X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) fajny sprzęt :D powinnaś zacząć od nowego cyklu, ale tempki z czoła też nie są wiarygodne, więc myślę, że nic się nie stanie jak zaczniesz już jutro :) tempki na pewno będą wyższe, bo wewnętrzna temperatura ciała jest wyższa od zewnętrznej :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kupiłam sobie termometr owulacyjny i chciałam się pochwalić Wam :) o ten:

    2d908cc1b91fb284med.jpg

    Od jutra będę mierzyła temperaturę. Teraz mam 37,03 :P

    U mnie problem jest jedynie taki, że za późno go kupiłam :P Bo już 15 zień cyklu u mnie. Jesteście w stanie coś wyczytać z tego jak od dziś tempka będzie mierzona tym termometrem?

    Wcześniej mierzyłam ale niemiarodajnym bo bezstykowym a wynik odczytywałam z czoła :/
    Ja mam taki sam

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    :) fajny sprzęt :D powinnaś zacząć od nowego cyklu, ale tempki z czoła też nie są wiarygodne, więc myślę, że nic się nie stanie jak zaczniesz już jutro :) tempki na pewno będą wyższe, bo wewnętrzna temperatura ciała jest wyższa od zewnętrznej :)
    U mnie jest odwrotnie chyba :P bo zmierzyłam tak i tak przed chwilą i z czoła miałam 37,5 a tym owulacyjnym 37,03 :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem jest jedynie taki, że za późno go kupiłam :P Bo już 15 zień cyklu u mnie. Jesteście w stanie coś wyczytać z tego jak od dziś tempka będzie mierzona tym termometrem?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoczynkowa temperatura też inaczej się zachowuje :) sprawdź jutro rano :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    U mnie problem jest jedynie taki, że za późno go kupiłam :P Bo już 15 zień cyklu u mnie. Jesteście w stanie coś wyczytać z tego jak od dziś tempka będzie mierzona tym termometrem?
    Zobaczymy jak będzie się wykres kształtował :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Zobaczymy jak będzie się wykres kształtował :)
    Super :) Dzięki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Jestem nowa na tym portalu. Czy ktoś pomoże mi w interpretacji mojego wykresu? Sporo na ten temat czytałam ale ten wykres ma sie nijak do mojej wiedzy. W poprzednim cyklu zaznaczałam temp. na wykresie na kartce i wyglądał zupełnie inaczej. A ten świruje ;/ Nawet nie wiem czy jest szansa , ze owulacja się odbyła ;/ 75632c25bd995c0f7ef29a0329f5e986.png

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program zaznaczyl wiec szansa była musisz czekac cierpliwi :)

  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort tez mam ten termometr i bardzo go sobie chwalę ;-)

    PrimaSort, paznokietek lubią tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 6 maja 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa kolezank. Fajny sprzet :D
    mnie od wczoraj jak bola piersi, sa nabrzmiale. Owulacji jeszcze nie bylo a do @ daleko. Dziwne to troche.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jednak była owulacja? Temperatura czasem świruje i nie pokazuje owulki, która jednak była.
    Jednak jeśli jej nie było, to faktycznie dziwne, że bolą Cię piersi. Testowałaś ostatnio?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim! U mnie niedosyt bo jednak wczoraj nie było serduszkowania :-( Mąż zasnął zanim poszłam się myć a chrapał tak słodko, że nie miałam sumienia go męczyć bo wiem, że miał ciężki dzień. Jak wróci z pracy to nadrobimy :-)

    Te temperatury są mega rozbieżne z termometru owulacyjnego i bezstykowego.

    Na wykres żeby nie robić zamieszania nanoszę temperatury z bezstykowego. Z owulacyjnego nanosić będę na jakimś internetowym wykresie.

    Bezstykowy 37,3
    Owulacyjny 36,62

    Założyłam sobie kalendarz cyklu online na stronie:
    enpr.pl

    Na nim nanosić będę od dziś temperaturę z termometru owulacyjnego.
    Niebieski plus u góry to wynik testu owulacyjnego.

    45291d1f21e7eee9med.png

    Odnośnik zarówno do kalendarza na owufriend.pl (termometr bezstykowy), jak i do kalendarza na enpr.pl zamieszczam w stopce i codziennie będę aktualizowała :)

    Od przyszłego cyklu będę kożystała tylko z termometru owulacyjnego.
    Tylko dla porównania w stopce będę miała dwa wykresy do końca tego cyklu :-)

    Liczę po cichutku na Wasze wnioski i sugestie :-P !!!!!!!!!!!!!!!! :D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima będę zaglądać na pewno :) ale na wnioski musisz trochę poczekać :) najlepiej do końca cyklu :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapisałam się do ginekologa na jutro na NFZ. Mam być między 10 a 11.
    Pierwszy raz tam idę, ale chodzi mi głównie o skierowania na jakieś dodatkowe badania i informację, czy ja mam, miałam lub będę miała owulację bo to priorytet. Chyba będzie w stanie określić czy owulacja wystąpiła czy nie? Dziś mój 16 dzień cyklu. Na wizycie jak będę to będzie 17 dzień cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Prima będę zaglądać na pewno :) ale na wnioski musisz trochę poczekać :) najlepiej do końca cyklu :)
    Będę dzielna :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po małym spadku między 21 a 24 dc dzisiaj w 25 dc małe odbicie, ciekawe co jutro pokaże :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova u mnie też. Ale emocje :) Kciuki trzymam za nas wszyskie!

    Liskova lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz pytanie za 100 punktów !!!
    Czy dzisiejszy test jest pozytywny?
    c78a47ef8053316amed.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis nie. Wczoraj byl.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ