X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Temperatura

Oceń ten wątek:
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 27 października 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aasti ja po duphastonie dostałam okres po 14 dniach :( i tez robilam test był ujemny

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 492 184

    Wysłany: 31 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, spóźniał mi się @ 8 dni w końcu dostałam jako taki niby był, ale moje pytanie brzmi co do temp. bo od ok.3 tyg mam caly czas taka sama 36,6 ani kreski w doł ani w góre...Czy to moze znaczyc,ze jednak moge byc w ciazy?Pytam, bo jak dostaje okres to ból piersi mija, a tym razem mam go cały czas nawet już po "@" i mam takie piersi bańki...

    nzjdgox1rg9z0ook.png
  • Aga Inwestująca Przyjaciółka
    Postów: 101 23

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Hej, spóźniał mi się @ 8 dni w końcu dostałam jako taki niby był, ale moje pytanie brzmi co do temp. bo od ok.3 tyg mam caly czas taka sama 36,6 ani kreski w doł ani w góre...Czy to moze znaczyc,ze jednak moge byc w ciazy?Pytam, bo jak dostaje okres to ból piersi mija, a tym razem mam go cały czas nawet już po "@" i mam takie piersi bańki...

    A jaką temp maiłaś wcześniej? Bo jeśli niższą o minimum 0,2 stopnia, to jest szansa. Ajeśli nie to, być może masz cykle bezowulacyjne :/

    "Kobieta w obecności dobrego mężczyzny, prawdziwego mężczyzny uwielbia być kobietą. Jego siła pozwala aby, jej kobiece serce rozkwitało."
    Urzekająca
    http://inwestycjawmilosc.pl/
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie dzis spadek temp :( wczoraj było 36,6 a dzis 36,4 buuuuu bede płakac.Ten moj wykres to jakis biedny jest nic sie nie dzieje na nim.Wiec pewnie bede iala kolejne starania.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje drogie, powiedzcie mi czy lepiej mierzyć temp oralnie czy waginalnie? czy ma to jakieś znaczenie? ja mierzyłam dotąd oralnie ale od nowego cyklu chyba to zmienię... Czy któraś z Was to porównywała? co jest bardziej miarodajne?

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę oralnie ale z tego co się orientuję to pomiar dopochwowy jest dokładniejszy. Najważniejsze żeby zachować stałość miejsca i czasu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odp. Stałość zachowuję, ale dzisiaj z ciekawości zmierzyłam tu i tu i różnica wynosiła 0.5. Niby mało a jednak tak wiele ;)

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo każda dziurka ma swoje właściwości to i temperaturę własną ;) to zupełnie normalne zjawisko także dobrze Ci wyszło

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek nie ma roznicy czy tak czy tak. Byleby zawsze w tym samym miejscu. Temperature mierzysz ale z samego jednego pomiaru nie odczytujesz za wiele. Odczytujesz z calosci. Wiec byle calosc byla mierzona w tym samym miejscu zawsze.

  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, czyli robię wszystko ok :) mam nadzieję, że przez najbliższe dni nie spadnie... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 07:22

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy żeby ovufriend pokazalo owulacje musi minąć trzy dni wyższych temperatur? Miałam spadek 15dc skok 16dc a dzisiaj 17dc trzyma sie przy skoku a owulacji niw pokazalo? Bolało mnie podbrzusze i jajnik lewy wczoraj byla na maxa otwarta śluz rozciagliwy to owulacja tak?

  • Kizia mizia Przyjaciółka
    Postów: 75 27

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy w czasie ciąży po 10 dpo zawsze następuje skok temperatury na wyższą, czy jednak jest możliwe żeby ta podwyższona temperatura była ciągle na stałym poziomie? Z tego co oglądam wykresy, to zazwyczaj tempka skacze jeszcze wyżej...

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może skoczyć i może nie skakać ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nika77 Ekspertka
    Postów: 300 71

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jeśli któraś z was coś z tego pojmuje to oświećcie mnie o co chodzi...dziś czyli 15dc temperatura podniosła się na 36,00..wcześniej zaczynałam od 35,5, 35, 6, 36, 8...i co się w związku z tym okazało??? ovu pokazuje, że dziś 15dc nie jest już dniem płodnym, że niby owulacja wystąpiła 10 dc w czwartek, kiedy zupełnie nic nie czułam, jajnik bolał mnie w piątek, przez cały dzień, wtedy też pojawił się śluz... i serduszkowaliśmy Czyżby wynikało z tego, że spóźniłam się z serduszkowaniem o jeden dzień?co to do cholery się dzieje?i ovu pokazał, że niby następną miesiączkę mam mieć 17 grudnia czyli 24dc...przecież ja nie mam aż tak krótkich cykli, mam od 28 do 30, to skąd on niby to wziął? a i jak to ma być teraz z tą temperaturą? będzie rosła do okresu? a co by się z nią działo gdyby doszło jednak do zapłodnienia?

    nika77
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie - czy skok temperatury jest 100% wyznacznikiem, że doszło do owulacji? I czy w ogóle w moim przypadku można mówić o skoku... W dniu, w którym OF wyznaczył mi owulację miałam pęcherzyk 20mm, nie wiem czy pękł.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa skok nie jest 100% wyznacznikiem niestety. Najpewniejszy jest monitoring.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Cytrynko. A co sadzisz o tych moich wypocinach na wykresie? Coś to kiepsko wygląda :-S Gratuluję ciąży :-)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna "bo każda dziurka ma swoje właściwości"
    Hehehehehe dobre
    Każda dziurka ma po co najmniej dwie właściwości ;b

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Basik Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam dylemat...
    Mierzyłam temp jak zawsze zaraz po przebudzeniu i wyszło mi 36,7... Coś mi się nie chciało wierzyć, ale wstałam. Mam wrażenie, że za płytko wsadziłam termometr. Po porannej toalecie zmierzyłam jeszcze raz i wyszło mi 37,1
    Nie wiem który wynik jest bardziej miarodajny

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy. Jak wstajesz i zaczynasz robić cokolwiek to temperatura rośnie: Twój organizm zaczyna działać i wytwarza energię jak każda maszyna :)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ