X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

test?

Oceń ten wątek:
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po nowemu. Niby sie ciesze z ciazy ale do pierwszego usg ppdchodze z dystansem. Widze ile dziewczyn w czerwcu zaszlo w ciaze i ilu nie udalo siebprzetrwac pierwszych tygodni :(
    Agika jak u Ciebie? Jak w tym cyklu? Byla owulacja? Bromek dziala?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • hava_27 Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 1 lipca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy mogę na Was liczyć w interpretacji wykresu?? nie mam pojęcia co jest grane... w ostatnim cyklu spadek temperatury przed @ miałam od 22 dc, a teraz?? ani w tą ani w tą W ciąże nie wierzę, bo staramy się już dwa lata i raczej bez leczenia się tutaj nie obejdzie :(
    4661e6232e4b437ca66dfba83d0664e9.png

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe, ze to pojedyncze plamienie bylo na zagniezdzenie. Poczekalabym jeszcze 2 dni i poszla zbadac krew. Wyglada to bardzo ladnie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ