X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperaturka

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 lutego 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    czemu moje temperaturki są takie niskie? Jeszcze nie przekroczyło 36.30. Czy coś jest nie tak?
    To nic złego że masz takie tempki :) ja mam podobne :) Nie ważne jaka jest temperatura w I fazie ważne jest aby był skok po owulacyjny :)

    Mychaa22, weronika86 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie o mojej stałocieplności ? :) nigdy tak nie miałam :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podepnę isę treochę pod temat, bo mam pytanie, czy w ciąży moze skakać tak temperaturka jak mi?? Bo raz tylko miałam temperaturę 37,03 a tak to mam 36,70 albo 36,90...I nie iwem co jest grane??

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes87 po pierwsze gratulacje!
    Po drugie, tak może. U mnie skakała między 36,7-36,9. Jeżeli się bardzo niepokoisz zawsze możesz skoczyć na betę (dobrze to badanie powtórzyć po 48h) i przy okazji machnąć progesteron.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedź, chyba lepiej isę nie będę stresowała i zrobię wszystkie badania jakie zaleci mi lekarz...bo wizyrtę mam dopiero na 24.02

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • KRedka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór! Jestem nowa na forum i dopiero zaczynam przygodę z termometrem. I mam pytanie do doświadczonych koleżanek. Otóż pomiar temperatury zaczęłam zwykłym termometrem rtęciowym, bo taki miałam. Termometr owulacyjny kupiłam dopiero wczoraj. Przeczytałam, że powinno się przez cały cykl korzystać z tego samego termometru i mierzyć temperaturę w tym samym miejscu. Dzisiaj rano mierzyłam temperaturę dwoma termometrami jednocześnie i zauważyłam dużą różnicę: rtęciowym (pomiar waginalny) - 36,7 a elektroniczny (pomiar oralny) - 36.35. Czy mogą być aż takie różnice, czy mam prawo podejrzewać, że któryś oszukuje?

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 12 lutego 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRedka jeżeli chcesz dokonywać porównania musisz tymi dwoma termometrami zmierzyć w tym samym miejscu. Temperatury w pochwie i w ustach nie da się do siebie porównać.
    Jeżeli chcesz sprawdzić swój nowy termometr przez kilka dni mierz w tym samym miejscu (wychodzi, że u Ciebie to pomiar waginalny) temperaturę, spisuj sobie na kartkę i porównaj.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 13 lutego 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja mam problem nie do opisania tempka w górze testy słabe, dziś dopiero jest mocniejszy ale co z tamtymi?

    wczoraj przestałam brać progesteron bo wspólnie z dziewczynami stwierdziłyśmy , że sokoro beat jest poniżej 25ml to lipa ale dziś tempka opadła delikatnie i na @ dalej się nie zapowiada. Moje normalne cykle trwają 28d czasem 31 a dziś 36dc :(

    jestem aktualnie w Hiszpanii a dokładnie na wyspie i tu badania określające ilość jak się okazało otrzymuje się po ok tygodniu a mi zrobiono test na poziom z jakąś substancją i jeżeli jest poniżej 25ml hcg to nie ciąża . No masakra co ja przeżyłam mieli mi podać wczoraj wynik ale powiedzieli , że zrobią z reszty krwi i podadzą wyniki może w pon. albo we wtorek .

    Stoję w miejscu bo dziś zrobiłam test i jest kreska ładniunia choć nie ciemna strasznie
    i nie wiem co zrobić, złamałam się i znowu wzięłam progesteron 200mg

    macie jakiś pomysł , uwagi???

    4eee589261b98c2adb28d44b1e3937a0.png

    marzenia się spełnią
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 13 lutego 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matik2012 wrote:
    dziewczyny ja mam problem nie do opisania tempka w górze testy słabe, dziś dopiero jest mocniejszy ale co z tamtymi?

    wczoraj przestałam brać progesteron bo wspólnie z dziewczynami stwierdziłyśmy , że sokoro beat jest poniżej 25ml to lipa ale dziś tempka opadła delikatnie i na @ dalej się nie zapowiada. Moje normalne cykle trwają 28d czasem 31 a dziś 36dc :(

    jestem aktualnie w Hiszpanii a dokładnie na wyspie i tu badania określające ilość jak się okazało otrzymuje się po ok tygodniu a mi zrobiono test na poziom z jakąś substancją i jeżeli jest poniżej 25ml hcg to nie ciąża . No masakra co ja przeżyłam mieli mi podać wczoraj wynik ale powiedzieli , że zrobią z reszty krwi i podadzą wyniki może w pon. albo we wtorek .

    Stoję w miejscu bo dziś zrobiłam test i jest kreska ładniunia choć nie ciemna strasznie
    i nie wiem co zrobić, złamałam się i znowu wzięłam progesteron 200mg

    macie jakiś pomysł , uwagi???

    4eee589261b98c2adb28d44b1e3937a0.png

    Tempka spada - czyli @ nadchodzi. Odstaw progesteron blokujesz sobie @.

    48f411ed51.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimo , że kreska mocniejsza?

    no to ja jednak zostanę jeszcze przy progesteronie i jutro na pobranie krwi spróbuję :( trudno co będzie to będzie

    marzenia się spełnią
  • KRedka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 lutego 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    KRedka jeżeli chcesz dokonywać porównania musisz tymi dwoma termometrami zmierzyć w tym samym miejscu. Temperatury w pochwie i w ustach nie da się do siebie porównać.
    Jeżeli chcesz sprawdzić swój nowy termometr przez kilka dni mierz w tym samym miejscu (wychodzi, że u Ciebie to pomiar waginalny) temperaturę, spisuj sobie na kartkę i porównaj.
    Oo! O tym nie pomyślałam. Dziękuję za wyjaśnienia i podpowiedź

  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 15 lutego 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakimi termometrami mierzycie temperaturę? Nie wiem czy mój sie przypadkiem nie zepsuł. Jest elektroniczny i nie zawsze "pika" jak zmierzy temperature, a temperatura na wyświetlaczu miga, a po chwili się wyłącza.

    dddodiii lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 15 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taki elektroniczny, 2 miejsca po przecinku owulacyjny. Może mu baterie siadają ??

    u mnie dziewczyny dalej dziwnie ale zapewne lada moment przyjdzie wstrętna :(


    4eee589261b98c2adb28d44b1e3937a0.png

    marzenia się spełnią
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matik2012 wrote:
    dziewczyny ja mam problem nie do opisania tempka w górze testy słabe, dziś dopiero jest mocniejszy ale co z tamtymi?

    wczoraj przestałam brać progesteron bo wspólnie z dziewczynami stwierdziłyśmy , że sokoro beat jest poniżej 25ml to lipa ale dziś tempka opadła delikatnie i na @ dalej się nie zapowiada. Moje normalne cykle trwają 28d czasem 31 a dziś 36dc :(

    jestem aktualnie w Hiszpanii a dokładnie na wyspie i tu badania określające ilość jak się okazało otrzymuje się po ok tygodniu a mi zrobiono test na poziom z jakąś substancją i jeżeli jest poniżej 25ml hcg to nie ciąża . No masakra co ja przeżyłam mieli mi podać wczoraj wynik ale powiedzieli , że zrobią z reszty krwi i podadzą wyniki może w pon. albo we wtorek .

    Stoję w miejscu bo dziś zrobiłam test i jest kreska ładniunia choć nie ciemna strasznie
    i nie wiem co zrobić, złamałam się i znowu wzięłam progesteron 200mg

    macie jakiś pomysł , uwagi???

    4eee589261b98c2adb28d44b1e3937a0.png
    Matik jesli test ciazowy jest pozytywna to jest ciaza...beta musi byc powyzej 5ml zeby byla wczesna ciaza a nie 25ml...czekaj spokojnie na wyniki badan i nie odstawiaj progesteronu, jesli @ ma przyjsc t przyjdzie w ciagu brania. Jesli ciazy nie ma to nawet biorac progesteron zaczniesz plamic...jak tylko zaczniesz plamic a wyniki beda negatywne to wtedy odstaw dopiero.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 17 lutego 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w piątek odstawiłam progesteron, w sobotę pojawiła się plamka więc byłam pewna, że za moment będzie i tak w niedzielę dalej śluzu pełno ale różowiutki nic więcej ok. 15 poczułam, ze coś leci poszłam do toalety i wyleciał ze mnie skrzep ale taki blady :( dziwny z 2 kuleczkami ciemnymi przy tym wyleciało tyciu krwi , może z łyżeczka była. i Do tej pory nic . Nie mam pojęcia co się dzieje. Macie jakiś pomysł? oczywiście na dniach idę do lekarza ale do tego czasu szukam wszędzie takich przypadków i nie mogę znaleźć odpowiedzi :(

    marzenia się spełnią
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 18 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś idę do lekarza , dali mi wyniki na których nadal nie ma napisanego dokładnego wyniku tylko, że poniżej 1 a ja się pytam to skąd tyle pozytywnych testów różnych firm
    Czuję się jak pokręcona, nic sobie nie wkręcałam , mąż również widział i dziewczyny z forum były pozytywne pewnie, że nie mocne bo inaczej nie było by problemu ale nie poniżej 1 szok . No nic problem i tak jakiś jest bo @ dalej ni w ząb tylko plamienia . Pa dam znać co mi moja doktora powie .

    marzenia się spełnią
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza i ta twierdzi, ze ciąży nie wyklucza wewnątrz po badaniu palpacyjnym mówi, że jest ciążowo ale to może być wcześnie . Na USG nic nie widać, skierowała mnie na badanie HCG FL prolaktyny i jeszcze kilku. Z wynikami mam do niej przyjść. o i jest malutka cysta ale ona twierdzi, że w żadnym razie nie ona mi tu miesza. Na szczęście nie mam , żadnych polipów, mięśniaków uf bo już się bałam. Ja raczej ciążę wykluczam ale była by wspaniała niespodzianka po tym wszystkim co przeszłam.

    marzenia się spełnią
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja wrote:
    Dziewczyny, jakimi termometrami mierzycie temperaturę? Nie wiem czy mój sie przypadkiem nie zepsuł. Jest elektroniczny i nie zawsze "pika" jak zmierzy temperature, a temperatura na wyświetlaczu miga, a po chwili się wyłącza.
    raczej slabe baterie ....tez tak mialam

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 19 lutego 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przepraszam z góry, że się tu wciskam z pytaniem, ale nie wiem gdzie się przykleić... Spoglądnijcie proszę na mój wykres. Czy gdzieś tam pojawiła się owulacja według Was? Bo nie wiem czy jest sens dalej czekać na okres czy zaserwować już sobie luteinę... Zazwyczaj miesiączkę miałam w 40dc, a dziś już 43 dzień a nadal nie czuję żeby się na nią zanosiło. Co więcej po wpisaniu wysokości szyjki ovu zaznaczył mi dzień przypuszczalnie płodny i boję się, że owulka może się dopiero szykować, a luteiną ją zablokuję... Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 19 lutego 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:17

    Marzec x 2 <3 <3
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ