Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    izunia.mo.84 wrote:
    ah no dzieki wielkie,ja myslalam ze tylko u mnie nic nie wychodzi ale zaobserwowalam ze nie wszystkie dziewczyny wlasnie maja,karoam a Ty dlugo sie starasz o dzidzie?masz juz dzieci,czy bedzie pierwsze?

    Izunia- dzis zaczął się dla mnie kolejny cykl starań- 2 mam za sobą :)
    Dzieci jeszcze nie mamy :)
    A jak u Ciebie? Ile się staracie i czy już macie jakieś pociechy?
    No wstaw nowy wykresik- będziemy się wzajemnie obserwować :)

    skąd masz takiego bobaska przy wykresie ? :-)

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    mimo wszystko temp spadla minimalnie ale nie ponizej lini czerwonej wiec nadzieja jest :-)a przy implantacji moze ten sluz zabarwiony skoro braz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    Kalia wrote:
    Dzięki izunia, dziś nie jest już tak ciekawie bo pojawiły się już niższe temperatury i śluz tam w środku mam zabarwiony trochę tak jakby na jasny brąz (miałam tak w tamtym miesiącu i dostałam@). Przewidywany termin @ jest na jutro także zobaczymy.

    daa58f1bd5662e2d3f431229ae98f6ce.png

    mimo wszystko temp spadla minimalnie ale nie ponizej lini czerwonej wiec nadzieja jest :-)a przy implantacji moze ten sluz zabarwiony skoro braz

    znawca nie jestem ale trzeba byc dobrej mysli,3mam kciuki

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia- trzymam kciuki, zeby jednak cos tam sie z Twojego wykresiku wyklulo ;)
    Izunia- kliknij na bobaska to przekieruje Cie do strony z gifami na forum :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super kochana jestes ,a co potem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jupijaj jest bobasek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko skad ten napis obok

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia- widze, ze sobie poradzilas ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Twój jest fajniejszy

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia.mo.84 wrote:
    ale Twój jest fajniejszy

    Oba sa cudne ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko dziewczynki,problem w interpretacji sluzu ,jest koloru kremowego ale konsystencja juz bardziej wodnista ,nie taka jak balsam czy krem no i nie jest lepki ani rozciagliwy

    karoam lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 18 marca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli trudno określić rodzaj śluzu to bierze się pod uwagę ten bardziej płodny, od Ciebie zależy ta interpretacja, ale jeżeli konsystencja jest wodnista i czujesz ewidentnie "wilgoć", to możesz się pewnie skłonić ku wodnistemu. Możesz również poczekać i obserwować go przez resztę dnia, wtedy może problem sam się rozwiąże, bo śluz zmieni się w bardziej przystępny do rozpoznania :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izunia- mam podobnie, w poprzednim cyklu wogole nie zaobserwowalam typowo plodnego sluzu (bialko jajka kurzego) ale wlasnie taki kremowy niby, z tym ze nie gesty jak krem lub balsam- cos jakby rozwodniony balsam ;) Ale nie rozciagliwy. I sama wlasnie nie wiem jak go traktowac- do tej pory wpisywalam kremowy bo wodnisty kojarzy mi sie z czyms raczej przezroczysttym ;) Eh- obserwacja sluzu wcale nie jest prosta :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Jeśli trudno określić rodzaj śluzu to bierze się pod uwagę ten bardziej płodny, od Ciebie zależy ta interpretacja, ale jeżeli konsystencja jest wodnista i czujesz ewidentnie "wilgoć", to możesz się pewnie skłonić ku wodnistemu. Możesz również poczekać i obserwować go przez resztę dnia, wtedy może problem sam się rozwiąże, bo śluz zmieni się w bardziej przystępny do rozpoznania :)

    dzieki za wyjasnienie :-) teraz wlasnie sprawdzilam i jest bardziej wodnisty ech... masakra z tym sluzem hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    izunia- mam podobnie, w poprzednim cyklu wogole nie zaobserwowalam typowo plodnego sluzu (bialko jajka kurzego) ale wlasnie taki kremowy niby, z tym ze nie gesty jak krem lub balsam- cos jakby rozwodniony balsam ;) Ale nie rozciagliwy. I sama wlasnie nie wiem jak go traktowac- do tej pory wpisywalam kremowy bo wodnisty kojarzy mi sie z czyms raczej przezroczysttym ;) Eh- obserwacja sluzu wcale nie jest prosta :/

    karoam ,ja furi dostaje przez ten sluz bo rano byl kremowy potem zrobil sie wodnisty a teraz ciut rozciagliwy ech... nie wiem sama,masakra te sluzy hahaha

    karoam lubi tę wiadomość

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Tak czytam o Waszych staraniach, śluzach i wykresach :) cieszę się, że nie jestem w tym sama.

    Ja także staram się o maluszka 2 cykl dopiero ale coś dziwnego się ze mną dzieje od 1,5 tygodnia i mam nadzieję, że nie bez powodu.

    Pozdrawiam Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 13:57

    karoam lubi tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodko- zycze aby zagoscila u Ciebie jakas fasolka :)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 18 marca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że zagości tak samo jak u Ciebie karoam :*

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś odebrałam betę z piątku - wynik poniżej 0,100, załamka. Mam śluz już zabarwiony na brąz (nawet przy podcieraniu) także @ na dniach. Nie wiem co mam myśleć, te temperatury chyba nie są wiarygodne bo wszystko wyglądało na wykresie tak jak powinno. Cóż, będziemy próbować dalej. A wy jak tam? Mam nadzieję, że do przodu i niedługo pojawi się uśmiech na Waszych twarzach po ujrzeniu II kreseczek.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ