X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti tutaj konto mi pisze ze mam 2 dni dostępne a pierwszy miesiąc za darmo.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abonament premium.czy nie trzeba tego mieć

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze, to nie wiedzialam o tym .. ;) wiec nie wiem jak je doladowac.

    Wlasnie sie obudzilam, usnelam na ponad 2 godziny i teraz jestem juz w ogole nie do zycia .

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedulka. Mnie grypa dopadła. Muszę się wyleczyć do następnych dni :-)
    Oj śpioszek. :-)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Oj biedulka. Mnie grypa dopadła. Muszę się wyleczyć do następnych dni :-)
    Oj śpioszek. :-)


    Ej normalnie mnie tak piersi bolą ze nie mogę. Jak zakładam biustonosz to normlanie nie moge sobie ich ulozyc w miseczce, jak zdejme to tez bola, i widoczne zyly, bol krzyza caly czas i dzis jeszcze senność czego efektem byla 2 godzinna drzemka. Przytrzymam sie sie do terminu @, zrobie test i niezależnie od wyniku jak nadal bede miec bol tych piersi lece do ginekologa ..

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti.ja nie miałam żyłek na piersiach widocznych,ale niby w ciazy są. Mnie przestały boleć dzień przed okresem. Zawsze miałam taki ból że jak ściągnelam stanik to jak bym kamienie miała.
    Kiedy robisz test.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    Dzasti.ja nie miałam żyłek na piersiach widocznych,ale niby w ciazy są. Mnie przestały boleć dzień przed okresem. Zawsze miałam taki ból że jak ściągnelam stanik to jak bym kamienie miała.
    Kiedy robisz test.


    Mia .. dzis zrobilam w sumie dla dogryzienia mojemu bo miedzy innymi o to sie wczoraj poklocilismy .. i byl negatywny ale potem spojrzala i albo mam zwidy albo tam jest druga bardzo, bardzo, bardzo leciutka kreska .. rece mi sie trzęsą, test zrobie jutro bo.juz zadnego nie mam i musze do apteki isc .. o moj boze.

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala sie trzese .. nie pisze jeszcze nic mojemu bo chce byc pewna a nie jestem i nie chce mu tez robic nadzieji .. o jezu, nie no, chyba mam zwidy, przeciez nie mogło sie to stac tak szybko :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia4444 blagam o slowa otuchy .. albo Ancyś .. nie wiem czy juz sie cieszyc czy jednak nie ..

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Mia4444 blagam o slowa otuchy .. albo Ancyś .. nie wiem czy juz sie cieszyc czy jednak nie ..
    Tule Cię kochana! Jeśli jest tak jak piszesz, to musisz tylko czekać na termin @ i rób test. Trzymam kciuki bardzo mocno! Wiem, że się denerwujesz, sama przez to przechodzę, ale trzeba być twardym a nie "miętkim" :D jak to moja ciotka mówi :)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzasti .. zrob sobie testy z krwi kochana.mam nadzieje ze Ci sie udalo ;_) bardzo mozno 3mam kciuki :*moglo sie stac szybko :) ja z moja corcia aby raz i jest :) a teraz jest problem.


    ancys a twoj tescik jak tam :)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj z mierzeniem temperatury zaspałam. Wczorajszy dzien w pracy dał mi w kośc, spałam jak suseł :) Obudziłam się przed 8 ale mimo tego zaraz po przebudzeniu zmierzyłam tem i miałam 36,9. Nie wiem, czy brać ją pod uwagę?

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    dzasti .. zrob sobie testy z krwi kochana.mam nadzieje ze Ci sie udalo ;_) bardzo mozno 3mam kciuki :*moglo sie stac szybko :) ja z moja corcia aby raz i jest :) a teraz jest problem.


    ancys a twoj tescik jak tam :)
    Mia wczoraj robiłam ale negatyw. @ jeszcze nie mam, czekam ostatecznie do niedzieli.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Tule Cię kochana! Jeśli jest tak jak piszesz, to musisz tylko czekać na termin @ i rób test. Trzymam kciuki bardzo mocno! Wiem, że się denerwujesz, sama przez to przechodzę, ale trzeba być twardym a nie "miętkim" :D jak to moja ciotka mówi :)
    Boże,Ancyś .. ja przeciez dopiero co.zaczelam sie starać, obserwowac i mierzyc temperature a to juz ?? Dzis tez zrobie test i zobacze i w planowaną małpę tez oczywiście, po świętach jak by co ide do ginekologia .. no normlanie nie moge sie uspokoić, do 3 w nocy nie spalam ..
    Temperature mialam dzis 36.9 wczoraj wieczorem po prawie 3 godzinnym lezeniu mierzylam i mialam 37.2 . Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki, moze Tobie tez sie udalo ? ;)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Ja dzisiaj z mierzeniem temperatury zaspałam. Wczorajszy dzien w pracy dał mi w kośc, spałam jak suseł :) Obudziłam się przed 8 ale mimo tego zaraz po przebudzeniu zmierzyłam tem i miałam 36,9. Nie wiem, czy brać ją pod uwagę?
    Ja bym wzięła gdy tylko minęło 3 godziny, w stanie spoczynku :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    dzasti .. zrob sobie testy z krwi kochana.mam nadzieje ze Ci sie udalo ;_) bardzo mozno 3mam kciuki :*moglo sie stac szybko :) ja z moja corcia aby raz i jest :) a teraz jest problem.


    ancys a twoj tescik jak tam :)


    O ja, ja sie okropnie boje igiel ale jak bedzie trzeba to pojde i.na ta krew, dzis na razie test by sobie samej udowodnic ze ta druga kreska jest, po swietach juz niestety pojde do ginekologa .. Albo poczek do terminu miesiaczki . Co robic ? Czekac do malpy nawet jak dzis tez z testow wyjdzie pozytyw czy isc po swietach ?

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    jestem tutaj nowa, chcialam was zapytać o opinie/zdanie. biorę bromergon i euthyrox na obniżenie TSH od 2 cykli. Lekarz powiedział że powinno się udać w ciągu tego czasu... ^^ - marzenie. Po moim wykresie widać że chyba była owulka, wszystko super ale wczoraj zrobiłam Beta-HCG i wyszło <0,100 ;( czy to za wcześnie na krew? czy ten cykl już spisać na straty? sprawdzilam bete tak wczesnie bo się pochorowałam i lekarz mi oczywiscie dał antybiotyk - nie wiem czy go brać czy mieć jeszcze cień nadziei...

    https://ovufriend.pl/graph/a0b7fb2b6033fcc63d510e8ade1ef7cd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 09:12

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Boże,Ancyś .. ja przeciez dopiero co.zaczelam sie starać, obserwowac i mierzyc temperature a to juz ?? Dzis tez zrobie test i zobacze i w planowaną małpę tez oczywiście, po świętach jak by co ide do ginekologia .. no normlanie nie moge sie uspokoić, do 3 w nocy nie spalam ..
    Temperature mialam dzis 36.9 wczoraj wieczorem po prawie 3 godzinnym lezeniu mierzylam i mialam 37.2 . Za Ciebie tez trzymam mocno kciuki, moze Tobie tez sie udalo ? ;)
    A to jest przesądzone, że za pierwszym razem nie może się udać? Nie stresuj się i nie denerwuj :) Ile ci zostało do @? Ja bym chyba poszła po terminie spodziewanej miesiączki.
    A co do mnie, to już zgłupiałam :) Skoro mówisz, że brać po uwagę dzisiejszą temp, to by wskazywało, że znowu się podniosła względem wczorajszego dnia i to o 3 stopnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 09:25

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    A to jest przesądzone, że za pierwszym razem nie może się udać? Nie stresuj się i nie denerwuj :) Ile ci zostało do @? Ja bym chyba poszła po terminie spodziewanej miesiączki.

    Nie to mialam na mysli, ze za pierwszym razem sie nie uda i ze to przesadzone tylko po prostu z opowiadan innych znajomych czy mojej wlasnej rodziny (bliska kuzynka) wszystkie sie staraly na pewno dluzej niz ja .. na przyklad 5,7,9 miesięcy i dlatego taka jestem zdziwiona ze to juz, gdzie ja dopiero zaczelam sie starac i obserwowac, ja tez zakładalam ze nam zajmie to dobrych kilka miesięcy :) no do @ niby 7 dni .. wiec okej, po swietach umowie sie tak aby iść mniej wiecej gdy bede miala miec @ :) o jezu :)

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    Cześć dziewczyny!

    jestem tutaj nowa, chcialam was zapytać o opinie/zdanie. biorę bromergon i euthyrox na obniżenie TSH od 2 cykli. Lekarz powiedział że powinno się udać w ciągu tego czasu... ^^ - marzenie. Po moim wykresie widać że chyba była owulka, wszystko super ale wczoraj zrobiłam Beta-HCG i wyszło <0,100 ;( czy to za wcześnie na krew? czy ten cykl już spisać na straty? sprawdzilam bete tak wczesnie bo się pochorowałam i lekarz mi oczywiscie dał antybiotyk - nie wiem czy go brać czy mieć jeszcze cień nadziei...

    https://ovufriend.pl/graph/a0b7fb2b6033fcc63d510e8ade1ef7cd
    Może to Ci pomoże ;)
    "Beta hCG: kiedy zrobić badanie?
    Badanie beta hCG najlepiej jest zrobić tuż po terminie spodziewanej miesiączki. I to niezależnie od tego, czy test ciążowy daje wynik pozytywny czy negatywny." Więc nadzieja umiera ostatnia. Poczekaj może do terminu miesiączki i powtórz badanie.

    f2w3ugpjvmeythue.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ