X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

test?

Oceń ten wątek:
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po nowemu. Niby sie ciesze z ciazy ale do pierwszego usg ppdchodze z dystansem. Widze ile dziewczyn w czerwcu zaszlo w ciaze i ilu nie udalo siebprzetrwac pierwszych tygodni :(
    Agika jak u Ciebie? Jak w tym cyklu? Byla owulacja? Bromek dziala?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • hava_27 Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogę na Was liczyć w interpretacji wykresu?? nie mam pojęcia co jest grane... w ostatnim cyklu spadek temperatury przed @ miałam od 22 dc, a teraz?? ani w tą ani w tą W ciąże nie wierzę, bo staramy się już dwa lata i raczej bez leczenia się tutaj nie obejdzie :(
    4661e6232e4b437ca66dfba83d0664e9.png

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe, ze to pojedyncze plamienie bylo na zagniezdzenie. Poczekalabym jeszcze 2 dni i poszla zbadac krew. Wyglada to bardzo ladnie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ