X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni temu zbadalam prolaktyne po 4 miesiecznym cyklu z bromkiem i okazalo sie, ze moja prl wynosi 0,36. Jak nie sraczka, to urok :( Teraz jest za niska..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 22:53

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Po dwóch tygodniach brania bromka (od 1/4 tabl do całej stopniowo) prolaktyna spadła mi z 62 do 24. Czy to jest dobry wynik? Mam też pytanie dotyczące realnych efektów? Normalnie mam okres 7-8 dni, dziś mam 4 dc i na razie susza, wczoraj było bardzo mało. Czy to możliwe, że bromek dał taki efekt? Jak to u Was wygląda? Czy cykl Wam się skrócił?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Po dwóch tygodniach brania bromka (od 1/4 tabl do całej stopniowo) prolaktyna spadła mi z 62 do 24. Czy to jest dobry wynik? Mam też pytanie dotyczące realnych efektów? Normalnie mam okres 7-8 dni, dziś mam 4 dc i na razie susza, wczoraj było bardzo mało. Czy to możliwe, że bromek dał taki efekt? Jak to u Was wygląda? Czy cykl Wam się skrócił?

    Po 2 tygodniach to spoko - ale powinnaś zbadać po 1,5 miesiąca najwcześniej żeby wszystko się unormowało.
    Pierwszy okres po podwyższonej dawce Bromka to miałam cykl 17 dniowy ! Normalnie mam około 27dc.
    Co do intensywności to ja dalej mam bardzo krwawe i niestety na to nie wpłynął.

  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na bromku od września 2015,pół tabletki wieczorem + witamina w kroplach d3,jak narazie to brak ciąży,jedynie co to wzrost wagi,masakra miało mi cykle wyrównać a nadal mam 30-27-26-32-27 i niewiadome kiedy się spodziewać owulacji przy takich cyklach

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    PaulaViktoria no ja sama nie moglam uwierzyc ze tak szybko mi sie udalo z tymi moimi cyklami :) Teraz trzymam kciuki za ciebie. Mam nadzieje ze po tej stymulacji clo szybko zajdziesz :)

    Waldhauzer nie strasz :P ja odstawilam bromka od razu i jest ok. No ale oczywiscie zalezec to moze tez od tego ile jest podwyzszona prolaktyna i ile sie bierze tego bromka. Ja bralam tylko pol

    Nowatorka i mi sie w koncu udalo, dzis 5t3d, bylam u gina, dostalam leki na podtrzymanie, cykl w ktorymm sie udalo byl naturlany, bez zadnych wspomagaczy ani hormonow :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ