X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha jak masz nadwagę to tak.Myślałam że wagę masz ok ale tak dla siebie ..

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 2 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od niedawna chodze na fitness 3x w tygodniu. Wzmacniam tez miesnie brzucha w razie czego zeby lepiej trzymaly dzidzie i za potem lepiej wrocily do formy ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Ja od niedawna chodze na fitness 3x w tygodniu. Wzmacniam tez miesnie brzucha w razie czego zeby lepiej trzymaly dzidzie i za potem lepiej wrocily do formy ;)

    Chyba też muszę pomyśleć o ćwiczeniach na brzuch ;-) jakieś 10 -20 minut im poświecac :-)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 2 października 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kiedyś ćwiczyłam z Mel B i dzisiaj do niej wróciłam :) Robie 10 minut na brzuch, 10 minut na nogi, 10 minut na pośladki i 10 minut na ramiona :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 2 października 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wieczorem ide na zumbe

    PaulaViktoria lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    A ja kiedyś ćwiczyłam z Mel B i dzisiaj do niej wróciłam :) Robie 10 minut na brzuch, 10 minut na nogi, 10 minut na pośladki i 10 minut na ramiona :)
    ćwiczyłam z nią. Właśnie z nią schudlam 10 kg. Jest super. Taka pozytywna :-)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 2 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    ćwiczyłam z nią. Właśnie z nią schudlam 10 kg. Jest super. Taka pozytywna :-)


    A stosowałaś jakąś dietę? U mnie z nią ciężko, nie potrafię jej utrzymać dłużej, szybko wymiękam :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadłam mniej.O 18 ostatni posiłek. I jakoś polecialo. Mialam motywację bo mój narzeczony też się odchudzał. Razem zawsze razniej. Zawsze możesz sie na jakiś fitness zapisać. Jak opłacisz karnet to będzie ci szkoda pieniędzy i będziesz chodzić :-)

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 3 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    Jadłam mniej.O 18 ostatni posiłek. I jakoś polecialo. Mialam motywację bo mój narzeczony też się odchudzał. Razem zawsze razniej. Zawsze możesz sie na jakiś fitness zapisać. Jak opłacisz karnet to będzie ci szkoda pieniędzy i będziesz chodzić :-)


    Tzn co do ćwiczeń w domu jakąś tam motywacje mam, wiem, ze musze to zrobić. Najgorzej jest właśnie z dieta, bo jako takiej wiem,że nie utrzymam, jedno w czym mogę wytrzymać to rezygnacja ze słodyczy, cukru no i wprowadzić więcej warzyw :) Na typową dietę nie przejdę, bo póki co nie stać mnie na to, żeby gotować dwa obiady, jeen dietetyczny dla siebie i drugi normalny dla narzeczonego :D Na fitness grupowy też się nie zapiszę, bo wyobrażam sobie, że jak tam zajde to nie bede dawała rady i wszyscy bedą się nabijać :D hehe

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 3 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula no co ty ! Ty sobie wyobrazasz fitness ze tam chodza tylko wysportowane laski? U mnie chodza babki wroznym wieku, niektore ok 50tki, o roznej budowie, nawet jest 2 facetow ktorzy kompletnie nie maja koordynacji i nie nadazaja nad innymi i nikt sie z nikogo nie smieje ;) powinnas sprobowac bo jednak w domu sie ciezko zmusic do np poltoragodzinnego aerobiku.

    Co do diety to trzeba przyjac pewne nawyki, nie chodzi o to zeby nie jesc ichodzic glodnym. Chodzi o to zeby zapychac sie niskokalorycznymi rzeczami. Smazysz np biale mieso na patelni grilowej ( z takimi podluznymi wypustkami, nie mysisz tam dawac oleju ). Sobie jesz z cytryna polane a nezowi robisz oddzielnie sos z torebki i polewasz i on ma juz smaczne ale tez zdrowe a ty dietetyczne. Albo jemu dodajesz na wierzch ser roztopiony. Staraj sie jesc duzo warzyw i owocow bo one "przepychaja" jelita ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..u mnie wszystko się skomplikowało. Mój mężczyzna robił badania nasienia. I co? Brak plemników . nic kompletnie 0. :-( jakoś nie mogę tego ogarnąć. Jak pomyśle jak długa droga przed nami. Wszystko wskazuje ze zostaje nam tylko in vitro. Na razie skupiamy się na jego leczeniu. Bromergon dalej bede brała. Ale na stymulacje jajeczkowania clo odpuszczam bo i po co je brać :-(

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 3 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia kurcze przykro mi :(. Nie da sie nic zrobic z tym ? Nie jest to jakas przejsciowa sprawa ? No narazie bez sensu u ciebie brac clo ...

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 5 października 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37 dzien cyklu, @ nadal nie ma, zostal tylko ten przeszywajacy bol podbrzusza. Tempka raz spada,raz rosnie, cholera wie o co jej chodzi. Mozlowe ze bromergon zrobil swoje i prolaktyne obnizyl, jednak odezwalo sie pcos i dlatego brak @. Jutro biore ostatnia juz tabletke z drugiego (ostatniego) opakowania bromergonu i czekam do listopada na wizyte u ginekologa.

    Nowatorka co u Ciebie? @ przyszła?

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 października 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula u mnie to samo. 33 dc, @ nie ma tylko brzuch pobolewa na @. A ty nie powinnas przerywac bromka. Co tylko miesiac bedziesz brac ? Tobez sensu. Trzeba kilka mcy przynajmniej pobrac zeby cos wnioskowac. A prolaktyna ci znowu skoczy jak przestaniesz brac. Pozdrawiam. Moze w nastepnym cyklu bedzie lepiej :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 października 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u mnie spadek tempki. Miejmy nadzieje ze to zwiastuje szybka @ bo juz sie doczekac nie moge

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Karolcia kurcze przykro mi :(. Nie da sie nic zrobic z tym ? Nie jest to jakas przejsciowa sprawa ? No narazie bez sensu u ciebie brac clo ...
    Nie wiadomo jeszcze. Dziś albo jutro idzie do lekarza. Podejrzewamy że to powikłania po zapaleniu jądra która miał jakieś 8 kat temu. Bardzo bym chciała żeby było to spowodowane np siedzącym trybem życia , zła dietą i żeby było odwracalne. Z badań hormonalnych co robił to tylko prolaktyne ma za wysoką . Testosteron też jest ok. Chciałabym już wiedzieć o co chodzi i co się dzieje

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 5 października 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Paula u mnie to samo. 33 dc, @ nie ma tylko brzuch pobolewa na @. A ty nie powinnas przerywac bromka. Co tylko miesiac bedziesz brac ? Tobez sensu. Trzeba kilka mcy przynajmniej pobrac zeby cos wnioskowac. A prolaktyna ci znowu skoczy jak przestaniesz brac. Pozdrawiam. Moze w nastepnym cyklu bedzie lepiej :)


    Dostałam tylko dwa opakowania od ginekologa i za dwa cykle umówił mnie na wizytę. Teraz nawet nie mam możliwości wypisania recepty bo ginekolog na urlopie, wraca w listopadzie :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mozesz isc do innego gina? Albo twoj lekarz rodzinny ci nie moze przepisac jak powiesz ze gin na urlopie a skonczylo ci sie opakowanie i nie chcesz przerywac terapii?
    U mnie @ idzie.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 5 października 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge spróbować z rodzinnym :) Dziewczyny przełom, wlaśnie przyszla @, z wielkim hukiem :) Jednak ten cykl spisuje na straty, bo zostalam w sumie bez zadnych tabletek, wiec watpie zeby owulacja sama przyszla :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 października 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to idz do rodzinnego pokaz wyniki hormonow i na pewno 1, 2 opakowania ci przepisze do czasu kiedy pojdziesz do gina.
    A tak namarginesie: dobry jest ten twoj gin? Bo nie powinien cie tak zostawiac bez przedluzenia tabletek albo jakiegos powodu zeby je przerwac. I powinien ci przepisac zeby ci do wizyty starczylo, inaczej jaki jest w tym sens, przeciez malo kto zachodzi juz w 1 cyklu przyjmowania lekow
    Ja nie mieszkamw polsce a do polskiegoginamoge w kazdym momencie zadzwonic albo napisac smsa i on mi przedluzy recepte albo doradzi co robic jakby co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 00:04

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ