X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że tak się udaje z żelem ;) U mnie na razie test negatywny więc w pierwszym cyklu z żelem raczej nie zaszłam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w I cyklu nie poskutkował, ale <3 były mało intensywnie ;)
    Teraz zaczynam II cykl z CLO i żelem, zobaczymy ;)

  • mikus90 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 22 września 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! Ja dopiero dziś zakupiłam i w tubce, i w aplikatorach, miejmy nadzieje, że pomoże. Swoją drogą jeżeli ktoś chce kupić to wybierzcie się do super-pharm są o polowe taniej niż przez internet.

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam i w tym cyklu będziemy próbować z żelem :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak weszłam w ten temat i przeczytałam pierwszą stronę, to dało mi taką nadzieję, że od razu kupiłam. Wzięłam plikatory(wydawały się lepszą opcją na start używania tego żelu), 8 szt ;)
    Od 9dc 3szt już użyte, owulka była wczoraj lub będzie dziś/jutro, więc planuję jeszcze dzisiaj spróbować o ile m. będzie miał ochotę :)
    Aplikacja bardzo wygodna, zapach nie wiem jaki, bo aplikuję od razu do środka, więc nawet się nad tym nie zastanawiałam żeby sprawdzać. Odczuć nie zmienia, ale bardzo dobrze zatrzymuje wszystko w środku. Czasami parę minut po <3 zdarzało się, że część ze mnie wypływała, a te trzy razy z żelem nic się takiego nie stało :)

    Nie jest możliwe, że żel magicznie sprawi że się uda zaciążyć, ale zawsze daje to jakąs nadzieję i satysfakcję, że robimy coś żeby sobie pomóc ;)
    Za jakieś 2 tygodnie dam znać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikus90 wrote:
    Gratulacje!!! Ja dopiero dziś zakupiłam i w tubce, i w aplikatorach, miejmy nadzieje, że pomoże. Swoją drogą jeżeli ktoś chce kupić to wybierzcie się do super-pharm są o polowe taniej niż przez internet.
    W jakiej cenie?

    Co za paradoks, odkąd mamy ten żel to już któryś raz z kolei nie potrzebujemy dodatkowego poślizgu ;P jaki ten organizm dziwny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 07:18

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 24 września 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikus90 wrote:
    Gratulacje!!! Ja dopiero dziś zakupiłam i w tubce, i w aplikatorach, miejmy nadzieje, że pomoże. Swoją drogą jeżeli ktoś chce kupić to wybierzcie się do super-pharm są o polowe taniej niż przez internet.
    no ja właśnie szukałam w superpharm bo gdzieś wyczytałam ze taniej, ale tam zrobili na mnie wielkie oczy, ze nie mają i nie kojarzą żeby wcześniej mieli. Nowe nie w każdym mieście mają taki sam asortyment? Mi się udało kupić w aptece przez internet ale z odbiorem osobistym, w cenie jak na allegro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 23:41

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    no ja właśnie szukałam w superpharm bo gdzieś wyczytałam ze taniej, ale tam zrobili na mnie wielkie oczy, ze nie mają i nie kojarzą żeby wcześniej mieli. Nowe nie w każdym mieście mają taki sam asortyment? Mi się udało kupić w aptece przez internet ale z odbiorem osobistym, w cenie jak na allegro.
    Ja właśnie w Superpharm nie pytałam, ale w tylu aptekach pytałam i wszędzie oczy wywalili jak na kosmitę :P w jednej tylko babka wiedziała o co chodzi i mówiła, że to tylko online. Więc znalazłam online ale po swojemu, tam gdzie najtaniej :D

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używałam w poprzednich cyklach i czekałam z 10 minut- tak jak na tubce napisane. w tym cyklu od razu aplikuję do środka i nie czekamy tylko działamy :) został mi ostatni aplikator, który mam zamiar jutro zużyć. 3majcie za mnie kciuki :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 25 września 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie też patrzyli w aptece jak na kosmitke, aż wkoncu nie kupiłam bo w żadnej nie było ;) a zamawialyscie może przez allegro?

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 25 września 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Na mnie też patrzyli w aptece jak na kosmitke, aż wkoncu nie kupiłam bo w żadnej nie było ;) a zamawialyscie może przez allegro?
    ja zamawiałam i wiele innych :)
    zamów bo jest tańszy i 100% dyskrecji

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    Na mnie też patrzyli w aptece jak na kosmitke, aż wkoncu nie kupiłam bo w żadnej nie było ;) a zamawialyscie może przez allegro?
    Ja bałam się z allegro, zamówiłam z jakiegoś sklepiku ze staraniami :D

    link: http://sklepstarania.pl/lubrykanty-conceive-plus-wspomagajace-zaplodnienie/35-conceive-plus-zel-tuba-75-ml.html

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 26 września 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używałam i niestety upragnionego groszka brak hmm spróbujemy jeszcze raz w pażdzirniku

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 26 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzis przyszly zele w aplikatorach.. beda na nowy cykl... ! :)

    201510107452.png
  • stara_czka Przyjaciółka
    Postów: 134 39

    Wysłany: 26 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka wrote:
    Do mnie dzis przyszly zele w aplikatorach.. beda na nowy cykl... ! :)
    co u ciebie? juz lepiej?

  • mikus90 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    no ja właśnie szukałam w superpharm bo gdzieś wyczytałam ze taniej, ale tam zrobili na mnie wielkie oczy, ze nie mają i nie kojarzą żeby wcześniej mieli. Nowe nie w każdym mieście mają taki sam asortyment? Mi się udało kupić w aptece przez internet ale z odbiorem osobistym, w cenie jak na allegro.

    Tak kupilam w super-pharm w Bytomiu (jeśli komuś coś to mówi ;P), bo bylam w innym ale nie bylo. Maja ale nie we wszystkich sklepach, pewien mily Pan w Zabrzu powiedział mi że mają jeszcze w kilku sklepach w pobliżu i okazalo się, że po atrakcyjnych cenach: 8 aplikatorów 29zł i żel 75ml 29zł, taniej naprawde nie widziałam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow 75 ml za 29 zł ? :O szok.. zapamiętam :D

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikus90 wrote:
    Tak kupilam w super-pharm w Bytomiu (jeśli komuś coś to mówi ;P), bo bylam w innym ale nie bylo. Maja ale nie we wszystkich sklepach, pewien mily Pan w Zabrzu powiedział mi że mają jeszcze w kilku sklepach w pobliżu i okazalo się, że po atrakcyjnych cenach: 8 aplikatorów 29zł i żel 75ml 29zł, taniej naprawde nie widziałam ;)
    hej a nie wiesz czy w sosnowcu gdzies tez nie mają w prom pilnie poszukuje ?? a w takiej promocji to bym kupiła???

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 1 października 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dziala ten zel?

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 1 października 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na Allegro kupiłam, ale w tubie. Wyciskam trochę do korka i zasysam małą strzykawką. Wrażenia z żelem są super - mokro, ślisko i bardzo naturalnie, jakbym miała swojego śluzu tyle. Mąż też bardzo zadowolony :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ