X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt kochane :* odpocznijcie troszkę i nabierzcie sił na nowe staranka i oby zazieleniło się niełuuuugo :* <3 <3 <3

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOCHANE
    Z całego serducha życzę Wam wspaniałych ciepłych i wyjątkowych Świąt Wielkanocnych, niech u każdej z Was szybciutko pojawi się mały wielki Cud:)
    wszystkiego dobrego:)

    Erl, Nalunia, Aganeska lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Kochane !!!! <3

    U mnie dni płodne, teraz trzeba działać! Jutro chyba owulacja, albo dziś? :D <3

    Erl, Paolala, Nalunia, Aganeska lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknych, radosnych Świątecznych dni Kochane <3

    Myszusia, Paolala, Nalunia, Aganeska lubią tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko elegancja-francja :) nic tylko działać :**** dziewczynki kochane jeszcze raz dużo dużo odpoczynku :* :* :* <3

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam!
    Tez Wam życzę odpoczynku i spokoju w te Święta oraz dużo dużo radości z Nowego Życia,które objawi nam się wkrótce! I tego nowego życia życz wam pod serduchami :) to takie radosne Święta,wiec oby ta radość została przedłużona na 9m-cy a później na kolejne lata:)
    Nie wiem jak u was,ale u mnie ostatnio jakiś wirus szaleje i myślałam,ze mnie ominie,ale jak mnie w czwartek dopadło,to nic nie mogłam jeść,a co zjadłam to shaftowałam prawie natychmiast. Jak przez cala ciąże nie rzygalam,to teraz jestem juz w II trymestrze,wiec wiedziałam,ze to nie ciążowe wymioty. Pojechalam do domu z pracy,juz spalam na biurku,ale musiałam na męża czekać bo razem wracamy,a nie mógł wczesniej wyjść niestety,sama tez bym nie dojechała. Przyjechałam do domu i od razu do łóżka,temperaturę mialam,spalam cale popołudnie,noc i dopiero rano cóś lepiej bylo,ale bałam sie o dzidzie,bo taki wirus to groźna sprawa... Teraz juz mi dużo lepiej,ale czasem sie zastanawiam czy nie lepiej siedzieć na L4, bo w pracy sie zaraziłam...
    Eh no nic,oby was nic nie brali i weselcie sie,Alleluja!:):):)

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatonek, nie krępuj się brać l4, jeszcze się w życiu napracujesz, do wolnego w swojej sytuacji masz święte prawo, a potrzebujecie teraz i Ty i dzidzia więcej odpoczynku. Choćby na ten okres teraz, bo pogoda taka, że choróbska będą po ludziach łazić... Dobrze, że już lepiej. Zdrówka i radości na te świąteczne dni :*
    Myszusia, niech z wielkanocnego jajeczka wykluje się Wasze szczęście ;)
    Ja sobie właśnie klapnęłam po całym dniu prac domowych wszelakich. Miło, że od jutra odpoczywanie :)
    Wiary, nadziei i miłości na czas Wielkanocy Dziewczyny raz jeszcze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 19:20

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też życzę Wam zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt, pełnych miłości, spełnienia marzeń tych najważniejszych i dużooo uśmiechu ;) Życzę Wam by Zmartwychwstały Jezus udzielił Wam wielu łask i by w Was też odrodziło się nowe lepsze i szczęśliwsze życie :*

    Ja od wczoraj jadę na antybiotyku bo gardła nie doleczyłam jednak i wczoraj wstałam bez głosu. Niedoleczona angina i krtań mi zawaliło. Świątecznego obżarstwa nie będzie bo tylko zupki i jogurciki jako tako przechodzą mi przez gardło.

    Agaton zdrowiej i niech Cię żaden wirus więcej nie łapie.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak po świętach Kochane? :)

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    I jak po świętach Kochane? :)

    heh 2kg wiecej;P jest co zrzucać:) troche na poczatku sie dołowałam bo oczywiście teściowa nie omieszkała powiedzieć że już bociany nadleciały i czy już jestem w ciąży...ale ten typ tak ma:)
    póki co owulki u mnie nie było chociaż gdybym nie mierzyła tempki to bym stwierdziła że była:)
    ale jakoś jestem pozytywnie nastawiona na wiosne, mam jakiś plan działania:)
    ostatnio zaczęłam kombinować z różnymi koktajlami, dzisiaj np z truskawek, jablka, szpinaku, dyni, bananow i maslanki, do tego siemie lniane zmielone i pestki dyni i wszystko zmielone:) pyyyycha polecam:)

    a jak u Ciebie Myszusia nogi? mam nadzieje ze lepiej!

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala oo to się cieszę! 2 kg więcej? To nie dużo, na tyle można sobie pozwolić ;) Dzidziuś się pojawi, jestem tego pewna. U mnie dobrze. Nogi coraz lepiej. Za 6 dni idę do poradni urazowo-ortopedycznej i mają chyba ściągać mi gips, jestem mega zadowolona ;) Chodzę sobie po woli po mieszkaniu, ale staram się nie przeciążać nóg :) U mnie owulacja już chyba była, oby w końcu zaskoczyło. Ostatnio sobie leżałam w łóżku i myślałam o tym co powiedział mi lekarz (ze przy PCOS dochodzi często do poronień), postanowiłam więc że teraz (od dziś) 2x dziennie będę brać duphaston przez 7 dni. Powiedzcie mi tylko dziewczyny, czy jeśli brałabym cały czas duphaston to @ przyszłaby normalnie? Czy dopiero jeśli odstawię ten lek? Bo myślałam, że jeśli zaszłabym w ciążę (nie wiedziałabym o tym) i zaczęła brać duphaston (na podtrzymanie ciąży) to jest szansa, ze się w końcu uda, bo może właśnie w tym leży problem.

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, ja po świętach okay - nawet waga mi nie ruszyła - jakoś w tym roku poznałam co to umiar haha :D ja natomiast po prawie 2 tygodniach brania w malutkiej ilości Bromergonu dostałam skutków ( nie jestem pewna czy to po Bromku?) - rano wstałam zaczęłam się ubierać a tu nagle zbiera mnie na pawia, kręci mi się w głowie i czuję uderzenie gorąca - położyłam się z 5 minut i przeszło. Do tego jakiś lekki ból gardłą i katar mnie dorwał :( czy to możliwe że po 1/4 i 1/2 tabletki Bromka po 2 tygodniach dopiero skutki uboczne ?:/
    Myszko ja biorę Duphaston i zazwyczaj 2-4 dni po odstawienia dostaję @. Dziwi mnie też bo lekarze mówią że nie podnosi on tempki a mi się zdaje że od brania mam te temperatury wyższe, ale jestem spokojniejsza bo jednak progesteron przydaje się po owulce i raczej będę go brała przy każdym cyklu Myszko.

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naluniu rozumiem. Chciałam właśnie dowiedzieć się czy jak będę brała cały czas Duphaston (od owulacji do @) czy ta @ się pojawi czy muszę przestać brać ten lek żeby @ się pojawiła? O to mi właśnie chodzi. Mam nadzieje, ze dobrze to wytłumaczyłam i nie zamieszałam za bardzo :)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko niektóre dziewczyny dostawały w trakcie brania lutki/Duphastonu - ja zawsze dostawałam po odstawieniu lutki/duphastonu :)

    Myszusia lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Naluniu, dziękuje Ci bardzo za odpowiedz :) Właśnie taką chciałam zobaczyć :)

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia ja raz w życiu tylko brałam dupka na wywołanie małpy miałam brać 10 dni a małpa przyszła w 7 dniu brania wiec odstawiłam;) ale nie wiem czy to reguła by była u mnie że dostaje w trakcie;)

    ja za to postanowiłam iść jutro sprawdzić amh i progesteron, w zeszłym cyklu ok 7 dni po owu progesteron mialam ponad 40!!! wiec ciekawa jestem jak teraz;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 16:30

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska i Agaton, mam nadzieję, że jesteście już zdrowe <3
    Paolala, skąd wzięłaś przepis na ten koktajl? Połączenie smaków kosmiczne, jestem ciekawa jak to smakuje :) I skąd wzięłaś truskawki? :p Mi też trochę waga się wahnęła, tym bardziej że przez pogodę siedzieliśmy na tyłkach całe dwa dni. Poza gimnastyką łóżkową zero okazji na spalanie kalorii ;)
    Myszusia, świetna wiadomość że już możesz chodzić! Mi @ przychodzi 1-3 dni po odstawieniu lutki, ale nie odstawiaj dupka bez upewnienia się co do ciąży. Czyli dopiero gdy zrobisz test, jeśli będzie za wcześnie na sikańca najlepiej betę - bo odstawienie progesteronu w przypadku ciąży może sprowokować poronienie.
    Nalunia, wszystkie te leki hormonalne mogą wywoływać takie reakcje, mi do uderzeń gorąca nawet przy ziółkach dochodziło. Nawet mała ilość i nawet po pierwszej tabletce. Przy luteinie też miewam takie dolegliwości złudnie przypominające te ciążowe...
    Zrobiłam dziś po raz pierwszy test owulacyjny, bo śluz mam dziś piękny i jajnik pobolewa owulkowo, ale kreska testowa jaśniejsza od kontrolnej (choć kolorek ma), więc zaznaczam negatywa. Tylko że zapomniałam, że test chciałam zrobić i trochę wypiłam przed, nie wiem czy zanadto mi to nie rozwodniło próbki i nie wpłynęło na wynik... Może jutro kreska będzie ciemniejsza już, choć nie wiem jak to u mnie działa, bo nie robiłam dotąd tych testów. Jeśli jutro ściemnieje to nawet lepiej, bo mój M ma dziś nockę i dopiero jutro wieczorem najwcześniej się poprzytulamy ;) Choć bardzo na spokojnie podchodzę do tego cyklu. Raczej nastawiam się na to, że zacznę robić badania od kolejnego... Ale zobaczymy, zdaję się na wolę nieba.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala, bardzo wysoki ten progesteron, taki wręcz ciążowy. Chciałabym taki miewać :) Jeśli to stała predyspozycja, to myślę że dobrze to wróży Twoim ciążom :) Czy może przyjmowałaś luteinę?
    AMH robisz prywatnie?

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Chciałabym zacząć pić te ziółka ale mam mały problem. Nie mogę dostać w sklepie zielarskim owocu niepokalanka. Podobno nie da się go kupić w Polsce? Czy któraś z Was mieszała sobie te zioła sama i wie gdzie te owoce niepokalanka kupić?

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl przepis na koktajl to moja twórczość:) truskawki z biedronki mrożone, bardzo dobre;) mnie bardzo smakuje;) czasem zamiast szpinaku daje selera naciowego;) dynie kawałki zamroziłam z zeszlego roku;)
    nie brałam nigdy lutki, raz w zyciu dupka na wywołanie okresu w listopadzie zeszlego roku;) ciekawa jestem jaki teraz bedzie progesteron;)
    wiesz AMH robie prywatnie z własnej inicjatywy;) kiedys przed braniem clo lekarka powiedziala ze warto to zrobic;) sporo kosztuje ponoc ale nie wiem czy ktokolwiek dalby mi na to skierowanie;) ja mam pcos wiec ciekawa jestem jak to sie ksztaltuje u mnie;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ