X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży przy takim wykresie?

Oceń ten wątek:
  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti tylko sie NIE denerwuj tak!! ;) Wytrwałości!

    mia4444, Paulinucha87 lubią tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Dzasti tylko sie NIE denerwuj tak!! ;) Wytrwałości!

    Postaram sie :) bede na biezaco pisac co.i jak, i czy dzisiejszy test tez bedzie pozytywny, oby bo juz w myslach widze siebie za kilka miesiecy. A co do Ciebie, to skoro temperatura podskoczyla wzgledem wczorajszej, a normlanie spalas, tylko o innej porze zostala zmierzona to raczej nie na to bym patrzala, brak miesiączki w terminie i skok temperatury wiec nie wszystko stracone, twoje slowa: "nadzieja umiera ostatnia" wiec wytrwałości i trzeba czekać :)

    mia4444 lubi tę wiadomość

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czekamy :)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    O ja, ja sie okropnie boje igiel ale jak bedzie trzeba to pojde i.na ta krew, dzis na razie test by sobie samej udowodnic ze ta druga kreska jest, po swietach juz niestety pojde do ginekologa .. Albo poczek do terminu miesiaczki . Co robic ? Czekac do malpy nawet jak dzis tez z testow wyjdzie pozytyw czy isc po swietach ?
    W SUMIE POCZEKAJ DO MALPY :) A TEARZ SIE WYLUZUJ I CIESZ SWIATAMI A ( W NIEDZIELE DO KOSCIOLKA DO BOZINKI ) A PO SWIATACH BEDZIESZ MIEC NIESPODZIANKE :)
    JA CZEKAM DO WTORKU ZA LEKARZEM CO MI POWIE.

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    W SUMIE POCZEKAJ DO MALPY :) A TEARZ SIE WYLUZUJ I CIESZ SWIATAMI A ( W NIEDZIELE DO KOSCIOLKA DO BOZINKI ) A PO SWIATACH BEDZIESZ MIEC NIESPODZIANKE :)
    JA CZEKAM DO WTORKU ZA LEKARZEM CO MI POWIE.

    Na razie to sprzątam i juz mnie plecy bola, zmeczylam sie jak .. no raczej poczekam by byla pewnosc :) mia daj znac co Ci powie :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kościele to sie bede modlic o duzo zdrowia :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano robie test i dam znac, pani w aptece powiedziala ze skoro to byla bardzo blada kreska to moze byc wczesna ciaza wiec lepiej z samego rana bo wtedy mocz ma wiecej tego hormonu wiec czekamy :)

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzasti bede 3mac kciuki :*.mocnnnooo


    a przy okazji DZIEWCZYNY ZDROWYCH SPOKOJNYCH, SZCZESLIWYCH SWIAT :)

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mia4444 wrote:
    dzasti bede 3mac kciuki :*.mocnnnooo


    a przy okazji DZIEWCZYNY ZDROWYCH SPOKOJNYCH, SZCZESLIWYCH SWIAT :)


    Dziekuje bardzo :) moj na razie nue dowierza, ale jak jutro bedzie wszystko widac to uwierzy :)
    No wlasnie, zdrowych i wesolych swiat :) i mam nadzieje ze dla mnie beda one niezapomniane :)

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti i jak tescik? Umieram z ciekawosci :) No i zycze Wam kochane Spokojnych radosnych swiat w gronie rodziny i wymarzonych fasolek! ;)

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zaspalam dzis do pracy wiec temperature mierzylam ale niestety jak wstalam i juz sie malowalam i byla niby 36.8 ale jak dla mnie jest nie wazna.

    Robilam test i niestety ale wyszedl negatywnie .. jestem zalamana bo juz sie zdążyłam nastawic na to ze bede mamą.
    I zastanawiam sie czemu ten dwa dni temu wyszedl pozytwnie, z druga slaba kreska i po dluzszym odczekaniu ale druga kreska byla i nadal jest wiec .. bol krzyża mam nadal, piersi dalej bola a teraz w pracy to i troche jajniki.
    Wczoraj na wieczór ja sama zjadłam 4 kanapki i jeszcze zjadlam troche bigosu, ja ? Gdzie jestem w ogole niejadkiem, gdzie dla mnie 2 kanapki to duzo, gdzie ja waże okolo 50 kg a dzis rano wstalam z burczacym brzuchem z glodu .. mam troche wiekszy apetyt.
    Teraz to juz czekam tylko na @ i ewentualnie w jej dzien zrobie jakis test .. czytam na innych forach ze niektóre kobiety tak mialy "jeden pozytwny, drugi nie a dzis jestem w 26 tygodniu ciąży" wiec juz sama nie wiem co myslec, pewnie trafilam na jakis fałszywy test i niepotrzebnie sobie nadzieji narobilam .. :(

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti jeszcze nie jest nic przesądzone. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. Trzymaj się :)

    Dzasti lubi tę wiadomość

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    I zastanawiam sie czemu ten dwa dni temu wyszedl pozytwnie, z druga slaba kreska i po dluzszym odczekaniu ale druga kreska byla i nadal jest

    Co to znaczy po dłuższym odczekaniu? Bo po pewnym czasie - podanym przez producenta na ulotce - wynik testu jest już niewiarygodny, wtedy może wyjść druga kreska, ale to nic nie znaczy.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny mozecie mi pomoc okreslic ten okres
    6754781e38939ff0ffaff8f07b8a2053.png
    Wesolych Swiat

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Co to znaczy po dłuższym odczekaniu? Bo po pewnym czasie - podanym przez producenta na ulotce - wynik testu jest już niewiarygodny, wtedy może wyjść druga kreska, ale to nic nie znaczy.

    Wiem, wiem .. ze test moze byc nie wazny a nawet jest nie wazny po dluzszym czasie. I ja tez tak sadze tylko kierujac sie innymi wpisami na innych forach biore pod uwage i ten niby pozytywny test .. oraz moje wlasne "objawy" ktorych dotad nawet na zbliżającą sie @ nie mialam . Dla pewności wykonam jeszcze test ale dopiero dnia blizej miesiączki.

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    Witam dziewczyny mozecie mi pomoc okreslic ten okres
    6754781e38939ff0ffaff8f07b8a2053.png
    Wesolych Swiat


    Hej, a ten spadek ?? Troche duzy ..
    Jakies objawy ?

  • Tajemnicz Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasti wrote:
    Hej, a ten spadek ?? Troche duzy ..
    Jakies objawy ?
    a objawy mam ze boli mnie brzuch jak na miesiaczke spac mi sie chce i piersi mnie bola i powiekszyly mi sie i miesiaczki mam brak a powinnam dzis dostac :)

  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnicz wrote:
    a objawy mam ze boli mnie brzuch jak na miesiaczke spac mi sie chce i piersi mnie bola i powiekszyly mi sie i miesiaczki mam brak a powinnam dzis dostac :)

    No tak mi sie wydaje ze wlasnie spadek i to dosc duzy zwiastowałby przyjscie miesiaczki, podobno zawsze temperatura spada przed miesiaczka .. jak bedzie jej brak dłuższy czas to bym zrobila test :) bo objawy jak na miesiaczke a jak jej brak bedzie definitywnie to objawy bardziej na ciaze :) trzymam kciuki i powodzenia ;)

  • Ancyś Przyjaciółka
    Postów: 115 51

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek temperatury przed miesiączką nie musi oznaczać, że nadchodzi @. Ja tak miałam przecież, co marudziłam ;) a od dwóch dni znowu mam podwyższoną około 37 stopni.. i tak się zastanawiam, że to przecież było 10dpo i mogło to zwiastować implantację?
    Czekam do jutra... z niecierpliwością.

    f2w3ugpjvmeythue.png
  • Dzasti Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyś wrote:
    Spadek temperatury przed miesiączką nie musi oznaczać, że nadchodzi @. Ja tak miałam przecież, co marudziłam ;) a od dwóch dni znowu mam podwyższoną około 37 stopni.. i tak się zastanawiam, że to przecież było 10dpo i mogło to zwiastować implantację?
    Czekam do jutra... z niecierpliwością.


    No w sumie tak Ancyś. Mialam na mysli ze spadek zazwyczaj oznacza nadejście glupiej @ ale jak jej nie ma i tak jak w twoim przypadku jest skok temperatury to nic innego jak zrobić test :) daj znac co i jak ;) oby bylo pozytywnie :)

    Ancyś lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ