X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na ten moment żel nie pomógł, ale to dopiero pierwszy cykl ze wspomaganiem. Będziemy testować ponownie za kilka dni ;)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeden cykl z zelem, jest spoko, ale niestety na razie nam nie pomógł, dam mu druga szanse i zobaczymy;)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jestem tutaj nowa , ale te forum czytałam wcześniej i dlatego postanowiliśmy kupić żel Conceive Plus w aplikatorach 8sztuk.

    Staramy się już 3 cykle ale ten cykl był pierwszy ze wspomaganiem , 5.03 powinnam dostać @ ale jak nigdy na kilka dni przed odczuwam "wilgotno" gdzie zawsze miałam "sucho" no ale zobaczymy.

    Śluz mam taki kremowy biały i gęsty poza tym wszystko w porządku i czuję ,że się znów nie udało no chyba,że będzie to dla mnie ogromne zaskoczenie a co do żelu to jest przyjemny bezzapachowy , fajny w tych aplikatorach ponieważ nie upaćkałam się cała , no ale zobaczymy czy jest taki cudowny w czwartek :P

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy go od ponad pół roku, właśnie się kończy. Jak na razie nie pomógł zajść w ciążę.. planuję kupić kolejne opakowanie by nie utrudniać zajścia innym lubrykantem..może skuszę się na większe opakowanie :/

    123nat lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam udało się w pierwszym cyklu używania ale nie byla to tylko i wyłącznie zasługa tego żelu. Leczę sie na niedoczynność tarczycy oraz w szczęśliwym cyklu leczyłam hiperprolaktymie. Takżr kochane życze Was owocnych starań, ale przebadajcie sie bo często wina za brak ciąży jest mocno złożona. Ale.zaciskamy z córeczką kciuki, aby było więcej fasoleczek :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic gratulacje, że tak szybko się udało. Zazwyczaj nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak się wydaje ;) Ja jestem akurat przebadana i mimo, że jest dobrze wszystko to, że nie pomógł ani nie ułatwił :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja też :) stosuję ten żel już kilka mcy i nic :(
    my używamy go od września 2014 :P

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my ten zel pierwszy raz dopiero uzywalismy w lutym i teraz czekamy na efekty tzn jutro testuje :)

    201601307246.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że ten żel taki drogi :-/

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Szkoda, że ten żel taki drogi :-/
    a no drogi i cudów bym się po nim nie spodziewała.. jedynie psychicznie jesteśmy pewni, że nie utrudnia jak inne typu: durex czy unimil..
    Ja chyba kupię kolejne opakowanie, jeśli nadal @ przyjdzie.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to nie złoty środek, tylko wspomagacz. A badałyście np. hormony? Bo jeśli z tym coś nie gra, to żel rzeczywiście nic nie pomoże. A co do żelu typu durex jego rolą jest przytrzymać plemniki, a nie jak tamte tylko nawilżyć.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badałam i nawet brałam leki, jak się później okazało niepotrzebnie :/
    Wszystko w normie.. na cuda z żelem nie wierzę, choć jak początkowo się naczytałam, że się z żelem dziewczynom poudawało w 1-2-3 cyklu to miała nadzieję.. ale już jej nie mam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 07:17

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też po badaniach i wszystko w normie. U męża też wszystko okej.

    Ja jestem teraz na etapie, że podczas przytulanek nie spinać się i nie myśleć o tym, że TERAZ to muszę zafasolkować. Bo wcześniej kilka cykli miałam właśnie takich. Już 15cykl nie wychodzi :(

    Także teraz pijemy alkohol i kiedy nadejdzie ochota to bierzemy się do dzieła, a kiedy nie ma ochoty to nie ma i nic na siłę :-)


    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona mocno wierzącego w zbawienne działanie żelu:) oczywiście ze zdrową dozą sceptycyzmu - żeby nie robić sobie nadziei na marne:) chociaż nie ukrywam, że cieplej się robi na serduchu czytając happyendy z lubrykantem w tle:)

    idę dziś po strzykawę i będziemy testować - mam nadzieje ze nie będzie za późno i owulka jeszcze przede mną:)

    Magda lena, momo1009 lubią tę wiadomość

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, on jest na bazie wody, ktora rzekomo jest niszczaca dla plemnikow, wiec co myslec?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby był do kitu nie sprzedawaliby go w aptekach i nazwano by go wspomagaczem. Jest to co innego niż np. dziurex.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale w aptekach sprzedają też masę innych specyfików które nie działają, więc chciałam się dowiedzieć, czy komuś pomógł? Nie chodzi mi o dziewczyny, którym "pomógł" w 2 cs bo równie dobrze to nie on mógł pomóc, a o takie starające się dłużej. Wiadomo i takim mogło pomóc coś innego niż conceive ale prawdopodobienstwo jest mniejsze.

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja od dawna mialammproblem ze śluzem plodnym. Za pierwszym razem postawiła na oeparol i napar z siemienia lnianego. Udało się w 2c, podobnie było za drugim razem. Jednak picie tych glutow z siemienia przyprawialo mnie o odruch wymiotn . Za trzecim i czwartym razem postawiła na conceive w aplikatorac . Jak dla mnie jest ok:) Teraz straram siue o drugie dziecko i żel jest w drodze do mnie :) powodzenia!!

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo sie staralas wczesniej zanim zaczelas stosowac conceive?:)) kazda opinia sie przyda:))

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanim zaszłam w pierwszą ciążę starałam się 8 miesięcy, ale wtedy pomógł mi oeparol i siemię lniane. druga ciaza była 3 miesiące po poronieniu, ale to tez na siemieniu lnianym.Potem leczyłam się i kolejne starania były juz conceive, ale nie czekałam długo bo tylko dwa cykle z conceive i była kolejna ciąża, niestety również nie zakończyła się szczęśliwie.Ostatnim razem również dwa cykle i była ciąża, na szczęście zakończona piękną córcią;)
    Dodam, ze jesli ktos nie jest przekonany do zelu, to naturalne metody też jak się okazuje działają, czyli u mnie napar z siemienia lnianego, oeparol w dużych dawkach, ale tylko do owulacji i duże ilości wody.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ