X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i staramy się dopiero 2 miesiące. Możecie mi pomóc z tym wykresem, bo ja już nie ogarniam :(
    Ovu wyznaczył mi owulację na 9dc ale napewno jej nie było, bo 10dc byłam u gina i z lewego jajnika pęcherzyk 15mm a z prawego 18mm. Cykle około 30-31dniowe. Co o tym sądzicie? Swoją historię opisałam w innym wątku, nie chciałam tu Wam śmiecić.

    Z góry dziękuję, pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :)

    cbec9836d578fb73fcad471db6644bb9.png
    Masz strasznie duzo zaburzonych temperatur z ktorych nic nie mozna wyczytac niestety. Czemu tak masz?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstaję do pracy bardzo wcześnie rano, bo zaraz po 4 i ciężko mi mierzyć wtedy temperaturę. Przeważnie mierzę ją wieczorem.. Może dlatego. :<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To temperatura wieczorna nie da Ci obrazu. Rownie dobrze mozesz nie prowadzic wykresu. Niestety... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Pomiar ma dotyczyć podstawowej temperatury ciała ktora jest miarodajna tylko tuz po obudzeniu po kilku godzinach snu. I podnosi sie z kazda chwila wiec wieczorne mierzenie to bez sensu. A te 30 sekund rano żeby zmierzyć choćby elektronicznym nikomu jeszcze nie sprawilo ze się nie wyspal:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 14:45

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie jest kwestia niewyspania, tylko nie wiedziałam czy temperatura po np.5h snu będzie wiarygodna, jak już mówiłam dopiero zaczynam także dziękuję za poradę dziewczyny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dzień cyklu, 4 dzień z clo. Brak pęcherzyka dominującego. Endometrium 3,3 mm. Lewy jajnik policystyczny. Otoczka na jajnikach wskazaniem do laparoskopii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    to nie jest kwestia niewyspania, tylko nie wiedziałam czy temperatura po np.5h snu będzie wiarygodna, jak już mówiłam dopiero zaczynam także dziękuję za poradę dziewczyny :)
    3 godziny snu wystarcza temperature najlepiej mierzyc miedzy 5-7;30 ale to juz nie ma takiego znaczenia wazne zeby byla temperatura o tej samej porze mierzona i temperatura wewnetrzna nie zewnetrzna ciala oraz po 3 godzinach snu minimum

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    8 dzień cyklu, 4 dzień z clo. Brak pęcherzyka dominującego. Endometrium 3,3 mm. Lewy jajnik policystyczny. Otoczka na jajnikach wskazaniem do laparoskopii.
    Eh caly czas pod gorke. Bez sensu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze do 18 dnia cos urośnie:(

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel jest teoria mierzenia wieczorem temperatury,ale to jest dla tych co z jakiś powodów śpią w dzień. Jeśli zależy Ci na wykresie,to zacznij mierzyć tuż przed wstaniem. To zajmuje chwilkę, a da dużo lepszy obraz :)


    Picja a kiedy masz kolejne podglądanko? Trzymam kciuki kochana,żeby coś się ruszyło!

    Maxima lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Cachaarel jest teoria mierzenia wieczorem temperatury,ale to jest dla tych co z jakiś powodów śpią w dzień. Jeśli zależy Ci na wykresie,to zacznij mierzyć tuż przed wstaniem. To zajmuje chwilkę, a da dużo lepszy obraz :)

    Tak też zrobię. Z tego co gin mówił mi w poniedziałek (10dc) to owulacja powinna być lada moment więc czekam cierpliwie, no chyba że już była :)

    Pozdrawiam i dziękuję :)

    Edit 18.00
    test owulacyjny wyszedł poraz pierwszy i to po 2 minutkach dodatni. Jest światełko w tunelu, że po wszystkich przejściach coś ruszyło. Cieszę się bardzo !! :) Mam nadzieję, że uda nam się zafasolkować. :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 18:03

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę a potem w środę.zobaczymy...

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 29 maja 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry !
    U mnie nadal plasko ani drgnie.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedź :)
    Nie mam chorej tarczycy zawsze miałam cykle 28-31 dniowe a po poronieniu coś się popieprzyło może się jeszcze reguluje wszystko od marca rysuję wykresy i wiem że to nie długo ale widzę że właśnie teraz dziwny jest. Cykle też różnej długości bo najdłuższy 33 dniowy a najkrótszy poprzedni właśnie 24 dniowy pierwszy raz miałam taki.
    Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy bylo poronienie? I w ktorym tygodniu jesli mozna wiedziec? Bo to roznie z tymi cyklami jest po poronieniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 9 stycznia br. miałam wywoływane poronienie (puste jajo płodowe - poronienie zatrzymane )bez czyszczenia, po cytoteku wszystko zeszło. Ciąża młoda ok 8-9 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to po 3 miesiacach juz powinno byc spoko a ten Twoj cykl wyglada na bezowulacyjny. Moze powinnas pojsc na minitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekam końca tego cyklu i myślałam nad zakupem testów owulacyjnych żeby zobaczyć co wyjdzie a przy okazji bardziej się zorientuję w tych wykresach i objawach "sygnałach" które wysyła organizm. Bo mam jeszcze spory problem co do interpretacji śluzu, jak i badania szyjki robię to trochę po "omacku" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo co do testow owu to da bardzo niemiarodajne bo swiadcza tylko o wytzucie LH. Mnie w tym miesiacu pierwszy raz wyszedl test pozytywnie. Ale teraz zrezygnowalam z robienia ich.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo a ja myślałam że bardziej ogarnę to wszystko z tymi testami...czyli co lepiej skupić się na temperaturze i śluzie ? ewentualnie monitoring ?
    kurcze jestem jeszcze głupia w tym temacie :D

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ