X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    kleo2426 wrote:
    Witam,
    na ovu jestem od niedawna a mój bieżący wykres jakoś dziwnie się rysuje pomoże mi ktoś w interpretacji :)
    pozdrawiam i z góry dziękuję :)


    7a6484c28b1fd7aad47b6cc19fe19da4.png


    Kleo na razie nie da się nic wyczytać, ale jesli tempka będzie dalej tak skakać, to zapowiada się cykl bezowulacyjny :( Mam nadzieję, że sie mylę.

    Skierko, ja myślę że czujesz jajniki właśnie za sprawą niepokalanka. Boli raz jeden, raz drugi, bo może nie mogą się zdecydować, który ma wypuścić jajeczko, albo masz owulkę z dwóch jednocześnie :) tak też sie zdarza :)

    U mnie program głupieje, po wpisaniu dzisiejszej temperatury zmienił mi owulkę z 35dc na 19dc O_o Już sama nie wiem, co się dzieje :/

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LITTLE cos dlugi ten Twoj cykl. Czy niepokalanka mozna brac samemu czy lekarz przepisuje ?

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleo2426 wrote:
    Witam,
    na ovu jestem od niedawna a mój bieżący wykres jakoś dziwnie się rysuje pomoże mi ktoś w interpretacji :)
    pozdrawiam i z góry dziękuję :)


    7a6484c28b1fd7aad47b6cc19fe19da4.png
    Dla mnie owu jeszcze nie bylo. Nie zdziwie sie jelsi owulacja bedzie dopiero bedzie albo cykl bez owu.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    LITTLE cos dlugi ten Twoj cykl. Czy niepokalanka mozna brac samemu czy lekarz przepisuje ?
    No długi, na złość chyba :/

    Niepokalanka można brać samemu :)

    Maxima lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to moj pierwszy wykres i juz mam z nim problem :( wszystkie objawy na w niebie i na ziemi wskazywaly na owulacje w 10-11 dc, bol jajnika, bol glowy no i pozytywne testy owulacyjne (2-3 dni przed bladziutka kreska potem 2dni gruba i kolejny 2 zanikajaca kreska na testach owulacyjnych, niestety nie mierzylam jeszcze wtedy temperatury zaczelam dopiero w 14dc. Z tego wynikaloby ze moj cykl bedzie trwal 26 dni,zwykle trwa 29. W 26 dc bol brzucha, bol glowy, wszytskie standardowe dla mnie objawy na@ wiec juz myslalam ze cykl mi sie rzeczywiscie skrocil i dostane 26, ale nadal nic, brzuch pobolewa od tygodnia @powinna sie pojawic dzis lub jutro. Test ciazowy robiony wczoraj negatywny. Po dlugosci mojego cyklu mozna stwierdzic ze owulacja nie wystapila w 11dc ale w 19-20-dc. Zglupialam juz kiedy mam ta owulacje, wykres i temp oraz dlugosc cyklu pokazuja inaczej a objawy plus testy owulacyjne naczej. Pomcy bo sie juz pogubilam :-(
    85a14c9bb89ab34d908dff73960eafe8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 09:55

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CIRI gdzie sie zapodzialas ?


    To w takim razie do konca czerwca pije ziola a pozniej robie sobie 2 m-ace przerwy bo juz za dlugo u mnie to trwa. Od wrzesnia niepokalanek ;)

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety bez wykresu nic nie da sie ustalic. Rowniedobrze w ogole moglo tej owulacji nie byc lub mogla byc wlasnie w 26dc. Ja podczas owulacji czuje sie jak w najgorsza @. Mam owulacje kolo 23dc a kolo 14 bolaly mnie jajniki i wszystko potem tydzien pozniej noznien myslalam ze @ idzie ze cykl bez owu a tu nagle owulacja. Testami owacyjnymi sie nie kieruj bo wyrzut LH to tylko przygotowanie na owulacje a wcale moze do niej nie dojsc.

    Maxima, izizizi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    CIRI gdzie sie zapodzialas ?


    To w takim razie do konca czerwca pije ziola a pozniej robie sobie 2 m-ace przerwy bo juz za dlugo u mnie to trwa. Od wrzesnia niepokalanek ;)
    Przezywam trudne chwile w pracy bardzo trudne...

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymama kciuki aby wszytko w pracy sie ulozylo.

    Tak patrze na moje wykresy i mysle sobie, ze moze ziola reguluja mi cykl bo ostatnie to byly szalone a teraz tak spokojnie...

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka szansa ze reguluja.
    Noo ja ogolnie sie nie nakrecam i spasowalam z forum wiec mnie bedzie mniej teraz.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami trzeba dac na luz.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez ziola pomagają. Prolaktyna spadla pięknie od herbatek. A śluz? Dziewczyny. Tyle lat byłam jak suchar a wczoraj to aż mąż sie z radości za głowę zlapal:)! No i dziwne, bo mam plodny śluz a to dopiero 4 dzień z podwojna dawka clo...

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się chyba zaopatrzyć w te ziółka :D

    Maxima lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima o niepokalanku wyczytałam po tym, jak wynik prolaktyny był 20,9. W uk nie dają nic na zbicie, dopóki nie wyjdziesz poza normę, lub nie trafisz do kliniki leczenia niepłodności, a na to się długo czeka. W Pl jest castagnus. W Uk kupujesz tabletki, które zawierają tylko czyste zioło, więc są silniejsze. Oczywiście nim zamówiłam agnusa wyczytałam masę forów brytyjskich i opinii. Wzięłam na swoją odpowiedzialność, ale to jest lek bez recepty i tu i w Pl. Ja od siebie mogę już powiedzieć,że na pewno moje jajniki po nim się bardzo rozhulały :D Mi zależało, by wydłużyć II fazę. Dlatego też biorę magnez i witB. Mam nadzieję,że uda się też zajść w ciążę. Już widzę,że ładnie mi owulkę przestawił na 14 dzień cyklu, czyli tak jak miałam od zawsze ;)


    Dziś lekki wzrost tempki, więc obstawiam,że owulacja była wczoraj nad ranem. Nie wiem, czemu mi tak jajnik lewy ciągle pika, ale ogólnie, to całe podbrzusze mam takie styrane po tej owulacji. Cieszę się, bo dwa ostatnie cykle tego nie było :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierko, to teraz wyczekujemy szczęśliwego zakończenia tego cyklu za 9 miesięcy :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird :* No nadzieję mam, ale jak nie wyjdzie, to znowu coś dorzucę, np wiesiołka na poprawę śluzu, bo susza u mnie,że hej :P A u Ciebie strasznie długi cykl. Zawsze masz takie długie? Ja właśnie czytałam dużo,że po niepokalanku kobitkom się łądnie cykle skracały.

    Picja, może owulka się już szykuje? Dużo osób pisze,że na wyższej dawce clo owulacja przychodzi szybciej ;) Ja Ci zazdroszczę tego śluzu, bo ja od zawsze z tych bardziej suchych :/

    Ciri powodzenia w pracy! No i napisz czasem co u Ciebie :)

    Maxima ja ostatnio miałam też podejrzenia, że termometr mi szwankuje,bo coś za spokojnie było, ale jednak dziś się ruszył :P

    Izi ciężko coś analizować jak wykres jest niepełny. Poczekaj kilka dni i w końcu sytuacja sama się rozwiąże ;) Powodzenia!

    Kleo póki co wygląda na bezowulacyjny. Może lada moment owulacja przyjdzie? Trzymam kciuki!

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis idę na monitoring. Najbardziej mnie męczy endometrium. Zobaczymy czy wino cos daje. Ja nie pije ojca sroki ale ziolowe herbatki na 1 i 2 fazę cyklu mama and baby med. Czy jakos tak. Noo i wiesiolek. Śluz jest super. W tym cyklu nie używamy conceive. Szok. Trzymajcie kciuki za mij monitoring! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 13:07

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja trzymam bardzo mocno!!! I czekam na wieści :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Ladybird :* No nadzieję mam, ale jak nie wyjdzie, to znowu coś dorzucę, np wiesiołka na poprawę śluzu, bo susza u mnie,że hej :P A u Ciebie strasznie długi cykl. Zawsze masz takie długie? Ja właśnie czytałam dużo,że po niepokalanku kobitkom się łądnie cykle skracały.

    No właśnie moje cykle średnio trwają 35 dni. Ten jest długi, bo prawdopodobnie choroba mi dodatkowo wszystko zepsuła :/Jeśli w ciągu tygodnia @ nie przyjdzie, to dzwonię do lekarza. Już kupiłam sobie niepokalanka i wiesiołka :) tylko czekam na nowy cykl :/
    Picja wrote:
    Ja dzis idę na monitoring. Najbardziej mnie męczy endometrium. Zobaczymy czy wino cos daje. Ja nie pije ojca sroki ale ziolowe herbatki na 1 i 2 fazę cyklu mama and baby med. Czy jakos tak. Noo i wiesiolek. Śluz jest super. W tym cyklu nie używamy conceive. Szok. Trzymajcie kciuki za mij monitoring! :)

    Trzymam kciuki :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i staramy się dopiero 2 miesiące. Możecie mi pomóc z tym wykresem, bo ja już nie ogarniam :(
    Ovu wyznaczył mi owulację na 9dc ale napewno jej nie było, bo 10dc byłam u gina i z lewego jajnika pęcherzyk 15mm a z prawego 18mm. Cykle około 30-31dniowe. Co o tym sądzicie? Swoją historię opisałam w innym wątku, nie chciałam tu Wam śmiecić.

    Z góry dziękuję, pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :)

    cbec9836d578fb73fcad471db6644bb9.png

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ