X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka! wrote:
    Dziękuję Kochana <3
    Widzę, ze u Ciebie tempka też skacze, zupełnie jak u mnie po owu :) 3mam za Ciebie kciuki :)
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć <3 Jeszcze raz gratki! :) <3

    Optymistka! lubi tę wiadomość

  • Optymistka! Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    łoooj 6 cykli to nie starania kochana :) mnie się już 16 raz nie udało ;)

    Tylko powiedz to mojej głowie :P :D Teraz to wiem, że moja starania to "małe miki" :D
    Dlatego chylę przed Wami czoła <3

    Urwis 6lat <3
    Aniołek 28tc [*] 07/2014 <3
    uwo99jcgadiuqcpx.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam, ten żel, jeszcze zdążę go w tym cyklu przetestować....zobaczymy :)

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • ila1987 Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja polecam go wszystkim! Może to i zbieg okoliczności, ale staraliśmy się mając przeszkody - słabą morfologię nasienia i niedrożny jajowód, a udało się w pierwszym cyklu stosowania żelu. Był to nasz 18 cykl starań. Dzisiaj jestem w trakcie 14 tygodnia :D

    Gabi. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nie pomógł nawet po roku stosowania więc nie kupiłam na razie ponownie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    przeczytałam cały wątek i poważnie zastanawiam się nad kupnem tego żelu.
    Mam nadzieję że pomoże, staramy się 5 cykl, a ja jestem bardzo niecierpliwa. ;)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam w drugim cyklu z żelem, przedtem było 5 nieudanych. I myślę, że mi pomógł, bo nie miałam wcale śluzu, żadnego ani na zewnątrz ani w środku. Cała reszta typu siemię, wiesiołek, woda nic nie dawały. Akurat kupiłam tubkę 35 ml i mi się kończyła i miałam już zamawiać następną, ale nie zdążyłam :D Także ja polecam.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę że zależy W CZYM tkwi problem. U mnie najprawdopodobniej wszystko inne zdołałam wyleczyć (wysokie tsh i prolaktyna) ale na śluz nic mi nie pomagało a ten żel go po prostu zastąpił. Nie twierdzę że jest to złoty środek na wszystkie problemy ale jeśli ktoś jest ,,suchy" to warto spróbować ;)

    Landryneczka, Ania1986 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys - gratuluję ciąży. :)
    Landryneczka - też uważam, że jest to wspomagacz przy małej lub znikomej ilości śluzu. Wtedy może pomóc. Jak u niektórych np. występują cykle bezowulacyjne, to to nic nie zdziała.
    Ale u mnie właśnie problem tkwi w tej suszy. (Bo TSH mam już normowane). Wiesiołek, siemię i woda razem nawet nic nie pomogły. Dlatego zdecydowałam kupić ten żel i tutaj szukałam opinii. Jestem tak niecieprliwa że skusiłam się na niego już tym cyklu ;)
    A co... Może faktycznie pomoże.
    Miłego dnia wszystkim życzę :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi czyli masz tak samo jak ja. Polecam ci ten zel ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od gina zalecenie aby go kupić, wczesniej stosowaliśmy durexa tego fioletowego z aloesem i podobno on może zabijać plemniki

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam napisać czy u mnie zadziałał, otóż niestety nie. Nie zaszłam w ciążę ale muszę przyznać, że "zastąpił" śluz.
    Mi wcześniej też nie pomagały siemię ani wiesiołek ale już wiem w czym problem, siemię mieliłam i zalewałam wrzątkiem i to był błąd, od dwóch tygodni non stop piłam sam kisiel (2 łyżki zalewałam letnia wodą, doprowadzałam do wrzenia i gotowała 15 min, sitkiem odcedzałam i po osiągnięciu piłam, raz lub 2 razy dziennie) i powiem Wam rewelka! Śluz pojawił się już 7dc i jest go pełno (dziś 11 dc i jest cały czas).
    Polecam, taki sposób jest genialny i dużo tańszy niż ten żel :)

    Na koniec życzę Wam dziewczyny owocnych cykli. Powodzenia w staraniach :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tak samo i mnie nic nie pomogło. Więc może i sposób tańszy ale nie na wszystkich działa..jakoś nie żałuję tych 35zl skoro mam fasolkę.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :)
    na mnie też nic kompletnie nie pomaga. Właśnie zbliża mi się owulka, i na pewno będziemy korzystać z tego żelu. A nóż coś zdziała ;)
    A w którym cyklu z tym żelem Ci się udało, Tygrys? :)

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, my jesteśmy w pierwszym cyklu z tym żelem. Wiemy jakie mamy problemy, ale lekarz polecił nam zakup. Wiecie, że jesteśmy w stanie chyba wszystko zrobić, żeby być w ciąży. Możemy pić len, nawet jak ktoś się zarzekał, że "gila" nie przełknie :) To z myślą o tym, że coś może pomóc - próbujemy. Także pierwszy cykl w towarzystwie żelu, mimo, że nie mam problemu ze śluzem. Może pomoże :)

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi już w drugim cyklu z żelem zaszłam :) przedtem pół roku starań bez efektu

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie niby wszystko ok, a żel i tak nie pomógł więc zależy indywidualnie, nie jest to żadna recepta ani złoty środek. Dużo działa też psychika.
    A osobom, którym pomógł pozazdrościć, być może i bez niego by się udało ale późniejszym terminie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 21:56

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja w szczęśliwym cyklu odstawiłam po raz pierwszy termometr i testy owu.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest jakiś odpowiednik tego żelu? bo coś chyba zbyt dużo osób go kupiło i nie ma już w doz :(

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz od dawna nie ma ale możesz go zamówić w doz :) no i jest na allegro

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ