X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

test?

Oceń ten wątek:
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze to plamienie to jednak na owulacje? Podziwiam Cie z ta szyjka. Ja tam nigdy nic nie czuje. Dobrze, ze niedlugo masz wizyte u lekarza. Na pewno zobaczy na usg czy juz jest po owu.

    agika88 lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak to nic:) chyba czujesz czy robi sie takadziurka,bys moglapaznokiec wlozyc?:) a ja znowu ze sluzemmamproblem nonstop bialy i bialy;/

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie nigdy nie mam zadnego sluzu... Nie wiem jakim cudem w pierwsza ciaze zaszlam. Musze chyba bardziej zaczac obserwowac swoje cialo. Chociaz boje sie, ze dopadnie mnie ciazowa obsesja. Widze, ze niektore dziewczyny powoli zaczynaja schizowac. Nie chce tak... :/

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co Ci powiem,zawsze lubilam dlugo pospac,a teraz nastawiam budzik na 7,30 rano,a budze siejuzo 7 bo juz jestem ciekawa temperatury itd... tez mi sie to nie podoba:(

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes juz po owulacji, przed testowaniem - emocje sa zrozumiale i calkiem fajne. Nie chcialabym zwariowac i caly cykl nie myslec o niczym innym tylko o temperaturze, szyjce, sluzie. Nie wiem czy takie obsesyjne myslenie dobrze wplywa. Ale jak komus zalezy to jak tu sie zdystansowac i zlapac zdrowe podejscie?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety sie nie da....jak sie czegos pragnie,to ciagle sie o tym mysli;(

    Madzik82 lubi tę wiadomość

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie!! I jak tu byc madrym. W tym cyklu jeszcze sie o dziecko nie staram a juz non stop mi chodzi po glowie. No nic... Czas na relaks a jutro rano lekarz. Daj znac jak temperatura jutro :)

    agika88 lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 7,30 wpisze na ovu:) wlasnie wtedy kiedy sie nie starasz,masz najwieksze szanse,a opiszesz mi,jak to sluzu nie masz?

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciae sucho. A jak juz cos znajde to taka jakby wode. Nigdy nie zauwazylam tzw bialka kurzego. Ale moze moj sluz ukrywa sie w szyjce gdzie go nie szukam i nie sprawdzam. Z tego co tutaj czytam wszystkie dziewczyny swietnie znaja swoje ciala i jestem mocno w tyle. Nadrobie w przyszlym cyklu ;)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem czy tak wszystkie sie znaja...strasznie duzo kobiet nie potrafi ocenic rozwarcia szyjki,i widze ze mi tez kiepsko to idzie:) takze sie nie martw:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przessunelo mi owulacje na poniedzialek:) juz 2 raz

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Dziwne, ze Ci tak przesuwa. Jestem bardzo ciekawa co Ci powie lekarz.
    Ja wlasnie wrocilam od mojego. Szukal polipa ale nie znalazl. Rozowe plamienia sa przez za wysoka prolaktyne ktora zaburza prace estrogenow i progesteronu. Karmie jeszcze wiec to dlatego. Ale troche mnie zalamal bo powiedzial, ze niektorym kobietom prolaktyna spada dopiero po roku od zakonczenia karmienia. Wiec chyba czeka mnie dluuugi proces staran. Dzisiaj mam 11ty dzien cyklu, pecherzyk w jajniku 12mm ale nie wiadomo czy urosnie i czy peknie. No coz... Czas sie wyluzowac, odpuscic troche, przewietrzyc glowe, zrobic urlop od ciazy.
    Czekam na wiesci od Ciebie Agika!

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu,ale dlaczegomasz czekac rok na wyrownanie prolaktyny? ja np biore bromergon i juz w 1 cyklu(mam nadzieje!)mi sie wyroiwnala..

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje, ze mi sama szybko opadnie jak odstawie mlodego od cycka. Do konca przyszlego tygodnia i koniec! Zobaczymy jak bedzie, jak zajde to zajde. Jak nie to moze pozniej :)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj myslisz ze da sie tak odstawic w jednej chwili?

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 9 maja 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz go odstawiam od 2 miesiecy, co dwa tygodnie zabieralam mu jedno karmienie zeby delikatnie przejsc ten proces. Zostaly mi dwa karmienia w nocy. Musze je jakos zamienic na butelke...
    A jak u Ciebie? Tempbwidze nadal wysoko. Czy ja dobrze pamietam, ze dzisiaj masz lekarza?
    Acha! Bo ty jestes ekspert od sluzu... ;) czy sluz moze byc rozciagliwy kiedy jest

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 9 maja 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy jest bialy i gesty a nie przezroczysty?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 maja 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Kiedy jest bialy i gesty a nie przezroczysty?

    Bezposrednio po miesiączce jest sucho, potem jest sluz gesty, biały, czasem kremowy- lekko rozrzedzony jak balsam do ciała, potem w środku cyklu jest cudny piekny, ładny- przeźroczysty i rozciągliwy ;) choc nie zawsze musi byc idealnie przeźroczysty. Po okresie płodnym jest znowu gesty, lepki i biały. Mam nadzieje ze troche pomogłam ;)

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 9 maja 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoglas:) dziekuje :) moj sie niby ciagnie ale jest gesty i nieprzezroczysty. Ale do owu jeszcze jakies 3-4 dni. Dopiero zaczynam z tym sluzem zainspirowana przez Agike ;)

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane..tak tem nadal siedzi wysoko,dzwonilam do gin,i pytala o temp.Jak jejpowiedzialam jaka jest,to stwierdzila ze wizyta jest bez sensu,poniwaz,jakmi sie udalo to woli nie robic usg. pojde na bete za 5 dni gdzies, apotem do gin:) fajnie zenie odstawiasz tak na "chama" dziecko przez to,jest krzywdzone,mogloby tppdebracjak jaka kare.Eziu Tobie widze ze rozpoczal sie nowy cykl, starasz sieo pierwsze dziecko?:)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ