X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czokonusa - generalnie nie robiłam jeszcze żadnych badań hormonów. Bylam w styczniu u gina z planami macierzyńskimi. Zrobił mi USG przez brzuch i dopochwowe (były wtedy 2 dominujące pęcherzyki) oraz badanie gin. i cytologię. Mam się zgłosić do lekarza za ok. pół roku na badania, czyli wychodzi że w czerwcu. W weekend mam zamiar na własną rękę zrobić badania tarczycy. Mam już jednego bąbelka 5 letniego, z nim zajść nie było trudno bo wystarczył jeden stosunek w środku cyklu i wtedy nie kontrolowałam kiedy mam owulację itd. :) A teraz 3 cykl z "trafianiem" i znowu nic z tego chyba. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 14:20

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a 12dc to nie trochę za późno na implantacje? :)
    Generalnie powiedziałabym, ze to początek @, ale temperatura faktycznie na to nie wskazuje :(

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konfiturka24 - dlaczego nie wskazuje? Zawsze ma być powyżej 37st? :( Genralnie bardzo się zdziwiłam gdy dziś rano zmierzyłam może to też efekt wstania na siusiu o 4 rano?

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam na myśli, ze temperatura nie wskazuje na @, bo generalnie zawsze dzień przed lub w dniu @ jest spadek temperatury, a u Ciebie jest ona ciągle wysoka :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie jutro wstanę i mnie zaleje...smutno mi, tak bardzo chcę aby synuś miał rodzeństwo. :(

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź dobrej mysli, nie wszystko jest jeszcze przesądzone :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję konfiturka24 :) Oj będę dziś ryczeć w domu, nie wytrzymam :( Takie sprzeczne objawy, już bym wolała czarno na białym. W poprzednim cyklu temp. się obniżyła do kreski już kilka dni przed @ i nie miałam plamienia żadnego, @ przyszła rano 27dc. No i nie wiem skąd te napady od 2 dni "dźwigania się" rano, póki czegoś nie zjem. Z pierwszą ciążą też tak miałam ale dopiero jakos 2 lub 3 tygodnie po terminie okresu. Test wtedy zrobiłam 2 dni po terminie @ i były 2 grubaśne krechy. To by było za piękne bo wtedy też miałam dostać we wtorek i nie dostałam, a test zrobiłam w czwartek. Dziś też jest wtorek i termin @. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 15:00

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto zrobic bete, będziesz miec pewność:)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co będzie jutro, jak znowu to samo tzn.- wysoka temp. i beżowe plamienie to zrobię betę.

  • WilkStart Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test.. niestety negatywny ☹

  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 marca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WilkStart może następny cykl będzie zakończony sukcesem. :) Ja też sobie wmawiam to do skutku. Ja jak na razie okresu nie mam, plamienie się nie powiększa a wręcz się zmniejszyło, na bieliźnie nic, tylko troszkę beżu na papierze i nie przy każdym podtarciu się. Sorki za dosłowność, wciąż mam nadzieję że zniknie i jutro już nie będzie.

  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 21 marca 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety wczoraj koło 23ciej przed pójściem spać dostałam okres. :(

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka83 wrote:
    Niestety wczoraj koło 23ciej przed pójściem spać dostałam okres. :(
    Tulę mocno :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Czokonusa Koleżanka
    Postów: 44 12

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh :( Znam to rozczarowanie... :( Ale nie dołuj, w końcu się uda, bądź dobrej myśli.

    svchhqvkl4g8fqeb.png
  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 21 marca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Hej,
    Z tego co widzę w poprzednim cyklu owulację mialaś później, jeśli jesteś dopiero w 12dc nie można jeszcze stwierdzić czy jest co cykl bezowulacyjny :)

    No i wracam z moim wykresem ;( Nie wiem już co o tym myśleć. Martwię się, ze mam jakieś zaburzenia - miałam po kilka cykli w roku bardzo długich, dlatego zaczęłam mierzyć temperaturę.

    Śluz, szyjka, test owulacyjny były książkowe, a skoku jakoś nie ma. Do tego nie wiem czy OF dobrze mi wyznaczył owulację bo zaznaczył przed pozytywnym testem... To w ogóle możłiwe żeby skok LH był po owulacji dopiero?

    e91f2babf56958a4bf2a2ccc6214df36.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 09:41

  • arienka83 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 21 marca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, siedzę w pracy sama w pokoju i łzy mi ciekną. :( Ale przynajmniej wiem że mogę mieć wysoką temperaturę do końca cyklu, może nie będę tak świrować w następnym cyklu. Kończy mi się abonament tutaj ale raczej go nie przedłużę, bo 29 zł na miesiąc to sporo. :/
    Generalnie nastawiam się na wizytę u gina i badania w maju bądź czerwcu, tak jak mi mówił. Może jest problem z hormonami i przez te plamienia co czasem mam przed okresem. Mam również guzek endometriozy w bliźnie po cc. Gin mi mówił że jest mały i się nie powiększa i nie będzie to przeszkoda w zajściu. Lekarz ten ma bardzo dobre opinie w moim mieście więc mam nadzieję że wie co mówi. W narządach rodnych nie mam niby endometriozy-brak objawów i na USG nie było widać nic, jajniki i reszta czysta. Trochę mnie to boli podczas okresu i po nim. No ale się okaże, może będę musiała mieć laparoskopię....
    W sobotę idę sobie zrobić badania tarczycy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 09:38

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 21 marca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi31 1987 wrote:
    No i wracam z moim wykresem ;( Nie wiem już co o tym myśleć. Martwię się, ze mam jakieś zaburzenia - miałam po kilka cykli w roku bardzo długich, dlatego zaczęłam mierzyć temperaturę.

    Śluz, szyjka, test owulacyjny były książkowe, a skoku jakoś nie ma. Do tego nie wiem czy OF dobrze mi wyznaczył owulację bo zaznaczył przed pozytywnym testem... To w ogóle możłiwe żeby skok LH był po owulacji dopiero?

    e91f2babf56958a4bf2a2ccc6214df36.png
    Patrzac na Twój wykres wydaje mi sie, ze owulacja była 15dc, wykres jest jak najbardziej poprawny, wiec nie masz sie czym przejmować, wszystko to jest kwestią indywidualną, niektóre dziewczyny mają duże skoki temperatury inne mniejsze, wazne, ze temperatura wzrosla :)

    Czokonusa lubi tę wiadomość

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 21 marca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka83 wrote:
    Dzięki dziewczyny, siedzę w pracy sama w pokoju i łzy mi ciekną. :( Ale przynajmniej wiem że mogę mieć wysoką temperaturę do końca cyklu, może nie będę tak świrować w następnym cyklu. Kończy mi się abonament tutaj ale raczej go nie przedłużę, bo 29 zł na miesiąc to sporo. :/
    Generalnie nastawiam się na wizytę u gina i badania w maju bądź czerwcu, tak jak mi mówił. Może jest problem z hormonami i przez te plamienia co czasem mam przed okresem. Mam również guzek endometriozy w bliźnie po cc. Gin mi mówił że jest mały i się nie powiększa i nie będzie to przeszkoda w zajściu. Lekarz ten ma bardzo dobre opinie w moim mieście więc mam nadzieję że wie co mówi. W narządach rodnych nie mam niby endometriozy-brak objawów i na USG nie było widać nic, jajniki i reszta czysta. Trochę mnie to boli podczas okresu i po nim. No ale się okaże, może będę musiała mieć laparoskopię....
    W sobotę idę sobie zrobić badania tarczycy.
    To leć na badania jak najprędzej, przynajmniej będziesz miała pewność, czy moze to miec wpływ na starania :)

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 21 marca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfiturka24 wrote:
    Patrzac na Twój wykres wydaje mi sie, ze owulacja była 15dc, wykres jest jak najbardziej poprawny, wiec nie masz sie czym przejmować, wszystko to jest kwestią indywidualną, niektóre dziewczyny mają duże skoki temperatury inne mniejsze, wazne, ze temperatura wzrosla :)

    W poprzednim cyklu skok był duży i dlatego znowu panikuję. Muszę sobie gdzieś powiesić na ścianie plakat z napisałam: Nie jesteś maszyną, nie wszystko jest jak w zegarku ;) Dziękuję, uspokoiłam się trochę :)

  • konfiturka24 Ekspertka
    Postów: 274 56

    Wysłany: 21 marca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi31 1987 wrote:
    W poprzednim cyklu skok był duży i dlatego znowu panikuję. Muszę sobie gdzieś powiesić na ścianie plakat z napisałam: Nie jesteś maszyną, nie wszystko jest jak w zegarku ;) Dziękuję, uspokoiłam się trochę :)
    Dokładnie, organizm każdej z nas jest inny, nie zawsze zachowuje sie schematycznie, ale to nie znaczy, że cos jest nie tak, albo ze powinnaś się martwic, głowa do gory :*

    1deb8d50e0cee6428ba9e060fcbc2094.png
    5 miesiąc starań
    TSH 2,89
    Prolaktyna 9,99 (4dc)
‹‹ 833 834 835 836 837 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ