X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancymonek wrote:
    Hej!
    Ja użyłam tego żelu może ze dwa trzy razy w jednym cyklu i to był właśnie TEN cykl ale czy pomógł sam żel, ciężko mi powiedzieć gdyż piłam od dwóch cykli ziółka o.Sroki i bardziej skłaniam się ku temu, że to one zadziałały. Niemniej żel polecam przy uczuciu suchości, świetnie sobie z tym radzi.
    u mnie też chyba żel pomógł, ale jeszcze dodatkowo pisałam siemię lniane - pierwszy cykl z tymi dwoma wspomagaczami był owocny, a ogólnie to był 3cs

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobofrut a to siemię lniane to te gluty piłaś, bo ja po prostu miksuje sobie go z owocami w blenderze albo rano w musli z jogurtem. Myślicie, że to wystarczy czy jednak trzeba te gluty pić? :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamówiłam sobie ten lubrykant, bo mam problem ze swoim śluzem, mam wrażenie że mam go strasznie mało, mam nadzieje ze to nam pomoże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja użyłam tego żelu w tym cyklu i właśnie sobie uświadomiłam, ze to "przez niego" miałam rozciagliwy śluz jeszcze dwa dni po owulacji ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podejrzenia ze u mnie problemem może być skąpa ilość śluzu owulacyjnego ale moja gin to ignoruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    bobofrut a to siemię lniane to te gluty piłaś, bo ja po prostu miksuje sobie go z owocami w blenderze albo rano w musli z jogurtem. Myślicie, że to wystarczy czy jednak trzeba te gluty pić? :)
    piłam glutki, te mielone siemię z gorącą wodą ;) mi to smakowało na szczęście :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj żel wypróbowany, nie powiem fajny i przyjemny ten poślizg :-) zobaczymy, oby jeszcze okazał sie pomocny :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po prostu 10 dniach po użyciu żelu druga kreska :) powodzenia :)

    bobo_frut lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super gratulacje! :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czy któraś z Was używała może żelu pre-seed lub conceive plus? Rozważam zakup któregoś z nich, ale nie wiem, który wypróbować i chciałabym poznać Wasze opinie i rady dotyczące tego typu wspomagaczy :D no i dobrze by było usłyszeć jakieś opinie o ich skuteczności :)
    Z góry wielkie dzięki za wszelkie rady!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja właśnie w tym cyklu zaczęłam używać conceive plus. Moja siostra starała się o dzidzie 2 lata i z żelem zaszła. U mnie okaże się czy skuteczny okolo 11 stycznia. Ale mocno wierzę w jego skuteczność :) czas pokaże..

    Marta.83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Olu :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niczka pobierz oeparol mi pomógł :) ilość śluzu płodnego o wiele bardziej się zwiększyła :)
    Do tego stosowałam ten żel i się udało :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore juz oeparol od 2 cykli i tez wydaje mi sie, ze jakby mam wiecej śluzu :) niestety nadal bezowocnie! Ale zachecona Waszymi historiami juz zamowilam conceive plus - oby ten cykl byl tym szcześliwym :)

    Olu mam nadzieje, że ujrzysz dwie kreseczki :) daj znać!

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy cykl z żelem niestety bezowocny... Ale może w drugim się uda :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Madziull Debiutantka
    Postów: 6 12

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) po 2 ciążach biochemicznych i prawie półrocznym staraniu trafiłam na żel C+. Jestem świeżo po owulacji i 1 cyklu starań z żelem. Za jakieś 12 dni zrobimy test. Jestem bardzo ciekawa, czy i nam żel pomoże, bo po tylu udanych cs z C+, opisanych przez dziewczyny z tego forum, mam wielką nadzieję.. :)

    ckaiikgnsmg35aqh.png
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać :) trzymajcie kciuki i Wam tez zycze 2 kreseczek :)

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Dam znać :) trzymajcie kciuki i Wam tez zycze 2 kreseczek :)

    Olu i jak tam u Was? Już coś wiadomo? Mam nadzieję, że masz dla Nas dobre wieści!

    My właśnie wchodzimy w nowy okres płodny, pierwsze próby z C+ były i jak na razie bardzo pozytywnie :)

    Pozdrawiam!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin przyjścia @ u mnie to jutro albo pojutrze. Robiłam już test i niestety negatywny :( no, ale cały czas mam nadzieję...

  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja również zaczęłam używać tego żelu w tym cyklu (3 cykl starań) i jestem pozytywnie zaskoczona, ale czy da efekt w postaci zielonego kropka, to aż taką optymistką nie jestem. Ogólnie u mnie jest problem z ilością śluzu, więc C+ nawilża fajnie i daje fajny poślizg w czasie serduszkowania, no i dopiero niedawno odkryłam, że to chyba po nim, pojawił się u mnie śluz rozciągliwy. Póki co obserwuję i zobaczymy jaki będzie tego efekt:)



‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ