Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka

Wysłany: 1 października 2015, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranny test negatywny, pora chyba sie pogodzić i czekać na @ :)

Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój obecny cykl jest jakiś nienormalny, nigdy takiego nie miałam:/ jestem już 4 dni po spodziewanym okresie, drugi dzień mam plamienia, w poniedziałek robiłam test-nie ma nawet cienia. Brzuch nie boli-tak jak zawsze bolał zwiastując okres. W połowie cyklu zaczęłam brać bromergon, czy to przez niego coś się porypało? Nie wiem czy jest sens robić test:/

Wysłany: 1 października 2015, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello, bardzo możliwe, że wina leży po stronie bromergonu. Masz tak samo jak ja, tylko u mnie bez plamień, wizyte mam dopiero w listopadzie i do listopada zostane zapewne bez @ ... test dzisiejszy negatywny, wiec wiecej juz nie bede robic, a Ty mozesz jeszcze jeden zrobic jutro rano.

Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

201111103338.png
  • Rafaello Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a zdarzało Ci się już tak że przez dłuższy czas nie dostawałaś okresu?

• nowatorka Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch boliokresowo juz od kilku dni a @ nie przychodzi.
    Paula ja tez dzisiaj zrobilam ostatni test, juz nie mam zadnej nadziei. Chce tylko szybko zaczac nowy cykl :/

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2015, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello dzisiaj też mam plamienia. Brzuch boli jak podczas miesiączki Może jeszcze się rozkręci. Biorę bromergon od poniedziałku.

Wysłany: 1 października 2015, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Paula a zdarzało Ci się już tak że przez dłuższy czas nie dostawałaś okresu?

Tak, bo mam policystyczne jajniki i bez tabletek okres przychodził nawet co pół roku :(

201111103338.png

Wysłany: 1 października 2015, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    A mnie brzuch boliokresowo juz od kilku dni a @ nie przychodzi.
    Paula ja tez dzisiaj zrobilam ostatni test, juz nie mam zadnej nadziei. Chce tylko szybko zaczac nowy cykl :/

Ja też bym chciała dostać już @ i zaczac nowy nowy cykl, ale póki co się nie zapowiada :(

201111103338.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2015, 16:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że to plamienie mogę zacząć liczyć jako pierwszy dzien cyklu??

• nowatorka Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Myślicie że to plamienie mogę zacząć liczyć jako pierwszy dzien cyklu??
    Ja nie licze plamien, zaczynam od dnia normalnej @, tak tez mowil moj gin

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2015, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja nie licze plamien, zaczynam od dnia normalnej @, tak tez mowil moj gin

Aha czyli takie plamienia zwiastują że miesiączka nie długo się pojawi? Nigdy tak nie miałam dlatego pytam

• nowatorka Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Aha czyli takie plamienia zwiastują że miesiączka nie długo się pojawi? Nigdy tak nie miałam dlatego pytam
    Tak, ja czesto mam takie plamienia dzien przed @. Raz mi sie zdarzylo nawet miec taka dziwna @ ze plamienia 4 dni potem 2 dni skapy okres takze i tak moze sie jednorazowo zdarzyc ;)

iv09mg7y3g8rfy1m.png

Wysłany: 1 października 2015, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bol brzucha niesamowity, chwilami nie da sie wytrzymac, w dodatku z dnia na dzien coraz mocniej bola mnie piersi, szyjka twarda jak kamien i zamknieta, strasznie ciasno w pochwie, boje się że może wyjść z tego ciąża pozamaciczna, do swojego lekarza nie mam jak isc, bo wlasnie wypoczywa w Hiszpanii, a reszta to sami idioci, patrza tylko zeby kasa sie zgadzala :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 23:14

201111103338.png
  • nowatorka Autorytet

Wysłany: 1 października 2015, 23:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ciaze pozamaciczna by tez test wykryl ;)

PaulaViktoria lubi tę wiadomość

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a może na bete powinnaś pójść? Koleżanka jak była w ciązy zrobila 4 testy były negatywne. W końcu poszła na bete i okazało sie ze jest w ciąży

PaulaViktoria lubi tę wiadomość

Wysłany: 2 października 2015, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, no skoro mówisz, że test by wykrył, to Ci wierzę :)

W poniedziałek powtórzę jeszcze test i jak nic nie wykarze to polecę na betę :)

A Wy jak się czujecie, co tam słychać ? :)

201111103338.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2015, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zaczął okres. Od wtorku lecę z clostilbegyt i zobaczymy co to da. Czy się uda czy nie. Bromergon chyba działa bo jestem ospała ciąglę, suszy mnie niemiłosiernie i czasem zawraca w głowie. Skończę jedno opakowanie pójdę znowu na prolaktynę zobaczyc czy coś się ruszyło .

Wysłany: 2 października 2015, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja postanowiłam, że biorę się od dziś za siebie :D Od kilku dni nie jem słodyczy, chociaż zażyło mi się pojeść jakąś kostke czekolady. OD dziś NIC. Na diete jako taka nie przechodzę, bede starała się jeść 5 posiłków dziennie, z czym u mnie do tej pory był problem, bo jadłam tylko obiad i kolacje :) No i dołączam do walki z nadwagą ćwiczenia :) Oby mi tylko nie zabrakło motywacji :)

201111103338.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2015, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd zaczęłam się odchudzać schudłam 10 kg. I od tego momentu mam rozwalony cykl Przed schudnięciem mialam okres jak w zegarku 30 dni. A teraz tragedia. I co najlepsze nie mam niedowagi, Normalnie wyglądam. Nie jestem ani za chuda ani za gruba. Mogłabym jeszcze schudnąć ale obawiam się że znowu sobie zaszkodze

Wysłany: 2 października 2015, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Ja odkąd zaczęłam się odchudzać schudłam 10 kg. I od tego momentu mam rozwalony cykl Przed schudnięciem mialam okres jak w zegarku 30 dni. A teraz tragedia. I co najlepsze nie mam niedowagi, Normalnie wyglądam. Nie jestem ani za chuda ani za gruba. Mogłabym jeszcze schudnąć ale obawiam się że znowu sobie zaszkodze

A mi mój lekarz ciągle powtarza, że troche przydałoby się zgubić, wówczas szanse na ciąże wzrosną, bo przez nadwagę mam zaburzenia cyklu :(

201111103338.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego