X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

test?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przede mna? coto znaczy?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alejestem glupiutka heheh juz rozumiem:) ale przy tak dlugim cyklu,jeszcze przede mna? biore bromergon wiec pewnieowulacji w ogole w tym cyklu nie bedzie:)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 3 maja 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nadzieje, ze masz beznadziejny termometr i na dodatek zle mierzysz temperature... ;) hehe
    Wiec serduszkuj czesciej!!!

    agika88 lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe dzieki Madzik;D chyba kupie jutro nowy termometr;D kURCZE MEZAMAM W ROZJADACH,na weekendy tylko wraca,nie mam z kim serduszkowac;p a tam wczesniej w tymcyklu nie zaznaczylam,poniewaz nie pamietam kiedy serduszkowalismy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zerkniecie na wykresik? ale sie teraz pogrążyłam...myslalam ze juz owulacji nie bedzie i po serduszkowaniu a tu..wyznaczylomiowulke..och ja nieszczesna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli te klucia jajnikow przezostatnie dni tomoglo byc przezn owulacje:)

  • martych Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój wykres
    https://ovufriend.pl/graph/435bcba31f6c69590b8177e97f24d689 a @ powinna być w przeciągu 3 dni, mam ja dość nieregularnie bo czasami 30dzien cyklu, czasami 34, a nawet 39, także juz sama nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 11:39

    Marta
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martych wrote:
    Cześć dziewczyny, jak myślicie patrząc na mój wykres, czy powinnam juz zrobić test? https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
    martych a na kiedy masz termin @?

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do tego zaobserwowalam dzis bardzo twarta szyjke,jest miekka i wysoko...ale jak to jak niby ovu wyznaczylmi owulacje 3 dni temu

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 4 maja 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze... Agika czyli wszystko sie poprzesuwalo..? Przy tak dlugich cyklach to nigdy nic nie wiadomo. Nie chce wrozyc z fusow ale trzymam kciuki dalej! Dawaj znaki co sie dzieje

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu,kurczei zastanawiam sie czy moglam miec dzisowulacje a nie 3 dni temu? wtedy szyjka byla tylko troche otwarta i na sredniej wysokosci a dzisiaj baaardzo i jest bardzo wysoko.czy owulacja moze byc 3 po skoku?Madziu a Ty masz juz dziecko?:)czy starasz sieo 1?:)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem tylko tyle, ze owu moze byc przed lub po skoku ale ile dni to nie wiem. Nigdy nie badalam tez szyjki i sluzu - zielona jestem w tym temacie ALE! Mam dziecko, ma 11 miesiecy. Kiedy sie staralam temperatura szalala i zadnego skoku nie bylo. Testy owulacyjne robione codziennie tez owulacji nie pokazaly. Test ciazowy- jedna kreska. A dziecko z tego cyklu wyszlo. Od czerwca bede starac sie o rodzenstwo dla Matiego ale stawiam na czeste "serduszkowanie". Reszta sie nie sugeruje. Wszystko zawsze jest mozliwe. Nasze ciala to nie matematyka do wyliczenia. Agika... kurcze, trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika - tu chyba nie ma reguły . Co organizm to inne cuda wianki mogą wychodzić . Szyjka wysoko , otwarta i miękka to niby okres płodności , do tego jak dochodzi śluz płodny - to jeszcze lepiej , ale wcale nie powiedziane , że to wszystko razem musi być na najlepszym poziome :P
    Pewne objawy czasem mozna źle zinterpretować , temperatura ( jej wzrost ) może potwierdzić nasze przypuszczenia co do owulacji , a ciąża to już na 100%:)

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika zależy. Owulacja może być do 3 dni po skoku (nawet więcej jeśli brać pod uwagę różne zawiłości), ale żeby prawidłowo wyznaczyć skok trzeba wiedzieć kiedy nastąpił dzień szczytu śluzu.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde,a z tymsluzem to ja mamprzeboje...poniewaz janiemam czegos takiego jak szczyt..ciagle tyle samo tylkorodzajsluzu sie zmienia

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika trochę nie rozumiem. Szczyt śluzu to nie dzień kiedy jest go więcej/mniej tylko właśnie rodzaj bierze się pod uwagę.

    Vanessa dobrze to u siebie w pamiętniku opisała:

    "Szczyt śluzu występuje w ostatnim dniu kiedy śluz ma chociaż jeden objaw płodności:
    > rozciągliwy (wystarczy na 2-3 cm)
    > przezroczysty
    > szklisty,
    > daje uczucie mokrości lub naoliwienia przedsionka pochwy
    > może w tym śluzie pojawiać się domieszka krwi (jest to objaw prawidłowy).
    Śluz bardzo dobrej jakości jest podobny do białka jaja kurzego, ale to nie znaczy, że jeżeli daleko mu do białka jaja to jest zły. Wystarczy że np. jest szklisty, przezroczysty, ale mało rozciągliwy wtedy w taki dzień można śmiało wyznaczyć szczyt śluzu albo jest np. białawy i rozciągliwy.
    Wystarczy, że ma chociaż jeden objaw płodności np. jest tylko szklisty albo tylko rozciągliwy (ale nie przezroczysty). Taki śluz jest dobrej jakości .
    Jeżeli jest taka sytuacja, że śluz tak samo dobrej jakości występuje przez kilka dni to dzień szczytu przypada na ostatni dzień z tych dni kiedy jest tak samo dobrej jakości.
    Dodam jeszcze tyle że np. w jeden dzień jest sluz jak białko jaja a w następnym jest białawy ale rozciągliwy to szczyt śluzu będzie tego kolejnego dnia bo ten białawy miał objaw płodności.
    Krótko mówiąc szczyt śluzu to ostatni dzień śluzu który ma przynajmniej jeden objaw płodności."
    (więcej o dniach płodnych/niepłodnych i obserwacjach: https://ovufriend.pl/pamietnik/quot-pozegnanie-quot,446,1.html (niebieskie tło, 1 strona)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    kurde,a z tymsluzem to ja mamprzeboje...poniewaz janiemam czegos takiego jak szczyt..ciagle tyle samo tylkorodzajsluzu sie zmienia

    kochana "szczyt śluzu" to OSTATNI dzień śluzu płodnego;) Ja tez myslałam tak jak ty ;P a szczyt śluzu to tak jak mowie ostatni dzien z okresu płodnego śluzu, który ma co najmniej jeden objaw płodności ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura ladnie sie trzyma:) mysle ze to owulacja:)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juppi...!!! Coraz bardziej mi sie podoba Twoj wykres! :)

    agika88 lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu,Kochana dziekuje za wsparcie, nie spodziewalam sie,ze takpoznomoze wystapic owulacja:) mam nadzieje ze to ona i ze bromek podzialal,zobaczymy jutro:)Kiedy sie budze rano to wrecz rzucam sie na termometr z ciekawoscia,jakamam temperature.A u Ciebie,jak tam Madziu?:)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ