X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po Dupku @ dostawałam zawsze 3 dni po odstawieniu, cykle miała przy niem regularne, ale niestety brak owulacji, więc nic mi nie pomógł :) ja proponuję Ci udać się na bete :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mialam owulacji w tym cyklu. Byłam na monitoringu w 12dc i na prawym jajniku nie miałam w ogóle pęcherzyków a na lewym 5 wielkości 0.38mm.. Także mały ..

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ciążowy, ale chyba oszalał, zaraz wrzucę zdjęcia :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to dawaj fote :-P

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6iQbKB~ms47q9CO58d8DfyMeLbK3PV


    http://fotowrzut.pl/UYSRRQ7Q5S


    Test był chyba wadliwy, prawda? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwnie. Może jakiś wadliwy test.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie pojawila sie druga kresma i teraz nie wiem co myslec :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powtórz test .. Ale jak tobie się udało to dla mnie jeszcze jest nadzieja :-)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano powtorze :) Ja juz zwatpila, ale teraz znowu sie nakrecam, moze nie potrzebnie :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :-)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam drugi, jednak negatywny, albo tamten byl wadliwy i dlatego pokazal 2 kreske, albo dzis juz za duzo wydalilam i ten wyszedl negatywny ( nie wiem czy ilosc oddawanego moczu odgrywa tu role). Kolejny i ostatni juz zrobie w piatek, jutro musze kupic bo zapas juz sie skonczyl :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Paula ja tez robie ale -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 16:06

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, ale juz termin @ mina? Czy jestes jeszcze przed? Ja rano kupilam dwa testy, jeden jakis ferelny, pokazal 2 keeski, 2 jena, wlasnie wrocilam z apteki, kupilam znowu 2 testy na juto i w sumie za te prawie 60 zl dzis wydane zrobilabym 3 razy bede i byla pewna na 1000% :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula poczekaj do rana.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam, a może nawet do piątku, bo już sama nie wiem w sumie jutro bedzie 5 dni po terminie miesiączki, więc myśle, że powinien pokazać prawdę :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula u mnie termin @ to cezko okreslic. Od 3 dni nie biore dupka i owulke mi ovu wyznaczyl 16 dni temu wiec juz powinna przyjsc @.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam takie jedno pytanie dotyczące bromergonu Czy czujecie wzmożone pragnienie?? Ja pije pije i nie mogę przestać.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 30 września 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po odstawieniu dupka @ przychodziła po 3 dnich, zawsze :) Ale nie wywoływał on u mnie owulacji, przepisywał mi go inny lekarz, który leczył mnie wczesniej, a nie wiedział, że staram się o dziecko, bo akurat byłam w trakcie szukania innego, który zajmie się mną profesjonalnie :)

    Co do pragnienia, to tak, tragedia wręcz, potrafie wypić 3 kubki wody naraz, a nadal chce sie pic :D

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszlym cyklu z dupkiem ale bez bromka dostalam po 11 dniach od ostatniego dupka :/ . no ale teraz mam nadzieje ze szybciej dostane. Brzuch mnie boli na @ juz od kilku dni

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka też właśnie tak mam . Mimo tego że biorę duphaston to miesiączka zawsze pojawia sie z opóźnieniem albo za szybko bo jeszcze w trakcie brania. Teraz ostatni miesiąc go brałam i czekam na okres i doczekać się nie mogę . Brzuch mnie boli a tu ani widu ani słychu ;-)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ