X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti to chyba dobry znak.:-) ja mam jutro stresa przed mierzeniem temp.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej chyba włącza mi sie super wech .. chodze po domu i czuje gaz, wącham wszystkie rurki i krzycze a moj sie śmieje ze jestem chyba zmeczona po pracy ..

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miejmy nadzieje ze to w ogole jakis znak .. ja tez mam .. i chyba oszaleje jak sie okaze ze mam taka sama jak ostatnio:)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś co taka milczysz :-)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    No miejmy nadzieje ze to w ogole jakis znak .. ja tez mam .. i chyba oszaleje jak sie okaze ze mam taka sama jak ostatnio:)
    He he. Kolejny objaw. Mi zostały 2 dni. Czytałam że tanie testy nie są tak czułe.i mogą fałszowac wynik. Mnie inaczej boli biust niż zawsze.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    He he. Kolejny objaw. Mi zostały 2 dni. Czytałam że tanie testy nie są tak czułe.i mogą fałszowac wynik. Mnie inaczej boli biust niż zawsze.

    Ja na twoim miejscu nawet jak ten tańszy wyszedl by negatywnie czy tez nie zrobiłabym jeszcze jeden ale normalnie zakupiony w aptece :) ja w ogole to jest pod wrażeniem ze mnie one bola czy cokolwiek innego ale związane z biustem, bo nigdy mnie nie bolały, nawet jak przychodziła @ a teraz .. czytałam ze to niby pierwsze zmieniają sie wlasnie piersi a ja sobie w myslach mowilam ze to jakiś fałsz bo mi nic sie z nimi nie zmienia ale teraz .. zobaczymy :)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    He he. Kolejny objaw. Mi zostały 2 dni. Czytałam że tanie testy nie są tak czułe.i mogą fałszowac wynik. Mnie inaczej boli biust niż zawsze.

    Nie wiem skąd masz takie informacje,że tani test "fałszuje"wynik ???? nigdy mnie nie oszukały.W tanich testach płacisz tylko i wyłącznie za sam test nie opakowanie itp.Dlatego różnia sie cenami !Każdy test działa tak samo jego zadaniem jest wykrycie hormonu hcg i tyle.W aptekach już dostaniesz test za nawet i 3-4 zł więc może "zainwestuj"w droższy skoro czytałaś,ze tanie testy fałszują wynik :O

  • Cyn. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co myślicie o moim wykresie? Zawsze miałam wyraźny wzrost temp po ovu, w tym miesiącu jakis niezbyt, dopiero po kilku dniach coś ruszyło....obecnie nie odczuwam zadnych dolegliwości przed okresem,zwykle od tygodnia bolały mnie piersi...

    eecf5d2cc9c2fe5689495190e4239740.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 22:36

  • Trufle Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Czy możecie mi pomóc z interpretacja?
    15 dc po owu potwierdzonej


    f8c4258f7d71953ed928270fa10dcab2.png[/url]

    ,,Nadzieja umiera ostatnia"
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Ancyś co taka milczysz :-)
    W pracy byłam, na popołudniową zmianę :P
    Dzisiaj jestem po prostu wykończona, zaraz po przebudzeniu mnie głowa zaczęła boleć, ale to pewnie z niedospania. Poza tym czuję się zawiedziona, bo mierzyłam temp. i spadła o dwie kreski na 36,8 :( więc czuję, że przyjdzie wredny małpiszon :( A jak u Was dziewczyny??

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    W pracy byłam, na popołudniową zmianę :P
    Dzisiaj jestem po prostu wykończona, zaraz po przebudzeniu mnie głowa zaczęła boleć, ale to pewnie z niedospania. Poza tym czuję się zawiedziona, bo mierzyłam temp. i spadła o dwie kreski na 36,8 :( więc czuję, że przyjdzie wredny małpiszon :( A jak u Was dziewczyny??

    Ja mialam koszmarna noc, dwa razy obudzilam sie o 3 . Bardzo chciało mi sie nie siusiu ale tego drugiego .. wiec mialam pobudke. Mialam w nocy uderzenia gorąca tak ze jak wstalam to z mokra koszulką. Ale temperatura poszla w gore juz nie 36.8 ale 36.9 :) przykro mi ze spadla.Ci temperatura ale spokojnie, wiesz ze poki nie małpy to jest nadzieja :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trufle wrote:
    Cześć dziewczyny
    Czy możecie mi pomóc z interpretacja?
    15 dc po owu potwierdzonej


    f8c4258f7d71953ed928270fa10dcab2.png[/url]

    Hej,nie moge weksc w twoj wykres :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyn. wrote:
    Hej co myślicie o moim wykresie? Zawsze miałam wyraźny wzrost temp po ovu, w tym miesiącu jakis niezbyt, dopiero po kilku dniach coś ruszyło....obecnie nie odczuwam zadnych dolegliwości przed okresem,zwykle od tygodnia bolały mnie piersi...

    eecf5d2cc9c2fe5689495190e4239740.png

    Hej, ale potem jest skok temperatury :) nie martw sie, moze dlatego ruszylo z opóźnieniem bonwiesz co moglo zajsc :) a kiedy masz miec miesiączke ? No widzisz Ciebie piersi nie bola a powinny a ja.mam.na odwrót, mnie nigdy nie bolały a teraz daja znac o sobie ..

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Ja mialam koszmarna noc, dwa razy obudzilam sie o 3 . Bardzo chciało mi sie nie siusiu ale tego drugiego .. wiec mialam pobudke. Mialam w nocy uderzenia gorąca tak ze jak wstalam to z mokra koszulką. Ale temperatura poszla w gore juz nie 36.8 ale 36.9 :) przykro mi ze spadla.Ci temperatura ale spokojnie, wiesz ze poki nie małpy to jest nadzieja :)
    Pocieszam się tylko tym, że u mnie podstawowa temp wynosi 36,5-36,6 więc względem tego to i tak jest podwyższona, no ale.. mimo tego dzisiaj i tak tracę jakoś nadzieję. Można zgłupieć od tych wahań temperatur. Wczoraj się dowiedziałam, że dwie dziewczyny ode mnie z pracy w ciążę zaszły, to mnie krew zalała w środku. Poczułam ukłucie zazdrości :(

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Cyn. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Hej, ale potem jest skok temperatury :) nie martw sie, moze dlatego ruszylo z opóźnieniem bonwiesz co moglo zajsc :) a kiedy masz miec miesiączke ? No widzisz Ciebie piersi nie bola a powinny a ja.mam.na odwrót, mnie nigdy nie bolały a teraz daja znac o sobie ..

    Miesiączkę powinnam dostać dziś, albo jutro - cykle u mnie są 29-31 dniowe. Z tym że w zeszlym cyklu miałam w 35 dniu...druga faza miała dokładnie 14 dni, czyli ovu była później i tak pokazal wykres. a teraz mam wyliczoną ovu w 13 dniu, gdzie w ostatnich mcach w dniu 16-18 - czy jest to możliwe, że gdy wcześniejszy okres się spóźni, to w kolejnym cyklu natura nadgania sobie ? :)
    jeśli nie ciąża (jakoś brak mi objawów zbliżającego się okresu=często to objawy wczesniej ciąży przecież), to może to być tylko stres (praca...)

    Pozdrawiam :)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.... ja czuje ze dostane okres jutro ;-(
    ANCYS ROZUMIEM CIE BO JA SIE DOWIEDZIALAM WCZORAJ ZE MOJA SZWAGIERKA JEST W CIAZY , CIESZE SIE BARDZO. ALE SAMA WIESZ...

    JA JUZ NIE LICZE NA TO ZE JESTEM, TEMPER MI DZIS SPADLA WIEC RACZEJ JUTRO MALPA PRZYJDZIE. ;(:(

    3MAM KCIUKI ZA WAS KOBIETKI DZASTI , ANCYS.
    TERAZ POZOSTAJE MI CZEKAC NA WIZYTE U LEKARZA,

    PAULINUCHA87, PO PROSTU CZYTALAM NA INNYM FORUM , JAK DZIEWCZYNY SIE WYPOWIADALY O TYCH TESTACH.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 10:18

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trufle wrote:
    Cześć dziewczyny
    Czy możecie mi pomóc z interpretacja?
    15 dc po owu potwierdzonej


    f8c4258f7d71953ed928270fa10dcab2.png[/url]
    ... NIE DZIALA TWOJ WYKRESIK..

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny mozecie mi pomoc odczytac ten wykres staramy sie o dziecko zMezem i nie umiem odczytac wykresu dziekuje
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    Czesc dziewczyny mozecie mi pomoc odczytac ten wykres staramy sie o dziecko zMezem i nie umiem odczytac wykresu dziekuje
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html



    Podałaś zły link, ponieważ pod "bieżacy-cykl" wyświetla się wykres użytkownika, który jest zalogowany. Hmm...?
    Podaj prawidłowy link do wykresu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 12:53

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    hej dziewczyny.... ja czuje ze dostane okres jutro ;-(
    ANCYS ROZUMIEM CIE BO JA SIE DOWIEDZIALAM WCZORAJ ZE MOJA SZWAGIERKA JEST W CIAZY , CIESZE SIE BARDZO. ALE SAMA WIESZ...

    JA JUZ NIE LICZE NA TO ZE JESTEM, TEMPER MI DZIS SPADLA WIEC RACZEJ JUTRO MALPA PRZYJDZIE. ;(:(

    3MAM KCIUKI ZA WAS KOBIETKI DZASTI , ANCYS.
    TERAZ POZOSTAJE MI CZEKAC NA WIZYTE U LEKARZA,

    PAULINUCHA87, PO PROSTU CZYTALAM NA INNYM FORUM , JAK DZIEWCZYNY SIE WYPOWIADALY O TYCH TESTACH.
    No i ja znam to uczucie zazdrości, gdy najlepsza koleżanka z pracy jest w ciąży a nawet jej nie planowała .. a my ? Ja dan znac nawet jak bede miec negatywny :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ