X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 27 października 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam szczęście i kupiłam za 24 zł, na Allegro w promocji :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 28 października 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Od jakiegoś czasu przeglądam Wasze forum, i tak szczerze mówiąc, a raczej pisząc, widzę że nie tylko ja bardzo przeżywam staranka :)
    I chciałam zapytać czy przyjmiecie mnie do swojego grona intensywnych staraczek?

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 28 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zanim podejmiecie decyzję, napiszę choć parę słów o sobie i swoim przypadku. Mam 30lat i jestem mamą cudownej 6-letniej dziewczynki. I dla tej cudownej dziewczynki postanowiłam postarać się o rodzeństwo :)
    To mój 3 cykl starań, właściwie mogę powiedzieć że 2 bo w ostatnim złapałam infekcję i na tydzień byłam wyłączona z prób, a akurat był to mój czas płodny :(
    Stosuję od tego cyklu żel Pre Seed, głównie ze względu na suchość i kompletny brak śluzu płodnego :( Cierpię za to na inny objaw owulacji, strasznie boli mnie w połowie cyklu lewy jajnik, zawsze lewy, do tego stopnia mnie kłuje, że mam czasem problem żeby normalnie usiąść lub chodzić... Trwa to 2dni po czym przechodzi. Chyba taka moja uroda, bo lekarz na usg stwierdził, że jajniki w porządku.
    Ale fasolki nie ma...
    Z pierwsza ciążą udało się za 4 podejściem, mam nadzieję, że teraz nie będzie to trwało dłużej, bo ja już się stresuje brakiem 2 kreseczek :)
    Jeśli pozwolicie, chciałabym dołączyć do waszego grona, jak czytam wasze posty jakoś tak mi lżej na duszy, bo wiem że nie ja sama się tym martwię i zawsze to jakieś wsparcie, bo nawet nie mam z kim pogadać, wszyscy z boku twierdza że potrzeba czasu że na spokojnie. Ale jak tu być spokojna jakby się już chciało mieć ta dzidzie teraz zaraz :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kupiłam żel Conceive Plus... Mam nadzieję, że dotrze w ciągu 2-3 dni, bo jestem chwilę przed owulką. Do zakupu zachęcił mnie ten wątek. Jak sobie przeglądnęłam od początku wpisy, to dziewczyny, które pisały na początku w grudniu i styczniu 2013, są albo w ciąży, albo (z reguły częściej) mają już maleństwo z sobą.

    Ja też chcę. :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już używam i używamy od wakacji, ale w małych ilościach tylko żeby było bardziej mokro bo mam suszę :P na razie nie przyniósł efektu, ale najważniejsze, że na pewno nie przeszkadza :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie pomógł, ale u mnie to pewno grubsza sprawa. mimo wszystko polecam, bo daje poślizg:) pewno kiedyś do niego powrócę, ale na razie mam plany co do innych suplementów ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam oba, żądam później relacje. Obym tylko zdążyła je odebrać przed dniami płodnymi :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się skusiĺam na ten żel, jestem optymistycznie nastawiona ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachwalam ten żel, kupiłam w tubie, jest trochę zabawy przy wciąganiu żelu do strzykawki, ale da się :). Mam nadzieję, że w tym cyklu nam pomoże :)

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naraska31 - No nie wiem, list motywacyjny przesłałaś, ale CV brakuje więc jakoś trudno ocenić Twoją kandydaturę na stanowisko Starszej Intensywnej Staraczki ;) A tak serio to witaj!

    Conceive polecam choć nie z powodu natychmiastowości efektu (jak widać, ciąży brak), ale jest przyjemny w użyciu i nie trzeba się martwić o negatywne konsekwencje które zachodzą przy tradycyjnych lubrykantach :D

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck - bardzo dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona :)
    Codziennie wchodzę na fora mieszczona na tej stronie i podczytuje Was w nadziei, że może ten cykl będzie tym szczęśliwym :)
    Ja mam żel Pre Seed i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jestem jeszcze w ciąży (2 cykl starań z żelem), ale jest bardzo przyjemny w użyciu. Przy dość intensywnych staraniach a małej ilości śluzu naturalnego, sprawdza się super. Jest po prostu z nim przyjemniej :)
    Ja jestem już po owulacji, przynajmniej tak sądzę, że była, bo miałam jej objawy w postaci strasznego jednodniowego bólu lewego jajnika i delikatnego plamienia (to o dziwo zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu - różowe delikatne plamienie dwa dni bo bólu jajnika). Teraz czekam na efekty, testowanie za tydzień :)
    Na razie objawów brak, jedyne co zauważyłam strasznie boli mnie od kilku dni podbrzusze jak na @ i czuje taką ciężkość w brzuchu. Ale tak samo może to u mnie oznaczać zbliżający się okres, więc się nie nakręcam.
    Na pewno dam znać jak będę już po testowaniu, czy żelik pomógł czy jeszcze nie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81, jeszcze wiecej jest zabawy, gdy sie nie ma strzykawki... Jak sie nie uda w tym cyklu, to zdecydowanie kupuje strzykawki!

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj odebrałam, mam w tubę i aplikatorach, powiem po dzisiejszej nocy jak się spisał ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim - i jak żelik? Jak wrażenia?
    Ja chyba ten cykl przegrałam :( Wszystko wskazuje na to, że ta wredna @ jednak przyjdzie. Mam 6dni do terminu miesiączki a juz dostałam od wczoraj jakiegoś dziwnego delikatnego brązowego plamienia i okropnego bólu brzucha zupełnie jak na @... Więc nie dość, że pewnie nic z tego nie wyszło, to jeszcze okres mi pewnie się przesunie i cykl całkiem skróci :(
    Ale nie poddaję się. Każdy kolejny cykl to kolejna nadzieja, że może się uda :)
    Kolejny cykl chce sie wspomóc Costagnusem, bo choć mam cykle generalnie regularne, to wydaje mi sie że te moje plamienia brążowe przed okresem, mogą jednak znaczyc o niewydolności ciałka żółtego. Choc lekarz mówil, żeby plamieniami się nie przejmować bo taka może być moja uroda. Dopiero jak po 6 m-cach nic nie wyjdzie, wtedy będzie chciał mi pomóc. A narazie zostawić wszystko naturze... Ale jak przetrwac jeszcze te kolejne 3 cykle, bo 3 nieudane mam za sobą.... :( :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naraska żel generalnie ok, przynajmniej ten w aplikatorach z tym w tubce gorzej ;)
    Ten w aplikatorach daje super poślizg w środku, na początku po aplikacji czułam aż chłód od wewnątrz przez to nawilżenie, za to ten w tubce zastosowałam zewnętrznie i przez chwilę faktycznie jest fajnie śliski natomiast później szybko wysycha i robi się taki lepki - z zewnątrz nie pomaga, od środka taki przez tą lepkość zatrzymuje większość spermy w środku, mi rano nic nie wypłynęło a praktycznie zawsze ulatywało z rana jeśli seks był wieczorem ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam żel pre seed. Na razie używam go 2 m-c, efektów w postaci ciąży co prawda nie ma, ale wiem, że ten żel to nie "złoty środek" a jedynie wspomagacz :)
    Faktycznie tak jak piszesz Fatim, jakoś tak przytrzymuje wszystko w środku, bo rano nie wiele wypływa na zewnątrz. Może i faktycznie jakoś wspomaga żołnierzyki :)
    Jak tylko zauważysz jakieś efekty w postaci ciążowych objawów od razu daj znać! Ja trzymam mocno za wszystkie staraczki kciukasy :) Za siebie też ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wypływa mimo żelu już przy pierwszej wizycie na siku po seksie, więc to chyba kwestia indywidualnych właściwości nasienia albo kobiecej budowy :) Z tego powodu po seksie zawsze nogi do góry albo leżałam na boku :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)
    Tydzień temu zobaczyłam II kreski <3
    Udało się w 8 cs, a w 2 z żelem ;)

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenny88 - gratulacje!
    Ja plamie na delikatnie brązowo od 3 dni a do @ jeszcze 5 dni zostało.. Więc głupieje już z nerwów co z tym cyklem się dzieje...
    Brzuch boli więc tylko czekam na @.
    Może w kolejnym cyklu się uda :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ