Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jednak zagnieżdżenie :) oby Ci się udało :) mnie już od tygodnia jajniki pobolewaja ale dzisiaj zdecydowanie bardziej i śluzu kremowego więcej.. Wydaje mi się ze jednak okres przyjdzie :(

Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    To może jednak zagnieżdżenie :) oby Ci się udało :) mnie już od tygodnia jajniki pobolewaja ale dzisiaj zdecydowanie bardziej i śluzu kremowego więcej.. Wydaje mi się ze jednak okres przyjdzie :(

może nie :) takie objawy jak krwemowy śluz i ból jajników mogą zwiastowac tez coś innego.. :) jesli o mnie chodzi to wlasnie dziś mam pierwszy dzień kremowego sluzu, a tak to po owulacji miałam sucho..

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png

Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę za parę dni :) to dobrze może Ci się udało, będę trzymać kciuki żeby to bylo to <3

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie czuje jakbym miala zaraz dostac @ ... Kurcze moglby nie przyjsc :(

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie czuje jakbym miala zaraz dostac @ ... Kurcze moglby nie przyjsc :(

robiłas test? powinien już dać wiarygodny wynik :)

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wlasnie jeszcze nie .. W zeszlym miesiacu tez zrobilam test a na nastepny dzien przyszedl @ i bylam zla ma siebie ze moglam poczekac :) Wiec teraz stwierdzilam ze poczekam troche dluzej .. Tylko zastanawiam sie czy temp nie powinna isc jeszcze wyzej .

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wlasnie jeszcze nie .. W zeszlym miesiacu tez zrobilam test a na nastepny dzien przyszedl @ i bylam zla ma siebie ze moglam poczekac :) Wiec teraz stwierdzilam ze poczekam troche dluzej .. Tylko zastanawiam sie czy temp nie powinna isc jeszcze wyzej .

ja za kazdym razem jak robie test to dokladnie nastepnego dnia przychdozi okres, lub jeszcze tego samego :) też zawsze ejstem zła ze zmarnowałam test :) no ale z drugiej strony kiedys tzreba bedzie go zrobić a przecież nie wywołuje on miesiączki :P to tylko zbieg okoliczności :P

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia a na bete jakbys poszła ? bedziesz miec 100% wynik

Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

0e3d986850.png

Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 no wlasnie z zeszlym miesiacu tez tak mialam :) z jednej strony bym zrobila a z drugiej boje sie rozczarowania :)

kubecek nie wiem sama .. Poczekam jeszcze pare dni jak temp nie spadnie i @ nie przyjdzie to pewnie sie wybiore :)

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Tysia a na bete jakbys poszła ? bedziesz miec 100% wynik

ale po negatywnym wyniku bety jest jeszcze wieksze rozczarowanie :( po tescie zawsze zostaje nadzieja ze jeszcze za wczesnie albo ze test zawodny a beta daje raczej 99% pewnosci :) ja w zeszłym cyklu w 25dc zrobiłam betę i wyszła negatywna to miałam doła ale wiadomo, że trzeba to przyjąć na klatę i działac dalej :)

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 - ale masz ładny wykres! :)

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Aleksia85 - ale masz ładny wykres! :)

właśnie nie jestem pewna :) nie ma skoku temperatury wyraźniego, zastanawiam się czy faktycznie była owulacja a nie przejrzały pęcherzyk :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 10:44

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    właśnie nie jestem pewna :) nie ma skoku temperatury wyraźniego, zastanawiam się czy faktycznie była owulacja a nie przejrzały pęcherzyk :(

Nie, myślę, że jest ok :) test owulacyjny pozytywny, śluz też ewidentnie wskazuje na owulację :)

Aleksia85 lubi tę wiadomość

n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Nie, myślę, że jest ok :) test owulacyjny pozytywny, śluz też ewidentnie wskazuje na owulację :)

mam nadzieję <3 pytanie tylko czy owulacja była z właściwego jajnika bo mam tylko jeden jajowód :(

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png

Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego narazie nie robie zadnego testu i nie poszlam na bete wole poczekac ...
    Aleksia85 Ty masz naprawde ladny wykres, chcialabym miec taki hehe :) nie masz sie czym narazie martwic ... Za pare dni sie okaze czy rosnie w Tobie fasolka :)) oby tak bylo <3 bo wykres wyglada obiecująco :)

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego narazie nie robie zadnego testu i nie poszlam na bete wole poczekac ...
    Aleksia85 Ty masz naprawde ladny wykres, chcialabym miec taki hehe :) nie masz sie czym narazie martwic ... Za pare dni sie okaze czy rosnie w Tobie fasolka :)) oby tak bylo <3 bo wykres wyglada obiecująco :)

staram się być dobrej myśli :) biorę w tym cyklu większą dawkę duphastonu niż do tej pory, a on podobno nie podwyższa temperatury ciała więc jeśli naturalnie mam taką tempkę to może jednak ten mój naturalny progesteron troszkę wzrósł i owulacja była :)

Tysia widziałam wykresy ciązowe podobne do Twojego, trzymam mocno kciuki! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png

Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno byla :) widac po wykresie wiec pozostaje trzymac tylko kciuki zeby za pare dni byly 2 kreseczki <3

Ja tez widziałam rozne wykresy dlatego poki nie mam @ to jakas nadzieja jest :)

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno byla :) widac po wykresie wiec pozostaje trzymac tylko kciuki zeby za pare dni byly 2 kreseczki <3

Ja tez widziałam rozne wykresy dlatego poki nie mam @ to jakas nadzieja jest :)

dzięki kochana za miłe słowa, tez tak po cichu licze na 2 kreseczki.. zreszta w koncu musi sie nam udać :) trzymam kciuki za nas obie i za wszystkie staraczki na Ovu :) <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:

Aleksia no co ty, mi sie zdaje to masz ksiazkowy wykres. To normalne ze tempertura wzrasta powoli, a u Ciebie wcale nie tak powoli, pieknie wspieło sie na wyżyny i utrzymuje.
    Jest cos takiego jak przejrzały pecherzyk? pierwszy raz słysze o czyms takim ;)

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę, dajecie nadzieję dziewczyny <3

przejrzały pęcherzyk jest wtedy kiedy rośnie i dojrzewa prawidłowo ale z jakichś przyczyn hormonalnych nie pęka i nie uwalnia jajeczka. Niepęknięty pęcherzyk wytwarza duże ilości progesteronu, co powoduje podwyższenie podstawowej temperatury ciała oraz nasilenie objawów zespołu przedmiesiączkowego. Tego sie najbardziej obawiam u siebie bo mam podwyższono temperature i typowe objawy przedmiesiączkowe (ból piersi, podbrzusza). Najczęstszymi schorzeniami które powodują niepęknięcie pęcherzyka są: zespół policystycznych jajników (PCOS), endometrioza lub hiperprolaktymia. Drugie i trzecie odrzucam bo mialam badania ale PCO wchodzi w grę niestety :( dlatego staram się być dobrej myśli ale jednak 4 lata starań potarfią osłabić psychikę :(

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego