X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

test?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu,no wlasnie dziwne,bo wczoraj czulam sie strasznie okresowo,ido tego odrobina krwi,dzis nic juz nieboli czuje sie super i bialy sluz..juz nic nie rozumiem:)jutro bede testowac:)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymamy kciuki za zielone:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika to moga byc plamienia a nie okres ;) coś mi sie wydaje ze to może byc ciąza;) szybko dawaj testa kochana

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 18 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko poczekaj na poranny sik! ;) jak oczywiscie dasz rade wytrzymac hehe
    Ja takie plamienia mialam w 21dc i chyba bylo to zagniezdzenie. W 28dc na tescie wyszedl mi cien cienia, beta 100 nastepnego dnia.
    Ciekawe jak u Ciebie. Bo cykl juz chuba dluzszy byc nie moze ;)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny! jednak jestem pewna ze to okres,poniewaz ten bol bylnie do pomylenia:) pewnie przyjdzie jutrolub pojutrze,cos tak czuje:)

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiaaaa... Przy pierwszej ciąży też tak myślałam. Heh. "Boli jak na okres, wiec pewnie niedługo będzie". Taaa... Nawet przy + teście uznałam, że to nie może być prawda, bo przecież boli jak na okres. Okazuje się, że jednak można źle ten ból zinterpretować i trzymam kciuki, żeby u Ciebie tak było.

    ps. Do póki nie ma @ jest nadzieja i tego warto się trzymać :D

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatestuje rano:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bede testowac:) rozszalala sie @ :)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 18 maja 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie.... :/ i co teraz? Jakie plany? Kiedy masz lekarza? Musisz jeszcze brac Bromka?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslalam ze bardziej to przezyje,ale bardziej boli mnie..brzuch;D Okropnie się czuję,po tak dlugim cyklu.No nic dalej bedziemy sie starac,zbadam prolaktyne i jak skonczy sie @ to popedze do gin z zalegla wizyta,na ktorej i tak nic nowego sie nie dowiem,ale przynajmniej wyzale sie gin;D a bROMEKMUSZE BRAC DO SKUTKU.Tak wiec zaczynam nowy cykl,bede uzupelniala oczywiscie sumiennie ovu,i mam nadzieje ze zaskarbię sobie tutaj więcej takich kolezanek jak Wy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu widzę tak w ogóle że uzupełniłas wykresik,no no pieknie to wyglada,śluzik wykorzystany w pelnimozliwosci? teraz ja trzymam kochana za Cibie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie zerknelamna twoj wykres,i zauwazylam dopiero ze odpisalas.Wiec testujemy w przyszlym cyklu:) ja niby juz w tym jesli....:)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, Ty juz zaczelas cykl. Ja zaczne pewnie za tydzien bo wtedy przyjdzie @. Potem wyprawie roczek synka i zaraz bedzie owulacja wiec do dziela!
    Mam nadzieje, ze nastepny cykl bedziesZ miala krotszy bo kurcze szkoda czasu. Tyle dni...
    Dobrze, ze sie nie zdolowalas za bardzo i ze walczysz dalej :) prolaktyne zbadaj koniecznie! Ale chyba spadla skoro mialas owulacje.

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasni wydaje mi sie ze zadzilal bromek bo toz to 2 miesiace trwal cykl,wiecbromekmial troche czasu,a cyklemam taki dlugie wlasnie przez prolaktyne przekleta:) ale wierze ze juz spadla i owulacja byla,przeciez byl skoki dosc dluga faza lutealna wiec by sie zgadzalo:) o roczek! dostane zaproszenie?:) duzo gosci?

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 19 maja 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej kumpeli po 1,5 cylku prolaktyna spadla idealnie! Ty juz bierzesz dluzej! Baaardzo jestem ciekawa kiedy Ci skoczy temperatura. Oby jak najszybciej :)
    Mam mala rodzine wiec tylko siostra z dzieciakami o rodzice. Takze ze spokojem miejsce przy stole sie dla Ciebie znajdzie :) razaz ide na zakupy, skocze do zielarni. Moze beda te ziola ojca sroki nr 3 na piekna owulacje. Dziewczyny tu chwala wiec moze sprobuje...

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcialabym zeby juzm tempskoczyla,zamiast sie martwic ze mam okres to ciesze sie za kilkanascie dni bedzie owulacja i czekam:) Wszystkiego Najlepszego dla urwisa.A co do ziol to tutajna ovuf ktoras sprzedawala po cenie.

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w zielarni pan polecil mi niepokalanek pieprzowy. Poczytalam w necie - obniza prolaktyne, podwyzsza progesteron wiec wudliza druga faze cyklu przy niedomodze lutealnej, reguluje cykle, zmniejsza PMS i takie tak. Kupilam woreczek za 12zl. Nie zaszkodzi :)
    Najlepiej jiz byc po skoku temperatury i tylko czekac na testowanie :)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo chyba zakupie:) tylko my tu zielarni nie mamy;)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 19 maja 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze w kazdej internetowej zielarni bez problemu zamowisz. Na allegro pewnie tez bedzie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Herber30 Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 19 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wiem ze wiele z was jest juz specjalistkami w interpretacji wykresu:) co sadzicie o moim? dziekuje za wszelkie odpowiedzi:) pozdrawiam was i kibicuje by bociek nie pomylil drogi:)fdd2874d8800f94d79003e7b2ae04bd7.png

    Herber
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ