X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moko wrote:
    Hej, ja również zaczęłam używać tego żelu w tym cyklu (3 cykl starań) i jestem pozytywnie zaskoczona, ale czy da efekt w postaci zielonego kropka, to aż taką optymistką nie jestem. Ogólnie u mnie jest problem z ilością śluzu, więc C+ nawilża fajnie i daje fajny poślizg w czasie serduszkowania, no i dopiero niedawno odkryłam, że to chyba po nim, pojawił się u mnie śluz rozciągliwy. Póki co obserwuję i zobaczymy jaki będzie tego efekt:)

    Moko jak masz problemy ze śluzem to polecam wiesiołek! Ja również miałam wrażenie, że mam za mało śluzu i wczoraj na wizycie u mojego ginekologa pochwalił mnie za piękny śluz płodny! Jestem pewna, że to zasługa wiesiołka :D a C+ stosujemy teraz tylko jako lubrykant...
    Ale czy to będzie nasz szczęśliwy cykl to się jeszcze okaże :P

  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smurfetka wrote:
    Moko jak masz problemy ze śluzem to polecam wiesiołek! Ja również miałam wrażenie, że mam za mało śluzu i wczoraj na wizycie u mojego ginekologa pochwalił mnie za piękny śluz płodny! Jestem pewna, że to zasługa wiesiołka :D a C+ stosujemy teraz tylko jako lubrykant...
    Ale czy to będzie nasz szczęśliwy cykl to się jeszcze okaże :P
    Dzięki chyba zacznę stosować z nowym cyklem, bo to tylko do ovu można, z tego co wyczytałam do tej pory:)



  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny...a gdzie zaopatrujecie się w ten żel? jest np taka strona żeby za jednym "zamachem" kupić i termometr owu i ten żel??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 17:30

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.przedciaza.pl

    Ja kupowałam w sklepie z linka

    Allmita lubi tę wiadomość

  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam w aptece internetowej z odbiorem osobistym żeby za przesyłkę nie płacić. Na pewno w którejś będzie też termometr, ale ja swój kupiłam w sklepie rehabilitacyjnym.

    Allmita lubi tę wiadomość



  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również kupiłam w aptece internetowej z odbiorem osobistym :) jeżeli jesteś z Gdańska to mogę ją Ci gorąco polecić! Ale zazwyczaj te apteki internetowe są bardzo dobrze zaopatrzone!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie niestety się nie udało... ale dalej będę go używać :) myślę teraz jeszcze o inofolicu.
    Też zamawialam z apteki internetowej gemini i jest o wiele taniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 05:49

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smurfetka...jestem z Krakowa..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również zamawiam z gemini, ceny mają bardzo konkurencyjne, a na dodatek mogę wybrać odbiór osobisty :) chociaż z tego co widziałam to z dostawą również nie wychodzi najgorzej, szczególnie jak się robi zamówienie zbiorcze!

    Olu strasznie mi przykro, że nie wyszło tym razem, ale mam nadzieję, że kolejny cykl okaże się tym szczęśliwym! Sama myślałam o inofoliki, ale skoro mój ginekolog mi powiedział, że pęcherzyk się bardzo ładnie rozwija i z owulacją raczej nie mam problemy, dlatego zaczęłam się skupiać raczej na zagnieżdżeniu i polepszeniu mojego endometrium!

  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie też życzę szczęśliwego cyklu! :)
    Ja również wybieram odbiór osobisty,zawsze taniej. I ceny faktycznie duuuzo niższe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też już stosowalam dwa cykle niestety bez efektòw ale cóŻ tak latwo sie nie poddamy

    Smurfetka lubi tę wiadomość

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się poddawać! W końcu każdej z nas się kiedyś w końcu uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nam się udało zajść w cyklu, w którym po raz pierwszy użyliśmy żelu :) ale dodatkowo piłam siemię lniane, także jedno z dwóch, albo i żadne nie miało wpływu ;)

    niestety ciążę poroniłam :(

    ale przy kolejnych staraniach na pewno ten zestaw również wykorzystam

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo_frut strasznie mi przykro! Trzymam za Ciebie kciuki, w końcu na pewno się uda!!!

    bobo_frut lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo_frut bardzo mi przykro !!! Trzymaj się !!!

    bobo_frut lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w niczym nie pomógł mogę stwierdzić, też nie zaszkodził..wiadomo :D
    Zaszłam bez żelu.. i została mi połowa tubki, gdyby którą chciała mogę oddać.

    bobo_frut lubi tę wiadomość

  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ciężko stwierdzić czy pomógł ale być może :) bo w 2 cyklu użytkowania udało się zobaczyć 2 kreseczki :)

    Moko, bobo_frut lubią tę wiadomość

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Moko Autorytet
    Postów: 1045 2334

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka, super!!!! Gratuluję;)



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tak jak u bobofrutka, udało się, ale... trwało 6tyg, jednak nie łączę tego z tym zelem, sądze, ze pomaga, też bedę kontynuowała starania z tym żelem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania opakowanie żelu, nowe, 3 aplikatory. Termin ważności do maja 2016. Odbiór osobisty Warszawa Wola. Jestem w ciąży i może komuś innemu przyniesie szczęście. Więcej informacji na mail [email protected]

    Z innej beczki ( nie będę się udzielała na ovu, konto tylko założyłam aby oddać żel)staraliśmy się o dziecko 4 lata ( mam 33 lata), podstawa to badanie nasienia!. Mój mąż nigdy nie palił papierosów, chodzi na siłownię 4 razy w tygodniu, generalnie zdrowy młody facet ( młodszy ode mnie). Wyniki nasienia tragiczne! poniżej 2% plemników o prawidłowej budowie. Brał fertilmen i fertitility men do tego pycnogenol, kwasy omega 3, androvit, kwa ala - przeciwutleniacze. Do tego ja miałam podwyższoną prolaktynę ( brałam castagnus) i czasem brak owulacji. Pomogła nam zmiana diety, dużo warzyw, owoców. Kupiliśmy parowar i jedliśmy zdrowe obiadki. Do tego jeździliśmy dużo na rowerach no i modliłam się:) Aha i polecam konsultacje u różnych lekarzy! W klinice novum androlog proponował nam już invitro bo niby z hormonami męża było ok a poszliśmy do instytutu rodziny i tam okazało się ze niby jest ok ale powinno być lepiej jeśli się staramy o dziecko, polecili mu tez inne witaminy i po 3 miesiącach się udało. Jestem w 5 miesiącu także nie traćcie nadziei!!Pozdrawiam, Justyna Ogłoszenie nie aktualne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 22:49

    bobo_frut, Smurfetka, Moko, Patricia, Dani lubią tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ