszystkim nam wiosna posłużyła :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ