X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Obserwuuj;) ja zawsze mialam górki pagórki duży wzrost a w tych trafionym cyklu wyjątkowo płasko .
    Oby 😁ale to byłby cud bo owu była chyba wtedy co zaznaczyłam chociaż śluz rozciagliwy był też w dniu serduszkowania tylko już z domieszką białego.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba kolejny cykl bez owulacji, coś czuję, że to przez ten lek, dziwne tylko że dopiero teraz zahamował mi owulację. Najgorzej, że do lekarza trzeba długo czekać. 😪

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Jestem załamana. Może mogłybyście zerknąć na mój wykres? Jest opublikowany na tablicy.

    Cykle mam regularne, mniej więcej 28 dniowe (+/- 3 dni)

    Dziś byłam na monitoringu (20 dc) i pęcherzyk dominujący miał 21.9 mm, w piątek (16 dc) miał 19.3

    Czy z tego coś może wyjść? Lekarz mówi, ze on już raczej nie pęknie...

    Test owulacyjny sprzed chwili (godz. 18) pozytywny...

  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuj temperaturę. Może podskoczy. Narazie na wykresie owulacji raczej nie widać . 2 faza cyklu ile i Ciebie trwa? Może jeszcze będzie owulacja za dzień dwa...

    Natalia DRP lubi tę wiadomość

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Nami

    2 faza trwa mnie u mnie 12 lub 13 dni, w ciągu 2 ostatnich lat tylko raz miałam cykl 32 dniowy więc jakaś matematyczna szansa wciąż jest ale niezbyt już wierzę

    to mój ostatni naturalny cykl, bardzo na niego liczyłam, od maja zaczynam się invitrować

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia DRP wrote:
    Hej dziewczyny

    Jestem załamana. Może mogłybyście zerknąć na mój wykres? Jest opublikowany na tablicy.

    Cykle mam regularne, mniej więcej 28 dniowe (+/- 3 dni)

    Dziś byłam na monitoringu (20 dc) i pęcherzyk dominujący miał 21.9 mm, w piątek (16 dc) miał 19.3

    Czy z tego coś może wyjść? Lekarz mówi, ze on już raczej nie pęknie...

    Test owulacyjny sprzed chwili (godz. 18) pozytywny...
    Zmień lekarza w takim układzie. Kurde po twoim sluzie powinna być wczoraj ew może dziś pęknie. A dziś śluz nie był rozciagliwy? Z dosw wiem że im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi :/. A dlaczego już chcesz in vitro? Długo się staracie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Natalia DRP Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Girl!

    Od dwóch lat sie nie zabezpieczamy ale tak naprawdę moge powiedzieć, ze staramy sie 2 miesiąc tak świadomie. Z mierzeniem temperatury itp. Mamy po 40 lat i pobiezne wyniki sa co prawda ok ale bardzo chcemy miec dziecko w tym roku. Na inseminacje nie pójdę bo w nia nie wierzę, zostaje wiec ivf. To co mamy to nieplodnosc idiopatyczna.

    Czytam niektore historie dziewczyn i podziwiam determinacje i walke jaka wkładają w powiekszenie rodziny. Ja staram sie 2 cykl i jestem juz wykonczona, nie mam sily pracowac, calymi dniami siedze na ovu a najmniejsza porażka zabiera cala energię...

    Nie mam nawet z kim pogadac oprocz meza bo robimy z ovf tajemnice... Ech

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia DRP wrote:
    Hej Girl!

    Od dwóch lat sie nie zabezpieczamy ale tak naprawdę moge powiedzieć, ze staramy sie 2 miesiąc tak świadomie. Z mierzeniem temperatury itp. Mamy po 40 lat i pobiezne wyniki sa co prawda ok ale bardzo chcemy miec dziecko w tym roku. Na inseminacje nie pójdę bo w nia nie wierzę, zostaje wiec ivf. To co mamy to nieplodnosc idiopatyczna.

    Czytam niektore historie dziewczyn i podziwiam determinacje i walke jaka wkładają w powiekszenie rodziny. Ja staram sie 2 cykl i jestem juz wykonczona, nie mam sily pracowac, calymi dniami siedze na ovu a najmniejsza porażka zabiera cala energię...

    Nie mam nawet z kim pogadac oprocz meza bo robimy z ovf tajemnice... Ech
    To dlaczego tak długo zwlekaliscie z potomstwem? Nie oceniam ale macie swoje lata.... Pierwsze była pewnie kariera ważniejsza a teraz jest płacz... Sorry ale rozwalaja mnie takie opowieści.... Nie mówię że już niemożliwa jest ciąża bo i moja ciocia i szwagierka zaszły po 40stce w nie planowana ciąże i dzieci są zdrowe ale w tym wieku jest większe ryzyko zespołu downa itp. Więc nie rozumiem takich ludzi... Dla mnie 30 to za późno na pierwsze dziecko.... A co do starań to my się staraliśmy 5 lat z tym że ja miałam cykle bardzo nieregularne potem mimo wywoływania owu też się nie udawało. Pomogły tabletki a raczej suplementy diety ovarin bo uregulowal cykl (hormony też miałam ok mimo długich cykli). Udało się jak całkowicie odpuscilam i nie miałam w głowie ciąży w każdym cyklu. Z tym że mąż w sumie był przez ok 3 lata za granicą i przyjeżdżał raz na miesiąc albo 1,5 msc na tydzień. Skoro wcześniej się nie obserwowałac to mogliście się mijac z owulacja np. Poza tym w tym wieku cykle lubią się przestawiać. Przeciętna zdrowa para zachodzi w ciążę do 12 miesięcy statystycznie. Szwagier z żoną starali się 6 lat i dopiero teraz się udało on nie miał może rewelacyjnych wyników ale tragedii też nie było. Twój mąż się badał?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temp od wczoraj jest coraz wyżej. Dziś jest 8 dpo albo 7 i temp wynosiła 36,93 także zobaczymy jutro jeszcze albo poczekam tylko na przyjście @ albo na jej brak jakimś cudem bo w tym cyklu to by oznaczala ciąża albo szczęśliwy traf.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.
    Mam do Was pytanie. Dziś dostałam z ovufriend do wypełnienia formularz na wizytę w klinice Invikta, aż się zdziwiłam że tak szybko, No ale może system uznał, że coś jest nie tak, że już teraz dostałam. Korzystała któraś z Was z tej promocji lub tej kliniki?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Girl trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.
    Mam do Was pytanie. Dziś dostałam z ovufriend do wypełnienia formularz na wizytę w klinice Invikta, aż się zdziwiłam że tak szybko, No ale może system uznał, że coś jest nie tak, że już teraz dostałam. Korzystała któraś z Was z tej promocji lub tej kliniki?
    To tylko system wiesz ja bardziej bym ufala lekarzom niż ovufriend

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwoniła do mnie Pani z kliniki, mam termin już na ten piątek. Zobaczymy co mu tam powiedzą.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Moloko Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, moze trochę nie w temacie ale spróbuję szczęścia. Właśnie sie zarejestrowalam na ovufriend, wprowadzilam temperatury ciała mojego ostatniego cyklu i wykres nie pokazuje tych temperatur. Co robie nie tak? Pozdrawiam Was gorąco!

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moloko wrote:
    Czesc dziewczyny, moze trochę nie w temacie ale spróbuję szczęścia. Właśnie sie zarejestrowalam na ovufriend, wprowadzilam temperatury ciała mojego ostatniego cyklu i wykres nie pokazuje tych temperatur. Co robie nie tak? Pozdrawiam Was gorąco!
    A wciskasz na samym dole zatwierdź?

    Girl25 lubi tę wiadomość

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 oby oby!! Czasem tak bywa że wydaje nam się że nici a tu jednak. Czekamy na wieści!

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Kochane czy możecie pomoc mi w interpretacji mojego cyklu? Mam opublikowany na tablicy. Bardzo sie denerwuje bardzo długo sie już staramy i dalej nic
    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 14:32

  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkalip wrote:
    Hej. Kochane czy możecie pomoc mi w interpretacji mojego cyklu? Mam opublikowany na tablicy. Bardzo sie denerwuje bardzo długo sie już staramy i dalej nic
    609f890fc033b159fb6fc8c3a0f08cca.png

    Narazie wszystko wygląda ładnie. Faza niższych temperatur jest widoczna. Widać też skok. Jak długo się staracie?

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami bo tak najlepiej myśleć nie ma rozczarowania i się nie blokuje :).

    Kotek90 oby coś konkretnego powiedzieli. Długo się staracie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Około 17 miesięcy w tym że w listopadzie poronilam w 6 tyg

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Nami bo tak najlepiej myśleć nie ma rozczarowania i się nie blokuje :).

    Kotek90 oby coś konkretnego powiedzieli. Długo się staracie?
    Taką mam nadzieję, bo znowu miałam krótki cykl, chociaż teraz dostałam normalną miesiączkę, normalna krew, może trochę rozwodniona, ale biorę acard już dłuższy czas. Mam nadzieję, że w końcu trafię na kogoś kumatego. My się staramy w sumie rok czasu i 7 cykl po poronieniu, a właściwie to 8, bo przecież ostatnio mam po 2 cykle w miesiącu.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ