X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 27 września 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, glupio zaptam, ale robilam bete w 11dpo i wyszla negatywna, ten moj smieszny skok temperatury widoczny na moim wykresie byl 1 dzien przed beta,, moglo dojsc wtedy do zagniezdzenia, czy to mozliwe, ze beta wówczas mogła wyjść jeszcze negatywna?  Dzisiaj termin @ ale sie nie zapowiada, tempka sie utrzymuke, szyjka do tej pory byla miekka, zamknieta, średnio wysoko, dzis zrobila si3 twarda, zostala na tej samej wysokosci i jest raczej zamknieta, nie wiem kiedy zrobic sikanca :(

    Jeszcze kedno pytanie, po bromku macie regularne cykle, czy wydluzyly sie Wam?

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 27 września 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o cykle to z 28 dniowych skróciły mi się do 25. A co do Twojej bety to zrobiłabym jeszcze raz ;). Mogło być za wcześnie jeszcze. Teoretycznie do 12 dpo może dojść do zagnieżdżenia wiec wszystko możliwe. Ale wiem sama po sobie ze lepiej się nie nastawiać żeby się nie rozczarować ale sprawdzić trzeba. Powtórz betę i powinno się wyjaśnić. Będziemy trzymać mocno kciuki żeby się udało ;)

    hchygox1kst10j9v.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie wiem czy mi sie cykle skrocily czy nie bo to sie niedlugo okaze.
    Co do bety Paola to ja bym poczekala jeszcze ze 2 dni bo moze ci przyjdzie @ (czego ci nie zycze) ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ból rozczarowania, doświadczam go praktycznie co miesiac, przez prawie 2 lata :( Brzuch boli jak na okres i chyba poczekam do środy, jak nie przyjdzie tonw czwartek rano testuje :) Nie mialam w tym cyklu monitoriungu, wiec owulacja tez mogla sie przesunac o ok. 2 dni, chociaz objawy i testy na to nie wskazywaly, brak mi tylko cierpliwosci :( :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mnie tez brzuch "kreci" na @. Moze dostaniemy w tym samym cczasie i zaczniemy razem nowe staranka

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mamy w podobnym czasie rozpoczęty cykl, zazwyczaj mam cykle 27dniowe, obecnie brak plamień i brzuch nie ćmi przepowiadając okres. Może bromek coś zadziałał? To mój pierwszy i dodatkowo nie pełny cykl z bromkiem, mogłabym testować ale jakoś pękam:/

    Paula a sikańca robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 11:45

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też w sumie nie pełny pierwszy cykl z bromkiem, bo zaczęłam brać go po @, ja robiłam bete 11dpo ale negatywna, dzień wczeniej miałam ten śmieszny skok, którzy poprzedzał spdek tempki i tak licze na to, że to może wtey doszło do zapłodnienia, ale poziom hcg jeszcze nie zdążył wzrosnąć:(
    Sikańca robiłam dzisiaj, ale nie z rannego moczu, wyszedł negatywny, ale myślę, że gdyby doszło do zapłodnienia, to sikaniec jeszcze nie byłby wiarygodny :)
    Póki nie mam @, mam nadzieje, podbrzusze mnie ćmi, piersi bola coraz mocniej, okres spóźnia się dziś 2 dzien, szyjka wczoraj w terminie @, z miękkiej zrobiła się twarda i chyba jest zamknięta.
    Na razie staram się sobie wmówić, że to dopiero pierwszy cykl z bromkiem i dlatego okres nie przyszedł w terminie.

    Rafaello, rób test, co masz do stracenia, trzymam kciuki bardzo! :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka , z jednej strony chciałabym tego krwawienia, bo zaczęłabym drugi cykl z bromkiem i może coś by się ruszyło, z drugiej strony licze jeszcze na ten cykl, że może coś tam się dzieje :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Nowatorka , z jednej strony chciałabym tego krwawienia, bo zaczęłabym drugi cykl z bromkiem i może coś by się ruszyło, z drugiej strony licze jeszcze na ten cykl, że może coś tam się dzieje :)
    Ja juz nie mam nadziei na ten cykl.i tez tak jak wy dziewczyny nie bralambromka od samego poczatku ale prawie.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja juz nie mam nadziei na ten cykl.i tez tak jak wy dziewczyny nie bralambromka od samego poczatku ale prawie.


    A testowałaś w tym cyklu?

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje juz 3 dni i - . dzisiaj 14 dni po owu (wg wykresu) wiec juz by wyszedl testjakby cos bylo ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja, ale ja nie mam pewności, siostra starała się 2 lata, zaczął spóźniać jej się okres, zrobiła bete dzień po @, wyszła negatywna, tydzień później beta już rosła, a pozytywny test wyszedł jej dopiero w 7 tygodniu, wczesniej nawet cienia nie było :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bromek może rozregulować cykl? Mam te testy paskowe, one chyba są mniej czułe od tych płytkowych?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    To tak jak ja, ale ja nie mam pewności, siostra starała się 2 lata, zaczął spóźniać jej się okres, zrobiła bete dzień po @, wyszła negatywna, tydzień później beta już rosła, a pozytywny test wyszedł jej dopiero w 7 tygodniu, wczesniej nawet cienia nie było :)
    O to ciekawa historia. Ale to juz chyba pojedyncze przypadki. Przy czulych testach ( ja mam te najczulsze) to juz powinno wyjsc. Jajuz sienie nastawiam ;) mysle tylko zeby szybko przyszla @

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    bromek może rozregulować cykl? Mam te testy paskowe, one chyba są mniej czułe od tych płytkowych?


    Czytałam, że przy pierwszym cyklu może, ale nie powinien się wydłużyć, dziewczyny pisały na forum, że o kilka dni się czasem spóźnia, ale w drugim cylku stosowania powinien byc już regularnie, więc czekam :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    O to ciekawa historia. Ale to juz chyba pojedyncze przypadki. Przy czulych testach ( ja mam te najczulsze) to juz powinno wyjsc. Jajuz sienie nastawiam ;) mysle tylko zeby szybko przyszla @


    Ja mam te paskowe testy z allegro, nie wiem jaką mają czułość, ale raczej do najczulszych nie należą :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam paskowe kanadyjskie kupione w internecie ale piszaze maja czulosc 10 czyli najlepsza

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Czytałam, że przy pierwszym cyklu może, ale nie powinien się wydłużyć, dziewczyny pisały na forum, że o kilka dni się czasem spóźnia, ale w drugim cylku stosowania powinien byc już regularnie, więc czekam :)

    ech a ja już miałam nadzieję na ciąże bo okres się nieznacznie spóźnia:/ a tu bromek mógł namieszać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:26

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 28 września 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    ech a ja już miałam nadzieję na ciąże bo okres się nieznacznie spóźnia:/ a tu bromek mógł namieszać


    Mógł, mógł i to jest jego minus, że w pierwszym cyklu nie wiadomo czy przyjdzie w terminie:( a testowałaś już? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 08:34

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ