X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze Mamusie 2019 :)
Odpowiedz

Bliźniacze Mamusie 2019 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iriiska wrote:
    Pisałam, pisałam i skasowałam ;(

    Jagodowa, trzymaj się tam i nigdzie jeszcze nie puszczaj maluchów! :)
    Ogólnie widzę, że te okolice 30 tygodnia są krytyczne i najwięcej zaczyna się dziać. Tym bardziej trzeba się spieszyć z przygotowaniami..

    Pom-pon nasza bohaterko :) obiad i prasowanie, to zdecydowanie wygląda na to, że udaje wam się układać jakieś rutyny dnia. Dajesz nadzieję, że nawet przy 2 szkrabach wszystko jest możliwe!

    A u mnie najprawdopodobniej cukrzyca ciążowa. Nie byłam jeszcze na badaniach kontrolnych ale czasem mierze sobie rano cukier w domu i jest powyżej 100 na czczo :/ po posiłkach już okej ale chyba i tak wniosek będzie jeden.

    I jeszcze tak z innej bajki, wiem że to jeszcze dla mnie bardzo wcześnie ale powoli wpadam w szał kupowania. Na początek oczywiście ciuszki ;) mocno też analizuje wózki, powiedzcie mi jaki wy planujecie kupić albo już kupiłyście? Jeden obok drugiego, jeden za drugim czy może jeden pod drugim? Mam totalny mętlik w głowie.


    My mamy bugaboo :) jest cudny i sam sie prowadzi :) tylko cena odstrasza choć my juz ją "przełknelismy" :) no i mozna w dobrej cenie potem go sprzedać na co licze :)

  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 26 września 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! To moje myślenie idzie w tym samym kierunku - glownie jeden obok drugiego, choć wiem, że nie wejdę do żadnego sklepu w moim miasteczku ;)
    I też potwierdziłyście, że zwykle wózek z gondolami jest na chwilę a później zmienia się na coś lżejszego.
    Choć widzę, że ten boogabo jest faktycznie niesamowity i pewnie dobry też jako spacerówka.

    Mi się niestety podobają takie wielkie kloce typu tako duo czy junama madena i one pewnie mają strasznie ciężkie spacerówki. Muszę zobaczyć na żywo wtedy może mi się pozmienia :)

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 26 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iriiska wrote:
    Dzięki Dziewczyny! To moje myślenie idzie w tym samym kierunku - glownie jeden obok drugiego, choć wiem, że nie wejdę do żadnego sklepu w moim miasteczku ;)
    I też potwierdziłyście, że zwykle wózek z gondolami jest na chwilę a później zmienia się na coś lżejszego.
    Choć widzę, że ten boogabo jest faktycznie niesamowity i pewnie dobry też jako spacerówka.

    Mi się niestety podobają takie wielkie kloce typu tako duo czy junama madena i one pewnie mają strasznie ciężkie spacerówki. Muszę zobaczyć na żywo wtedy może mi się pozmienia :)

    Spokojnie, zmieścisz się :) teraz producenci dbają żeby wózki miały mniej niż 80 cm. Nasz ma 76 i wjeżdżam wszędzie :)
    Najgorsze to składanie i wkładanie do auta. Teraz po cc nie dałabym rady sama. Już się martwię co będzie na koniec października bo będę miała pierwsza samodzielna wyprawę na drugi koniec miasta.


    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 26 września 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon, to jest wyzwanie! Sama autem z dwójką :) obstawiam jednak, że kilka takich wyjazdów i z wyzwania zrobi się rutyna :)

    Aż mnie ściska z niecierpliwosci żebym i ja już mogła te moje cuda mieć zdrowe w domu 😍

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 26 września 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate_88 wrote:
    Trzeba liczyć ze sie uda jak najdluzej. Po pobycie z Maluchami w szpitalu wiem ze graniczny jest 32 tc.. a wiec wszystko później to i tak jest "dobrze" o ile tu można użyć tego słowa..
    Bajka a u Was CC?

    My sie cycujemy choc czasem padam na twarz. Wiadomo trzeba zjesc, ogarnąć mieszkanie a cyca chcą... Mała potrafi jeść ponad godzine.. gdyby szło to sprawniej byloby dużo latwiej.. ale może z czasem..
    Na chwilę obecną mamy wskazania do CC. Jeden z chłopców jest pupa do dołu. Drugi był w poprzek, ale msm wrażenie, że jest główką do dołu. Zobaczymy co za tydzień na USG zobaczymy. Cholernie się boję, se wszystko zacznie się za wcześnie niż myślę☹️

    Karmisz każde oddzielnie czy razem??
    Mówią, że jak maluszek wisi na cycu to składa zamówienie na większą ilość jedzonka. A jakie imiona daliście maluszkom?? Jeżeli to nie tajemnica.
    Kochana teraz najważniejsza jesteś ty i dzieci. Dom brudem nie zarośnie. Rób tylko to co niezbędne.

    Iriiska my mamy jeden obok drugiego. Te jeden za drugim to jakieś nieporozumienie dla mnie. Zresztą pchaj przed sobą tandem który ma 1,5m długości.
    Wózki z tako są śliczne tylko dlaczego takie szerokie ☹️.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Na chwilę obecną mamy wskazania do CC. Jeden z chłopców jest pupa do dołu. Drugi był w poprzek, ale msm wrażenie, że jest główką do dołu. Zobaczymy co za tydzień na USG zobaczymy. Cholernie się boję, se wszystko zacznie się za wcześnie niż myślę☹️

    Karmisz każde oddzielnie czy razem??
    Mówią, że jak maluszek wisi na cycu to składa zamówienie na większą ilość jedzonka. A jakie imiona daliście maluszkom?? Jeżeli to nie tajemnica.
    Kochana teraz najważniejsza jesteś ty i dzieci. Dom brudem nie zarośnie. Rób tylko to co niezbędne.

    Iriiska my mamy jeden obok drugiego. Te jeden za drugim to jakieś nieporozumienie dla mnie. Zresztą pchaj przed sobą tandem który ma 1,5m długości.
    Wózki z tako są śliczne tylko dlaczego takie szerokie ☹️.



    Maluchy karmione są razem z drobnymi wyjątkami ale nie wiem jak dlugo dam jeszcze rade mój cel to dotrwać chociaz do 3 miesięcy :) Chcialabym choć troche im wynagrodzić ze musiały szybciej zmierzyć się z codziennością...
    Ja codziennie odliczalam zeby minąć chociaż 32 tc. No i kilka dni pozniej pchały się na świat.. mało kto zdaje sobie sprawe co jest -"po" porodzie.. szkoda że o tym sie nie mowi w przypadku wcześniakow.. ile jest lekarzy terminow do pilnowania nie mówiąc o wyjsciu do domu z takim maluchem ktory nie moze oddychać swobodnie w foteliku lub po prostu zwykłe karmienie które przeradza sie w mega stres kiedy dziecko nie ma sily i sinieje.. oby żadna z Was nie musiala sie z tym zmierzyć. Dbajcie o siebie i odpoczywajcie bo to jedyne co mozecie zrobić :)
    Maluchy to Maja i Mikołaj.

    P s wozki jeden za drugim to moim zdaniem porażka. Miałam szanse testować i nie czułabym sie bezpiecznie z takim wózkiem..



  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 26 września 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate dzielna z Ciebie babka 💪🏻 Tak bardzo skupiamy się na tym, żeby ukończyć kolejny tydzień ciąży, że ciężko nam sobie wyobrazić czy nawet psychicznie przygotować na to co będzie po porodzie tym bardziej kiedy Dzieci rodzą się przedwcześnie. Chociaż nie wiem czy w ogóle da się na to przygotować. Musimy być dobrej myśli i tyle.

    Co do wózka ja też nawet nie brałam pod uwagę wersji jeden za drugim, chociaż o dziwo jest ich spory wybór.

    w5fKp2.png
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 27 września 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate podziwiam. Dajesz rade i dajesz nadzieję.
    Do karmienia używasz tej poduchy?? Masz piękny cel - może uda ci się dłużej. Tego wam życzę, tylko nic na siłę.
    Niestety z wcześniakami tak już jest :(. od lekarza do lekarza :(. Najważniejsze, że dzieciaki zdrowo rosną i się rozwijają. Już niedługo będziesz za nimi biegać ;).

    Piękne imiona wybraliście :)

    Ja dopiero po wizycie w szpitalu zaczęłam doceniać jak ważny jest każdy dzień ciąży dla dzieciaków. zawsze myślałam sobie - co to jest dotrwać do 36tc. teraz odliczam każdy dzień. Zaczynamy 33tc - cieszę się, ale jeszcze trochę. Przestałam stękać, że ciąża męczy, że zipię jak parowóz biorąc kąpiel czy wycierając się, że coś tam kuje i gniecie. A niech gniecie :D

    Jagodowa wóżków jeden za drugim jest duży wybór. Nawet używanych w dobrym stanie jest sporo. Najlepiej zrobić tak jak pisze Kate, Masz możliwość jedź do sklepu i wypróbuj jak się prowadzi jeden za drugim a ten jeden obok drugiego.

    Miłego dnia dziewczyny.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie mialam tak samo ,wiedzialam ,ze ciaza blizniacza to wieksze ryzyko z moim zdrowiem i jeszcze wspolne lozysko ,ale dopiero od tego 26 tygodnia jak trafilam ze skurczami,lezenie pod pompa ,sterydy ,slowa doktora ,ze mamy ryzyko porodu przedwczesnego zaczelam zdawac sobie z twgo wszystkiego sprawe ,i tez odlaczalam kazdy dzien aby ukonczyc ten 32 tydziem aby dziewczynki mialy jak najwieksze szanse ,po porodzie to zgadzam sie w 100% z Kate tez nie jest latwo ,bo jednak wszystko bylo inaczej niz i dzieci irodzonych w terminie ,ale bylo minelo :)

    A za Was dziewczyny trzynam kciuki o jak najdkuzsze pozastanie w 3 paku ;)

    My sie dzis pakujemu nasz ostatni dzien w szpitalu <3,<3 .

    Milego dnia :)

    jagodowa, Bajka_88, iriiska lubią tę wiadomość

  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 27 września 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga super dawaj znać jak sobie radzicie w domu! 😊

    w5fKp2.png
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 27 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga pierwszy weekend w domu z maluchami. Cudownie. 😍😍😍

    Ciąża bliźniacza nie jest normalną ciążą. Większe ryzyko towarzyszy nam od samego początku. No ale skoro mamy to podwójne szczęście pod sercem to trzeba o nie dbać. ,😊.

    Kinga jaka pompę masz na myśli?? Może teraz zadań głupie pytanie ale te skurcze cię bolały?? Mi parę razy w ciągu dnia robi się twardy brzuch, tak na 30-50 sekund i puszcza.
    Jestem zagubiona jak dziecko we mgle. Nie wiem które objawy bagatelizować a których nie.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga powodzenia!! ✊✊ daj znac jak Wasza pierwsza noc😋
    Miałaś przez pompe podany magnez?

    Bajeczka takie chwilowe twardnienie jest ok 😉 poleż wtedy z nogami wyżej i oddychaj przeponą 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko -lzejsze skurcze ,czulam bardziej na zasadzie boli okresowych ,i zwykle nospa czy relanium doraznie rozkurczowo pomagalo na twardnienia ,glownie wlasnie podczas tych skurczy tak mi sie robilo ,ale doktor mowil ze to normalne wiecej odpoczywac i obserwowac czy przechodzi i czy sie nasila czy nie ,pozniej dopiero dopadly mnie takie skurcze .ze ani nospa nie pomagala i coracz czescie byly mocne twardnienia brzucha to na ktg wychodzily silne skurcze no i tez czulam w tedy odcinek ledzwiowy troche podczas tych skurczy promieniowalo ,i dostawalam wlasnie ta pompe z magnezem na 2/3 dni non stop i przechodzilo ,jak byly lzejsze to kroplowka z magnezem .

    Pewnie ,ze damznac jak na pierwsze dni mina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 14:02

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 27 września 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jeszcze nic nie boli. Trochę w lędźwiach ale nie wiem od czego czy przez brzuch czy przez ciągłe leżenie. Bo plecy bolą nawet jak brzuchol miękki.
    Ja magnez miałam w kroplówce.
    Teraz wcinam magnez w tabletkach. Mi żaden lekarz nie powiedział że mogę brać nospe.

    Kate, dziękuję za radę. Na pewno skorzystam.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • jagodowa Ekspertka
    Postów: 176 50

    Wysłany: 27 września 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja jeszcze wrócę do tematu wózków, myślisz ze bugaboo sprawdzi się na polnych drogach/ podwórku i bardziej wymagającym terenie? Cena jest wysoka, ale widzę, że na internecie jest sporo używanych w dobrym stanie no i przekonuje mnie tez fakt, że później można użyć go przy jednym dziecku wiec może posłużyć w przyszłości czy to mi czy komuś w rodzinie, no i ta spacerówka też wydaje się bardzo fajna. Nie wiem czy będę miała okazje poogladać te wózki na żywo wiec każda opinia będzie pomocna :)

    w5fKp2.png
  • cotton Autorytet
    Postów: 438 156

    Wysłany: 27 września 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga cudnie, że pakujecie sie juz do domku, powodzenia :)

    Tez się boję wczesniactwa. Córkę mam z 36 tc i mimo, że to już "późny" wcześniak to lekarzy wszystkich musieliśmy obleciec. A co dopiero jak są maluszki z wcześniejszych tygodni. Ale u mnie obecnie to samo, odliczanie każdego tygodnia i marzenie, żeby dzieci szczwsliwie przyszły na świat.

    Co do wózków nie mam pojęcia co wybierzmy. Na pewno jeden obok drugiego, ale totalnie się nie znam na tych bliźniaczych, jedynie właśnie o Bugaboo ciągle widzę super opinie. Ale ta cenaaaa...

    Natalka 09.12.'15 ♥️
    Klaudusia 20 tc, (*) 08.01.'18
    Michaś 18 tc, (*) 09.08.'18
    Kornelka i Emilka ~1k2o~ 💕 02.12.'19
    ..............................................
    Hashimoto, trombofilia (białko S- 55%, MTHFR C677T homo, PAI 1 homo); ANA2 1:2560; niewydolność cieśniowo-szyjkowa-> TAC od X.'18
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 27 września 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate to i ja się dopytać o bogaboo, czy te gondoli nie są za małe? Wydają się takie tyci tyci, jak to realnie wygląda?

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa wrote:
    Kate ja jeszcze wrócę do tematu wózków, myślisz ze bugaboo sprawdzi się na polnych drogach/ podwórku i bardziej wymagającym terenie? Cena jest wysoka, ale widzę, że na internecie jest sporo używanych w dobrym stanie no i przekonuje mnie tez fakt, że później można użyć go przy jednym dziecku wiec może posłużyć w przyszłości czy to mi czy komuś w rodzinie, no i ta spacerówka też wydaje się bardzo fajna. Nie wiem czy będę miała okazje poogladać te wózki na żywo wiec każda opinia będzie pomocna :)


    No właśnie bugaboo ma najlepsze zawieszenie i amortyzuje wstrząsy. Naprawde można trafić dobry i używany pytajcie tylko o datę produkcji która jest na ramię wózka:) żeby się nie okazało że wózek jest po kilku maluchach.. co do gondoli dla nas są na razie duże.. wiekszy blizniak ma dopiero 4 kg ..jeszcze wypełniamy gondole grubym kocem minky jako kokonem bo takie mamy zalecenie od fizjoterapeuty :) więc ciężko mi powiedzieć na ile starczy tak czy siak musimy przetrwać w nich zimę 🙂

    Nasz kosztował 6500 po dobrej negocjacji w mama i ja - myślę że sprzedamy go za 4 tyś na pewno tym bardziej że mamy 3 lata gwarancji.

    Bajeczka ja czytałam że nospa nie jest wskazana.. mówią w szkole rodzenia żeby wziąć jak zaczną się skurcze ale to w ciąży pojedynczej.. my i tak musimy zaraz znaleźć się w szpitalu ;)

    jagodowa, iriiska, Bajka_88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)


    Mam chwile bo dziewczynki pod opieka babci i tatusia ,wiec sie melduje jak nam mijaja pierwsze dni :)
    Siedze teraz i zamawiam kojec drewniany na kolkach z wypelnieniem na dol bo dziewczynki odrzucily wczoraj kolyski ,do spania na dole byl jeden wielki placz ,zasnely ladnie w wozku z misiem szumisiem ,zobaczyny czy to nam sie sprawdzi :)
    W nocy Zosia z Bianka spaly w swoim pokoiki tak nam tez sugerowala pediatra ,ja oczywisvie ostatecznie spalam tez u nich na kanapie ,ale oprocz czestrzych wybudzen i polulania ,pomasowania po pleckach nocka nam minela w miare dobrze :)

    Najbardziej wymeczna bylam czasem przed kapiela gdzie juz byly mega marudne ,kapiela i czasem po az do zasniecia dla mnie to byl turbo mlyn :D ,nie wiedzialam w co rece wlozyc ,ale jakos przebrnelismy .
    Dzis ogolnie dzien na spanie w ciagu dnia maja i wybudzamy je na jedzenie ale to tez pogoda taka senna.No a ja jestem zauroczona dziewczynkami z kazdym dniem coraz bardziej <3 .

    Jutro rano przyjezdza do nas fizjoterapeuta i zabieramy sie za dalesze cwiczenia .

    Bajeczko trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :)

    Dobrej niedzieli dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 14:51

    jagodowa lubi tę wiadomość

  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 29 września 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kinga.
    Pierwsze koty za płoty. Maluszki muszą oswoić się z nowym miejscem. Z dnia na dzień będzie napewno lepiej.
    Dobrze, że tatuś i babcia pod ręką. Masz chwilkę dla siebie.
    Jesteś mega dzielna kobietą i napewno że wszystkim dasz sobie radę. 😊


    Dziękuję za pamięć. Mam nadzieję, że dostanę tylko receptę na leki bez skierowania do szpitala. W piątek wizyta u prowadzącej.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ