X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Mam pewien kłopot z interpretacją, bo 31 i 32dc krwawiłam, ale nie traktuję tego jeszcze jako @ bo i temp zamiast spaść się podniosła. Podpowiecie mi coś?

  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 5 listopada 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę, że chyba mój wykres jest najdziwniejszym jaki tu widziałam do tej pory :S
    Co oprócz ciąży może jeszcze po krwawieniu/miesiączce powodować skok tempki i jej utrzymanie??? Wiecie coś na ten temat???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkmk z początku się zdziwiłam że nie zaznaczyłas krwawienia jako @ ale z drugiej strony masz racje, jeśli nie było owulki to krwawienie należy traktować jako czas wysoko płodny. Moim zdaniem owulka była w 32 dniu cyklu
    A poza tym dużo jest takich dziwnych wykresów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 20:32

  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 5 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie moja koleżanka, która zaszła w nieplanowaną ciążę powiedziała że zaszła przed okresem który trwał 2 dni więc Anoolka ma rację.

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny potrzebuje pomocy! Nie wiem co sie dzieje z moją temp.? Wczoraj popołudniu miałam 36,8-36,9 wiec byłam pewna że dziś rano bedzie tak samo albo i wyżej -a tu znowu 36,3. Czuje ból jajników typowo owulacyjny. Myslicie, że jest szansa że jednak była owulacja? Mąż wyjechał:(


    https://ovufriend.pl/graph/3fd442652b7caf78091ec28ffb5e2b79

    lala86
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz nagle mam 36,6

    lala86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzy się tempek w dzień, no chyba że z ciekawości :P one nic nie wnoszą.
    No i podejrzewam że owulka u Ciebie wystąpi dziś ;)

    Dorotucha, laka86, respondeca lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i podejrzewam, że u mnie chyba już popij wodą w tym cyklu :/

  • nadzieja!!! Przyjaciółka
    Postów: 67 60

    Wysłany: 6 listopada 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc, jak myślicie mam szansę na zieloną kropeczkę?

    5b092n0a9aspxqzu.png
  • Dorotucha Autorytet
    Postów: 1562 1447

    Wysłany: 6 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja!!! wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc, jak myślicie mam szansę na zieloną kropeczkę?
    Jasne że masz :D to dopiero 11 dzień wyższych temperatur więc wszystko jest możliwe :D

    https://www.maluchy.pl/li-69459.png
    2nn3dqk3jjvpzuar.png
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Mkmk z początku się zdziwiłam że nie zaznaczyłas krwawienia jako @ ale z drugiej strony masz racje, jeśli nie było owulki to krwawienie należy traktować jako czas wysoko płodny. Moim zdaniem owulka była w 32 dniu cyklu
    A poza tym dużo jest takich dziwnych wykresów ;)

    Ja sądziłam, że owu miałam 23dc a 33dc miałam drugi skok temperatury?
    Wczoraj test negatywny. :(

  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 7 listopada 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, nie powinnam mierzyc temp w dzień. Ale miałam 37,3 wiec czułam sie max rozpromieniona. No nie pozostaje mi miec nadziei ze plemniczki się zachowały i poczekały na jajeczko:)

    lala86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi co myślicie o moich temperaturach? Jak odczytać wykres,mam dwie zaburzone temperatury ( grypa żołądkowa, przeziębienie) W jakim stopniu wpłyną one na wykres i wyznaczenie dnia owulacji? Prosze o pomoc ;)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy możecie kuknoc na mój wykresik tempa idzie do góry a i tak niechce mi zaznaczyć ovulke proszę o pomoc ;)

  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 8 listopada 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    Cześć dziewczyny czy możecie kuknoc na mój wykresik tempa idzie do góry a i tak niechce mi zaznaczyć ovulke proszę o pomoc ;)
    .... mam dokładnie tak samo... tylko moja bardziej leniwie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie, zaznacza po trzech wyższych :)

    Lavendula lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 9 listopada 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja owulka też leniwa, dopiero dziś mi zaznaczyło :) już się zestresowałam ,że cykl bez owu.Bo wcześnie zaznaczyło mi wcześniej niż testy wyszły pozytywnie a później stwierdziło ze nie było owuki ) także dziewczyny głowa do góry ! ;)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 9 listopada 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to tylko system co miesiąc sobie mowię ze nie będę sie nakrecac ale i tak jest to samo
    Wyznaczyło mi dzisiaj linę przerywanom próbowałam coś zmienić a i tak nic a 17 mam wyznaczona @ to coś krótko bedzie
    Pozdrawiam ;)

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 9 listopada 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, prosze zerknijcie na mój wykresik :) jest jeszcze jakaś szansa w tym miesiącu?? Nastawiłam się wcześniej, że ten cykl juz stracony ale tempka płata mi figle - raz spada, raz się podnosi...i już jakaś iskierka nadzieji znowu się zapaliła ;)

    Kasiulek89
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 listopada 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki nie ma @ szansa zawsze jest :) moze ten spadek to przy implantacji miał miejsce ;) różnie może byc badz dobrej mysli :*

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ