X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancymonek wrote:
    Hej!
    Ja użyłam tego żelu może ze dwa trzy razy w jednym cyklu i to był właśnie TEN cykl ale czy pomógł sam żel, ciężko mi powiedzieć gdyż piłam od dwóch cykli ziółka o.Sroki i bardziej skłaniam się ku temu, że to one zadziałały. Niemniej żel polecam przy uczuciu suchości, świetnie sobie z tym radzi.
    u mnie też chyba żel pomógł, ale jeszcze dodatkowo pisałam siemię lniane - pierwszy cykl z tymi dwoma wspomagaczami był owocny, a ogólnie to był 3cs

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobofrut a to siemię lniane to te gluty piłaś, bo ja po prostu miksuje sobie go z owocami w blenderze albo rano w musli z jogurtem. Myślicie, że to wystarczy czy jednak trzeba te gluty pić? :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamówiłam sobie ten lubrykant, bo mam problem ze swoim śluzem, mam wrażenie że mam go strasznie mało, mam nadzieje ze to nam pomoże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja użyłam tego żelu w tym cyklu i właśnie sobie uświadomiłam, ze to "przez niego" miałam rozciagliwy śluz jeszcze dwa dni po owulacji ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podejrzenia ze u mnie problemem może być skąpa ilość śluzu owulacyjnego ale moja gin to ignoruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    bobofrut a to siemię lniane to te gluty piłaś, bo ja po prostu miksuje sobie go z owocami w blenderze albo rano w musli z jogurtem. Myślicie, że to wystarczy czy jednak trzeba te gluty pić? :)
    piłam glutki, te mielone siemię z gorącą wodą ;) mi to smakowało na szczęście :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj żel wypróbowany, nie powiem fajny i przyjemny ten poślizg :-) zobaczymy, oby jeszcze okazał sie pomocny :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po prostu 10 dniach po użyciu żelu druga kreska :) powodzenia :)

    bobo_frut lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super gratulacje! :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czy któraś z Was używała może żelu pre-seed lub conceive plus? Rozważam zakup któregoś z nich, ale nie wiem, który wypróbować i chciałabym poznać Wasze opinie i rady dotyczące tego typu wspomagaczy :D no i dobrze by było usłyszeć jakieś opinie o ich skuteczności :)
    Z góry wielkie dzięki za wszelkie rady!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja właśnie w tym cyklu zaczęłam używać conceive plus. Moja siostra starała się o dzidzie 2 lata i z żelem zaszła. U mnie okaże się czy skuteczny okolo 11 stycznia. Ale mocno wierzę w jego skuteczność :) czas pokaże..

    Marta.83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Olu :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niczka pobierz oeparol mi pomógł :) ilość śluzu płodnego o wiele bardziej się zwiększyła :)
    Do tego stosowałam ten żel i się udało :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore juz oeparol od 2 cykli i tez wydaje mi sie, ze jakby mam wiecej śluzu :) niestety nadal bezowocnie! Ale zachecona Waszymi historiami juz zamowilam conceive plus - oby ten cykl byl tym szcześliwym :)

    Olu mam nadzieje, że ujrzysz dwie kreseczki :) daj znać!

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy cykl z żelem niestety bezowocny... Ale może w drugim się uda :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Madziull Debiutantka
    Postów: 6 12

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) po 2 ciążach biochemicznych i prawie półrocznym staraniu trafiłam na żel C+. Jestem świeżo po owulacji i 1 cyklu starań z żelem. Za jakieś 12 dni zrobimy test. Jestem bardzo ciekawa, czy i nam żel pomoże, bo po tylu udanych cs z C+, opisanych przez dziewczyny z tego forum, mam wielką nadzieję.. :)

    ckaiikgnsmg35aqh.png
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać :) trzymajcie kciuki i Wam tez zycze 2 kreseczek :)

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Dam znać :) trzymajcie kciuki i Wam tez zycze 2 kreseczek :)

    Olu i jak tam u Was? Już coś wiadomo? Mam nadzieję, że masz dla Nas dobre wieści!

    My właśnie wchodzimy w nowy okres płodny, pierwsze próby z C+ były i jak na razie bardzo pozytywnie :)

    Pozdrawiam!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin przyjścia @ u mnie to jutro albo pojutrze. Robiłam już test i niestety negatywny :( no, ale cały czas mam nadzieję...

  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja również zaczęłam używać tego żelu w tym cyklu (3 cykl starań) i jestem pozytywnie zaskoczona, ale czy da efekt w postaci zielonego kropka, to aż taką optymistką nie jestem. Ogólnie u mnie jest problem z ilością śluzu, więc C+ nawilża fajnie i daje fajny poślizg w czasie serduszkowania, no i dopiero niedawno odkryłam, że to chyba po nim, pojawił się u mnie śluz rozciągliwy. Póki co obserwuję i zobaczymy jaki będzie tego efekt:)



‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ