X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj najprawdopodobniej dotrze żel :) Oczywiście wieczorkiem pierwsze zastosowanie :D Inezka jak pierwsze odczucia co do żelu?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Wczoraj miałam totalny dzień świstaka... Wiem, że rzadko tutaj bywam, ale w pewnym momencie nie chciałam wchodzić na forum, czytać o możliwościach posiadania potomostwa w Internecie, o objawach ciąży itd... Nakręcałam się czasami za bardzo, że może to ten cykl...dlatego miałam przerwę, czytam Was ale mało piszę.

    Muszę się z Wami podzielić, w zasadzie bardziej chcę po prostu. Wiem, że doskonale rozumiecie to co czuje bo przechodzicie przez to samo.

    Starań u nas ciag dalszy. Mąż bierze Fertilman, ja Dupka no i tak jeszcze miesiąc, a jak się nie uda to idziemy na wizytę do naszego lekarza, żeby przejść do kolejnych działań.

    Wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, koleżanki, znajome, na piętrze mam dwie sąsiadki i one są OBIE w ciąży obecnie, jakby się umówiły :) A do tego dowiedziałam się, że moja szwagierka jest w ciąży! Oczywiście bardzo się cieszę bo ich kocham, to moja rodzina, ale wiecie jakie to uczucie...
    Znowu KOMUŚ się udało a my czekamy...

    Momentami to można ześwirować....

    Najgorszy jest dla mnie strach i odpowiedź na pytanie: a co jeśli nie będziemy mogli mieć dzieci? Coś okropnego. Czasami patrzę na ludzi, którzy mają dzieci a ich wcale nie pragnęli, wręcz dziecko które się pojawiło jest dla takich osób udręką. Zastanawiam się jak Bóg stworzył ten świat i dlaczego niektórzy muszą przechodzić przez takie rzeczy jak my, jak nasze forumowiczki...

    Ehh, dziękuję że jesteście! Mimo, że nie jestem regularnie, to czuję z Wami więź, bo wiem że tylko osoba, która przechodzi przez podobne problemy może nas zrozumieć. Inni mówią, że wiedzą, że to jest trudne...ale skąd mogą wiedzieć skoro mają np. dwoje czy troje dzieci i patrzą na ich rozwój.

    Ewidentnie dopadł mnie podły nastrój!

    Dzięki, że jesteście!

    Odnośnie żelu, obecnie to nasz drugi cykl z Conceive, a który starań to już nawet nie liczę. Ponad rok. Staraliśmy się w tym cyklu naprawdę wykorzystać odpowiednio dni płodne. Dzisiaj już mam 22dc, jestem psychicznie zmiażdżona, więc na pewno serduszka nie będzie, wczoraj też nie. Nie mam ochoty po prostu. Wiecie pewnie jak to czasami jest, ale nie stresuję się, bo wydaje mi się, że w 22dc raczej ovu nie będzie tym bardziej, że biorę Dupka, i po jego odstawieniu po 3-4 dniach pojawia się okres. Może w tym miesiącu się nie pojawi...? Oj jak ja tego pragnę!

    Bądźmy dzielne, ładujmy się wzajemnie pozytywną energią, ponieważ naprawdę czasami jest trudno.
    Pozdrawiam Was!

    Mania1718, inezka lubią tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Dzisiaj najprawdopodobniej dotrze żel :) Oczywiście wieczorkiem pierwsze zastosowanie :D Inezka jak pierwsze odczucia co do żelu?

    Na pewno daje niezły poślizg. Mąż był zadowolony ;-) I ja też:-D Ma rzadszą konsystencję niż np. Durex. Kupiłam w tubie i jest trochę kłopot z zaaplikowaniem. Pewnie w aplikatorach byłoby łatwiej. Ogólnie jest ok.
    Aha zostają po tym żelu białe plamy. Mi zostały na szafce, tam gdzie stała tubka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 09:38

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka, bardzo dobrze Cię rozumie. Przeżywam to samo. A ciąże w rodzinie i u znajomych, to w ostatnim czasie już wysyp:-P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam nadzieję że wczoraj dojdzie przesyłka ale niestety nie doszła :/ jest szansa że dzisiaj go użyje :D Inezka dzięki za cenną radę z tymi plamami :)

    sylwiaśta159, inezka lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Hej :) ja stosowalam tem zel przez 2 cylke :) w tym 2 uzylismy go dwa razy i nam sie udalo jestem w ciazy dzis odebralam bete :)
    Serdecznie gratuluję, sporo czekaliście na to szczęście :) BRAWO !
    Mnie żel nie pomógł więc nie kupiłam ponownie, ale cieszę się, że Wam się udało z jego pomocą po 36 cyklach!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a gdzież to nam uciekłaś!?

    Ja zużyłam tubkę i nie pomógł :P

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conceive użyłam 2 razy w tym cyklu i póki co jest bladzioch :P Zoabaczymy, czy @ przyjdzie. Dodam,że to moja pierwsza styczność z tym żelem była ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Mania a gdzież to nam uciekłaś!?

    Ja zużyłam tubkę i nie pomógł :P
    U mnie to samo, nie wiem czy to szczęście czy zbieg okoliczności z tym żelem, może psychicznie dużą rolę gra.. ale fajnie, że niektórym się udaje. Ja jednak nie wierzę do końca ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia uciekam z wątku gdzie zupełnie nie pasuje ;) Żel doszedł dzisiaj i zamierzam go użyć :D Mąż podekscytowany nie może się doczekać :D Czy pomoże nie mam pojęcia ale spróbować nie zaszkodzi ;)

    PS. Bardzo się cieszę że badanie z droznoscia jajowodow wyszło pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 20:55

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja tez dokonałam zakupu zeliku niestety jak narazie nie przyniósł pożądanych efektów

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu, dlaczego nie pasujesz??

    Żelik daje ogromny poślizg więc nie wolno go dawać za dużo bo się będziecie ślizgać :D Ale ja okropna jestem :P

    Ogólnie jak ktoś stara się krótko to takim osobom najczęściej pomaga", czytaj: i bez żelu by się udało, a rzadziej tym, co starają się dłużej :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie masz rację :) znając moje szczęście to i żel nie pomoże ale żeby nie było że nie próbowałam :D Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja użyłam wczoraj tego żelu ( nie dużo, trochę na palcu zaaplikowalam do środka ) a rano porostu potop! Piżame miałam mokrą jakbym się zesikala :D Mnóstwo śluzu kremowo rozciagliwego. .. Miał tak ktoś?

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu to raczej nie od żelu :) pewnie owulka tuż tuż :)
    i ponawiam pytanie ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) porostu musiałam uciec od typowo ciazowego wątku ;) Dziewczyny są wspaniałe ale wiesz jak jest... Dołował mnie fakt że ja prędko nie podzielę się objawami ciąży ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu ale przecież to wasz 5-6 cykl starań jak przez następne pół roku nie zajdziesz w ciążę to też nie będzie nic dziwnego ... :) :) popatrz to mój 19 cykl :)

    Tty wiesz, że w ciążę zajdziesz prędzej czy później- jesteś już mamą, ja tej pewności nie mam ;) a na PCOS nie patrz, nawet hormonów nie robiłaś ;) mnie gin też powiedzial ze mam lekko policystyczne jajniki a mam owulacje i hormony to wykluczyly. Więc głowa do góry ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 13:11

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw staraliśmy się 9 miesięcy, później przerwa na 8 miesięcy z implantem (co mi odje. ..ło niewiem :D) i teraz 6cs. Ciągnie się niesamowicie no ale nic nie poradzę na to ;) U Ciebie jakieś plany? Jajowody drozne, u męża też lepiej, gin zalecił jakieś wspomaganie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 13:16

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obraz usg dwa razy potwierdził pcos a i hormony robione w UK (testosteron ich zdaniem wystarczył :D) też potwierdził :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    a LH i FSH miałam badane? Prolaktyna?


    Mieszkam w UK i ich zdaniem testosteron wystarczył żeby potwierdzić pcos. Byłam w Polsce miesiąc temu byłam wtedy w połowie cyklu i gin stwierdził że nie ma sensu teraz badać hormonów :) Dla ich norm testosteron był do 25 (nie wiem jakich jednostek) a ja miałam 28. We wtorek idę znowu do ulubionej doktor rodzinnej i będę ją męczyć o dodatkowe badania. Oczywiście jestem pewna że nic nie zrobi :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Aby stwierdzić PCOS wykonuje się przede wszystkim badanie hormonów:
    FSH,LH,Poziom testosteronu,Poziom prolaktyny
    Ponadto trzeba też zbadać cukier i hormony tarczycy.
    (inf z neta) i tak ginka kazała mi zrobić. Sama tarczyca według mnie nie wystarczy
    Nie rozumiem lekarzy którzy uważają, że nie ma sensu robić badań bo co? Ja zrobilam na własną rekę bo jakbym miała czekać az lekarz każe to bujałabym się do dziś


    W moim przypadku pozostało mi czekać do kolejnego wyjazdu do Polski na dłuższy czas i na własną rękę zbadać te hormony które wymienilas. Tutaj się nie doprosze :) hormony tarczycy badane ze dwa miesiące temu i usłyszałam tylko w normie ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ