X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 1 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranny test negatywny, pora chyba sie pogodzić i czekać na @ :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 1 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój obecny cykl jest jakiś nienormalny, nigdy takiego nie miałam:/ jestem już 4 dni po spodziewanym okresie, drugi dzień mam plamienia, w poniedziałek robiłam test-nie ma nawet cienia. Brzuch nie boli-tak jak zawsze bolał zwiastując okres. W połowie cyklu zaczęłam brać bromergon, czy to przez niego coś się porypało? Nie wiem czy jest sens robić test:/

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 1 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello, bardzo możliwe, że wina leży po stronie bromergonu. Masz tak samo jak ja, tylko u mnie bez plamień, wizyte mam dopiero w listopadzie i do listopada zostane zapewne bez @ ... test dzisiejszy negatywny, wiec wiecej juz nie bede robic, a Ty mozesz jeszcze jeden zrobic jutro rano.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 1 października 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a zdarzało Ci się już tak że przez dłuższy czas nie dostawałaś okresu?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 1 października 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch boliokresowo juz od kilku dni a @ nie przychodzi.
    Paula ja tez dzisiaj zrobilam ostatni test, juz nie mam zadnej nadziei. Chce tylko szybko zaczac nowy cykl :/

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello dzisiaj też mam plamienia. Brzuch boli jak podczas miesiączki Może jeszcze się rozkręci. Biorę bromergon od poniedziałku.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 1 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Paula a zdarzało Ci się już tak że przez dłuższy czas nie dostawałaś okresu?


    Tak, bo mam policystyczne jajniki i bez tabletek okres przychodził nawet co pół roku :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 1 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    A mnie brzuch boliokresowo juz od kilku dni a @ nie przychodzi.
    Paula ja tez dzisiaj zrobilam ostatni test, juz nie mam zadnej nadziei. Chce tylko szybko zaczac nowy cykl :/


    Ja też bym chciała dostać już @ i zaczac nowy nowy cykl, ale póki co się nie zapowiada :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że to plamienie mogę zacząć liczyć jako pierwszy dzien cyklu??

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 1 października 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Myślicie że to plamienie mogę zacząć liczyć jako pierwszy dzien cyklu??
    Ja nie licze plamien, zaczynam od dnia normalnej @, tak tez mowil moj gin

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja nie licze plamien, zaczynam od dnia normalnej @, tak tez mowil moj gin

    Aha czyli takie plamienia zwiastują że miesiączka nie długo się pojawi? Nigdy tak nie miałam dlatego pytam

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 1 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Aha czyli takie plamienia zwiastują że miesiączka nie długo się pojawi? Nigdy tak nie miałam dlatego pytam
    Tak, ja czesto mam takie plamienia dzien przed @. Raz mi sie zdarzylo nawet miec taka dziwna @ ze plamienia 4 dni potem 2 dni skapy okres takze i tak moze sie jednorazowo zdarzyc ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 1 października 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bol brzucha niesamowity, chwilami nie da sie wytrzymac, w dodatku z dnia na dzien coraz mocniej bola mnie piersi, szyjka twarda jak kamien i zamknieta, strasznie ciasno w pochwie, boje się że może wyjść z tego ciąża pozamaciczna, do swojego lekarza nie mam jak isc, bo wlasnie wypoczywa w Hiszpanii, a reszta to sami idioci, patrza tylko zeby kasa sie zgadzala :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 23:14

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 1 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ciaze pozamaciczna by tez test wykryl ;)

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a może na bete powinnaś pójść? Koleżanka jak była w ciązy zrobila 4 testy były negatywne. W końcu poszła na bete i okazało sie ze jest w ciąży

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 2 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, no skoro mówisz, że test by wykrył, to Ci wierzę :)

    W poniedziałek powtórzę jeszcze test i jak nic nie wykarze to polecę na betę :)

    A Wy jak się czujecie, co tam słychać ? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zaczął okres. Od wtorku lecę z clostilbegyt i zobaczymy co to da. Czy się uda czy nie. Bromergon chyba działa bo jestem ospała ciąglę, suszy mnie niemiłosiernie i czasem zawraca w głowie. Skończę jedno opakowanie pójdę znowu na prolaktynę zobaczyc czy coś się ruszyło .

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 2 października 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja postanowiłam, że biorę się od dziś za siebie :D Od kilku dni nie jem słodyczy, chociaż zażyło mi się pojeść jakąś kostke czekolady. OD dziś NIC. Na diete jako taka nie przechodzę, bede starała się jeść 5 posiłków dziennie, z czym u mnie do tej pory był problem, bo jadłam tylko obiad i kolacje :) No i dołączam do walki z nadwagą ćwiczenia :) Oby mi tylko nie zabrakło motywacji :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odkąd zaczęłam się odchudzać schudłam 10 kg. I od tego momentu mam rozwalony cykl Przed schudnięciem mialam okres jak w zegarku 30 dni. A teraz tragedia. I co najlepsze nie mam niedowagi, Normalnie wyglądam. Nie jestem ani za chuda ani za gruba. Mogłabym jeszcze schudnąć ale obawiam się że znowu sobie zaszkodze

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 2 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Ja odkąd zaczęłam się odchudzać schudłam 10 kg. I od tego momentu mam rozwalony cykl Przed schudnięciem mialam okres jak w zegarku 30 dni. A teraz tragedia. I co najlepsze nie mam niedowagi, Normalnie wyglądam. Nie jestem ani za chuda ani za gruba. Mogłabym jeszcze schudnąć ale obawiam się że znowu sobie zaszkodze


    A mi mój lekarz ciągle powtarza, że troche przydałoby się zgubić, wówczas szanse na ciąże wzrosną, bo przez nadwagę mam zaburzenia cyklu :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ