X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 01:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu ponownie mam zamiar użyć żelu. O ile w poprzednich cyklach problemóe ze śluzem nie miałam, tak od ostatniego niestety narzekam.. Cóż, mam nadzieję, że tym razem przyniesie oczekiwany skutek.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 września 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja w szczęśliwym cyklu użyłam żelu Pre-seed i jestem z niego bardzo zadowolona :-) A co do zbyt wielkiego poślizgu to faktycznie tak jest ale znalazłam na to sposób, po prostu aplikowałam go dużo mniej :-)

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 6 września 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam. Skusiłam się na opakowanie w tubie 30ml. Mam nadzieję, że pomoże.

    Martynka30 lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Katie87 Autorytet
    Postów: 391 220

    Wysłany: 7 września 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dwa cykle zastanawiałam, aż w końcu kupiłam. Wybrałam 3 aplikatory na spróbowanie. Poszedł jeden i powiem szczerze, niezły poślizg :) na pewno pomogło mi na bóle przy serduszkowaniu, bo u mnie sahara :P jeszcze od tego cyklu wdrożyłam siemię i wiesiołka. A jaki rezultat, zobaczymy. Na pewno nie oczekuję, że uda się na pierwszym razem, ale żel bardzo na plus pod względem komfortu :)

    "Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają, aż je odkryjesz" <3

    2011 - początek starań
    HASHIMOTO, NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY, ENDOMETRIOZA, dwie laparoskopie
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 11 września 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu również zaopatrzyłam się w ten żel, zobaczymy czy pomoże :)Boję się strasznie, bo 3 ciąże poroniłam :(

    Biorę też wiesiołek, piję siemie lniane na śluz... poprzedni cykl nie udany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 18:46

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 12 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem ze śluzem pojawia się, gdy mężu ma ochotę na więcej niż raz. Wpadłam więc na pomysł, że przy drugim podejściu użyję żelu i powiem Wam, że tak cholernie mnie piekło wszystko po zastosowaniu go... ;/ co ciekawe stosowałam go już wiele razy i nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło wcześniej.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 września 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po pierwszym stosunku z tym żelem, strzykawką wprowadziłam 4ml żelu i jak dla mnie jest to za dużo, mój M jest tego samego zdania, jest tak mokro, że nie ma żadnego "tarcia" i mało co czuć przyjemności, w nocy musiałam wstać bo żel wypływał mi i sciekał po nogach;p

    ja podczas stosunku nie mam problemu z wilgotnością, natomiast mam problem z śluzem płodnym bo nigdy go nie zaobserwowałam, tzw w dniach około owolacyjnych jest śluz ale nigdy rozciągliwy, raczej mam lepki, dzisiaj wstrzyknę sobie 1,5 góra 2 ml.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pierwsza tubka nic nie pomogła w zajściu w ciążę... nie kupowałam ponownie, dopiero po kilku mies. teraz kupiłam kolejną tubkę bo u mnie sahara i boję się, że durexem jeszcze sobie to utrudniam :P zobaczymy.. u mnie po tym żelu nie ma aż takiego poślizgu jak mówicie, ale ja nie wstrzykuję sobie go tylko używam normalnie jak innych żeli ;)

  • adm Koleżanka
    Postów: 59 2

    Wysłany: 26 września 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge potwierdzic ze pomaga!:) nie za pierwszym a za drugim razem z zelem:) dzis 5 dni prZed @ trzy testy pozytywne wczoraj dwa

    adm
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 27 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adm gratulacje :)

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • adm Koleżanka
    Postów: 59 2

    Wysłany: 27 września 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie - dziekuje

    adm
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 27 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zakupie ten zel, mysle, ze warto sprobowac :)
    adm, super! :) a jak dlugo w ogole sie staraliscie?

  • adm Koleżanka
    Postów: 59 2

    Wysłany: 27 września 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie 7 miesiecy bez zabezpiecZenia, ale 4 albo 5 z oczekiwaniem na dwie kreski

    adm
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 27 września 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w cyklu z żelem zaskoczyło, aczkolwiek <3 były w dobrym terminie. Żel pomógł jedynie w poślizgu, bo to nam nawaliło.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam też pomaga jedynie w poślizgu bo u mnie susza, choć czasami obejdzie się bez ;) nam minie już 2 lata w tym roku. Była już jedna tubka żelu, potem się "odlałam" na to wszystko teraz jednak zdecydowałam się kupić kolejną, by nie używać durexa.

  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 29 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuj jednak wstrzykiwać sobie żel. Wydaje mi się, że po użyciu "zewnetrznym" on nie za bardzo ma szansę zadziałać, bo jest go w środku za mało. Na opakowaniu zalecają 4 ml- fakt, jest to mega dużo :) Ale ja tak robiłam i pomogło, chociaż po seksiku leżałam jeszcze trochę, zeby to cholerstwo zaraz nie wyciekło :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • madzia :) Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 30 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kupiłam ten żel. zobaczymy czy przyniesie efekty

    1usae6ydjosi6icl.png
    727057f5owblcuts.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mynia wrote:
    Może spróbuj jednak wstrzykiwać sobie żel. Wydaje mi się, że po użyciu "zewnetrznym" on nie za bardzo ma szansę zadziałać, bo jest go w środku za mało. Na opakowaniu zalecają 4 ml- fakt, jest to mega dużo :) Ale ja tak robiłam i pomogło, chociaż po seksiku leżałam jeszcze trochę, zeby to cholerstwo zaraz nie wyciekło :)
    Mi chodzi tylko o to,by żel nie utrudniał plemnikom życia jak np. durexy czy inne cuda.. więc używam go spokojnie do poślizgu zamiast w/w żelu i mam spokojną głowę, że nie tworzy bariery. Też zawsze chwilkę leżę. Aplikuję sobie zewnętrznie, mężowi troszkę przed "wejściem" i coś tam go w środku jest :P

  • adm Koleżanka
    Postów: 59 2

    Wysłany: 1 października 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten zel akurat stwarza dobre srodowisko dla plemnikow wiec nie boj sie z nim moga jedyynie przetrwac dluzej

    adm
  • adm Koleżanka
    Postów: 59 2

    Wysłany: 2 października 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.conceiveplus.pl/korzysci-ze-stosowania/

    adm
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ