X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze mamy 2020
Odpowiedz

Bliźniacze mamy 2020

Oceń ten wątek:
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 10 października 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna dziękuję więc już rozumiem 😊 tylko szkoda że nie można z obu na raz od samego początku 🤷🏻‍♀️ Taak ma wyświetlacz na którym pokazuje czas, w jakim trybie jest (stymulacja czy odciąganie) i na którym poziomie 😊 a właśnie ty od początku odciągałaś pokarm tak? I na którym poziomie mocy ssania? 😊

    💙💙 bliźniacza mama
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 10 października 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałam z obu na raz bo chciałam zaoszczędzić czas. Położna powiedziała, że na pobudzenie laktacji lepiej pojedynczo, więc tak zrobilam. I niestety nie wiedziałam wtedy o muszlach laktacyjnych i cenne kropelki pokarmu z wolnej piersi marnowały sie. Nie mówiąc i podrażnionych sutkach😔
    To super masz, z czasomierzem będzie dużo wygodniej. A na poziomie zaczynałam jakoś na 3, bo to jednak na początku boli. Później sobie dostosujesz według potrzeb.
    Żona, będzie dobrze, zobaczysz!!! A na kiedy masz termin CC?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2020, 10:23

    żona_męża, Rucola lubią tę wiadomość

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 10 października 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antna dziękuję za te cenne wskazówki 😊 do terminu spotkania tylko 9 dni!! 🤦🏻‍♀️ Staram się myśleć, że będzie wszystko dobrze, ale jednak już powoli stres bierze górę...

    Rucola, antna lubią tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 10 października 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dni...SUPER❤️ Stres?? Jaki stres?? Zaplecze domowe masz przygotowane pewnie na piątkę z plusem. Chłopcy pięknie się rozwijają. Na pewno dasz radę! W razie pytań masz nas. Ekspertem nie jestem ale co pamiętam to Ci napisze😜

    żona_męża lubi tę wiadomość

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 10 października 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak wszystko już czeka 😊 chciałabym bardzo doczekać do tego terminu, później żeby sama cesarka przebiegła bez komplikacji i z dzidziami żebym wyszła jak najszybciej ze szpitala... i jakoś tak smutno mi będzie bez tych moich rybek w brzuszku 😢 ale masz rację koniec użalania! Idę wstawić ostatnie z ostatnich prań i spakować kisiel do walizki szpitalnej 😊

    antna lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 października 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna dziękuję za cenne wskazówki! przy bliźniakach nigdy nie wiesz czy dostaniesz dziecko od razu do piersi więc warto wiedzieć jak działać z laktatorem :) A więc żona ten lionelo ma czasomierz?
    Żona nie martw sie na zapas, chłopcy mają piękną wage, godną pozazdroszczenia, naprawdę. Myślę, ze cięcie bedzie szybkie bo to pierwsze, więc na pewno nie ma zrostów, na 3cią dobę wyjdziecie do domu. z calego serca Ci tego życzę. Macey tak samo!!
    Własnie, Macey gdzie Ty się podziewasz? Przeciez już tylko 3 dni do spotkania z dziewczynkami!!! Jak Ty się czujesz?

    żona_męża lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 10 października 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola taak ma czasomierz i wyświetlacz na którym wyświetla się tryb i poziom mocy 😊 dziękuję bardzo za te miłe słowa, naprawdę wiele znaczą dla mnie te płynące od osób będących w takim samym położeniu 🥰
    A co do Macey też macie przeczucie, że już tuli swoje księżniczki? 👸🏻👸🏻
    Nas tatuś zabrał na przejażdżkę 🏎 sam wyszedł do sklepu a my czekamy na niego w samochodzie i liczymy, że kupi nam coś smacznego 🍟
    b38g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2020, 18:12

    Rucola lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 10 października 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Melduje się ale póki co jsszcze sama 🤪

    Miałam pracowite kilka dni, ale jutro dzień przed szpitalem wreszcie mogę odpoczywać I wypocząć .. w pon szpital 😱

    Do do laktatora to kupiłam medela. Wyciągnęłam z pudełka do walizki bo szkoda mi bo miejsca i tyle 🤷‍♀️ Miałam zamiar na mężu wypróbować ale jakiś zapomniałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2020, 22:38

    antna lubi tę wiadomość


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 10 października 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey jak dobrze, że jeszcze w trzypaku 😊 w poniedziałek masz cc czy tylko cię przyjmą? Jak się czujesz w tych ostatnich chwilach?

    Macey lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 11 października 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona. W pon muszę się zgłosić do szpitala a we wtorek cc 😱 prosiłam żebym była 1 ciekawe czy zapamięta bo nie chce głodować pół dnia i się stresować 😆

    Jak się czuje ? Szczerze bardzo dobrze ( oczywiście wieczorami umieram z zmęczenia ) ale udało mi się tematy pozamykać i wreszcie wolne 🥳🥳🥳🥳

    Jak u ciebie ? Bo ja od 5 nie mogę spać. Dziś ostatni dzień w samotności z mężem. Świętować ? 🙃

    Dziewczyny które już są mamami. Jaki apki w tel wam się przydały po narodzinach ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 06:30

    Rucola, żona_męża lubią tę wiadomość


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 11 października 2020, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna
    Dziękuję za cenne rady 😉 Co do Twoich córeczek to faktycznie mają imponującą masę ciała 🤩

    Żona
    Pomyśl, że jeszcze trochę i zobaczysz się ze swoimi Kruszynkami 🥰🥰 będzie dobrze 😉 a co do Twojego brzuszka to ja się zastanawiam, gdzie on pomieścił takich wielkich chłopców? 😆 Jest on niewiele większy niż mój. 😂

    Macey
    Ale Ci zazdroszczę, chciałabym już być na takim etapie jak Ty i żona. Jednak te ostatnie tygodnie są dla mnie stresujące czy uda się dotrzymać do samego końca... Wczoraj doszło kłucie w pochwie, które trochę mnie zaniepokoiło. Miałyście takie atrakcje?
    Co do spania, to u mnie jest normą, że od 3 albo 4 już nie śpię 😂😰 ale o dziwo jestem wypoczęta.

    W których szpitalach w końcu rodzicie? Ile walizek (torb) zabieracie do szpitala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 07:25

    żona_męża lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 11 października 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey super, że domknęłaś wszystkie tematy, teraz zostaje Ci urodzić i cieszyć się macierzyństwem :) Ja wszystko chcę podomykac do końca października ale kurcze covid mi sporo miesza... Ale niezależnie od wszystkiego od listopada zajmuję się już tylko wyprawką i wypoczynkiem.
    Przytulanko rozumiem Cię w tym stresie, ja też się boję że nie donoszę do terminu, wiadomo że nie mamy na to wpływu ale bardzo chciałabym urodzić i wyjść z Maluszkami do domu i być od razu z synkiem i mężem. Powiem Wam, że ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie :)
    Żona zgadzam się z Przytulanką, gdzie Ci chłopcy siedzą !!!! Ja mam większy brzuch, jestem niemalże pewna.... Mam nadzieję że trochę przystopuje z tym rosnieciem aczkolwiek na to też nie mam wpływu, zresztą to sprawa drugorzedna. Dzieci najważniejsze.

    żona_męża lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 11 października 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey, ja używałam aplikacji Baby Manager. Można stworzyć profil dla dwójki dzieci. Podlicza karmienie, kupki, czas snu. Pokazuje ile czasu minęło od ostatniej kupki czy karmienia. Sumuje liczbę ml mleka zjadanych dziennie. W kolumnach słupkowych przedstawia zestawienie z kilku dni. Ale dzieci między sobą nie porównuje.
    Pacjentki prof. zazwyczaj szły jako pierwsze. Ale wiadomo, zależy jakie przypadki są planowane na dany dzień.
    Trzymam kciuki za fajne współlokatorki i sympatyczne położne.👍
    Czy Ty kupowałaś ten stanik z Medeli dedykowany do odciągania pokarmu. Zawsze mnie kusił. Ciekawa jestem jak się sprawdza😀

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 11 października 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola
    Dokładnie tak jest, nie mamy na to wpływu. Ale mam nadzieję, że uda się nam dotrzymać do samego końca. Bo jak czytam o sytuacji wcześniaków i matek, które nie są dopuszczane do dzieci to strach bierze górą 😭 W ogóle ta cała sytuacja z pandemią powoli zaczyna mnie przerastać...

  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 11 października 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulanka. Chyba kilka razy pytałaś i teraz mi się przypomniało. Ja i Virad 2k2o

    Co do kucia i dziwnych uczyć to często takie miałam. A najsmieszniejsze ze w ostatnich tyg kojarzyłam każdy gaz z skurczem 🤣

    Dzięki Antana za apke. Póki co mam 1 miękki do karmienia i kilka licznych sportowych. Nie inwestowałam w medela stanik bo drogi się wydaje a zaraz by był do prania. Ktoś zasugerował żeby zrobić poprostu dziury w starym. 🤷‍♀️

    Ja rodze w uniwersyteckim szpitalu w krk. Mam jedna średnia walizkę. Poduszkę do spania biore i torbę na ramie z „ resztakami „

    Szczerze to bym mogła w 10 się zapakować. Ale nie chce targać tyle. Mąż najwyżej doniesie


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 11 października 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey
    Dziękuję bardzo, uspokoiłam się tym że też miałaś takie atrakcje 😅
    Pytam o szpital ponieważ wstępnie mam rodzic w Bielsku Białej ale gdyby czasami zamknęli oddział to szukam alternatywy. Szpital Uniwersytecki znam, byłam na oddziale endokrynologii ginekologicznej i byłam pod wrażeniem opieki, jedzenia. Nie wiem jak pozostałe oddziały, więc bardzo Cię proszę gdybyś po wszystkim mogła wyrazić swoje opinie to będę Ci bardzo wdzięczna :)

    A zabierasz poduszkę do karmienia?

  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 11 października 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej trzypaczki i mamusie 😊
    Macey czyli we wtorek spotkanie z córciami, obyś była jako pierwsza ✊🏻 Mi już lekarz zapowiedział, że zrobi moją cesarkę z samego rana więc się cieszę 😊 a ja śpię ostatnio jak zabita... z wczoraj na dzisiaj spałam od 23 do 11 🤦🏻‍♀️ Miałam tylko pół godziny przerwy na sikanie i picie 🤷🏻‍♀️ I super, że wkońcu odpoczniesz! A moje samopoczucie dzisiaj jakoś kiepsko (chyba przez pogodę) i chłopcy jacyś bardziej leniwi 🤷🏻‍♀️ Pewnie już mają mało miejsca. Podsłuchiwałam ich detektorem to wszystko ok więc wrzucam na luz i jutro zobaczę się z nimi ostatni raz na usg 😊
    Rucola i Przytulanko oj brzuszek wygląda tak tylko na siedząco 😂 jak idę to ciągle nim zahaczam bo jestem teraz chyba bardziej wystająca niż szeroka haha 😂
    Przytulanko ja będę rodziła w szpitalu siemiradzkiego, już kiedyś pisałam, że w razie jeśli dzidzie zostają w szpitalu to i mamę zostawiają razem z nimi żeby być razem 😊 poza tym byłam tam na sterydach i jedzonko bardzo dobre, a sale w większości po remoncie, a doradca laktacyjny to świetny specjalista 😊 więc przekonam się za tydzień czy faktycznie tak jest 😊 a spakowana jestem w śtednią walizkę, dzidzie muszą być osobno więc mają tą kabinową, a dokumenty i pierdoły w kuferek 😊
    Przytulanko i Rucolo cieszcie się każdą chwilą bo jutro wy będziecie nam opowiadać co spakowałyście do szpitalnej walizki ❤️❤️😊
    Edit kłucie w pochwie, tyłku, w pachwinach, na linii żeber to standard od kilku tygodni 🤦🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 12:47

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 11 października 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulanka. Będę dawać znać aczkolwiek znajoma rodziła tu rok temu i nie poleca. 🤷‍♀️😅 ale dla blizniakow jest dobra opcja wrazie jakiś komplikacji wiec ja swoją wygodę daje na bok. Bo jeśli chodzi o moja wygodę to bym brała ujastek gdzie można wynająć prywatna sale z partnerem itd

    Dziś szykujemy mieszkanie. ( mam 2 piętrowe ) i planuje pierwsze tyg w salonie spać żeby nie latać po schodach. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce

    Łóżeczko jedno jest w salonie, i będą póki co razem spać

    https://zapodaj.net/f7452c8c88391.jpg.html
    Wozek z fotelikami i otulaczami z dziurkami na pasy. Chce żeby mąż mnie odebrał i spacerkiem wrócić do domu ( o ile deszcz pozwoli ) ruszać się trzeba po cc ! A mamy dosłownie mniej niż 1km

    @zona jestem ciekawa czy będę miała wyremontowana sale. Ale liczę żeby mnie nie wsadzili w 3+ osobowej 😅

    Nie wiem czy wystarczająco smakołyków zabrałam 😅


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 11 października 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey a czemu nie będą wracać w gondolach? Chyba byłoby im wygodniej 😊 i do takiego orulacza masz jakieś misiowe kombinezony?
    Wstyd się przyznać ale pierwszy raz miałam dzisiaj zachciankę na fast fooda i wciągnęłam jakiegoś chickenburgera 🤦🏻‍♀️ Popiłam coca colą zero 🤦🏻‍♀️ Dobrze, że na końcówce takie rzeczy 😂
    A tak wogóle witam się z wami w 37 tc 🤰🏻 Z całego serca życzę żeby każda z was dotrwała bez żadnych komplikacji do takiego momentu ❤️
    Tak na marginesie co do siemiradzkiego to tam (dosłownie kilka tygodni temu) oddział neonatologii zyskał 3 st referencyjności i są bardzo dobrzy neonatolodzy 😊

    Rucola lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 11 października 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona
    Właśnie patrzyłam na ten szpital i właśnie brakowało mi tego 3 stopnia bo w moim przypadku przy ciąży 1k2o jest bardzo istotne, żeby dzieci miały dobrą opiekę, bo rozwiązanie będzie w 36 tc. A widzisz za to u mnie dziewczynki dzisiaj bardzo aktywne i muszę się pochwalić bo w końcu pospalam do 8 rano 🤩a po południu przydarzyła mi się godzinna drzemka. Więc jestem wypoczęta jak nigdy 😁 Widzę, że nam w niedzielę wyskakują kolejne tygodnie, u mnie 31 😆

    Oczywiście będę liczyć na Wasze opinie Żona i Macey odnośnie szpitali w których rodzicie.

    Macey zapewne jesteś podekscytowana jutrzejszym dniem? Masz robione testy na covid?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2020, 19:05

    żona_męża, Rucola lubią tę wiadomość

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ