X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizniaki w 2021
Odpowiedz

Blizniaki w 2021

Oceń ten wątek:
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że dam radę pociągnąć jeszcze trochę. U niektórych jest tak jak Perełka piszę, a u niektórych akcja bardzo szybko potrafi się rozkręcić.
    Ciężko się leży z takim brzuchem, wszystko cierpnie i bolą kości, ale dam radę.

    Mamuśka, piękna waga. To lekarz zmienił ci termin cc? Bo z tego co pamiętam miałaś na 30 kwietnia? Jescze kilka dni Ci zostało, myślę, że tyle to już Twoje ciśnienie wytrzyma;) a nawet jeśli nie, to i tak już piękny czas na poród;)

    Rodzina, a co u Ciebie? Też wczoraj wizytowalas i nic nie piszesz... Czyżby coś zaczęło się dziać? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2021, 14:38

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumowiczko, tak miałam wstępnie na 30 kwietnia, ale powiedziała że nie będziemy ryzykować z ciśnieniem bo i tak już jest dobry czas, póki co białka nie mam w moczu i lepiej żeby tak zostało bo wtedy natychmiast trzeba by było rozwiązać ciążę. Także zostało mi parę dni, nie mogę w to uwierzyć 🙂 odpoczywam żeby mi to ciśnienie nie skakało , ale cały czas jeszcze mi coś przychodzi do głowy co bym chciała zrobić zanim urodzę bo później już czasu nie będzie 🙂

    Forumowiczka lubi tę wiadomość

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o Rodzinę to też mi się wydaje że coś się zaczęło bo nic się nie odzywa, może już urodziła 🙂

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak urodzilam wczoraj cc o 16.Adas 2790g i 50 cm i Wojtus 2820g i 53 cm. Pionizacja po 18 godz. Jest ciezko.

    Elleen, Forumowiczka, Mamuska, Perelka, Różyczka32 lubią tę wiadomość

  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje gratulacje. Dużo zdrówka dla Was. Piękna waga chłopców😍 Wcale się nie dziwię, że już Ci było ciężko.
    Jak cesarka? Zaczęło się samo czy pojechałaś jednak na izbę jak dziewczyny radziły?

    Rodzina lubi tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina,jeeej super,gratuluję!Piękna waga chłopców. Odpoczywaj w miarę możliwości:)
    Może nawet wyjdziecie do domu przed weekendem:)

    Dostałaś pilne skierowane na cc czy akcja sama się zaczęła? I czemu tak późno pionizacja? Napisz w wolnej chwili :)

    Rodzina lubi tę wiadomość

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam skierowanie i tego samego dnia cc. Na pionizacje nie nalegali. Kiedy bede w stanie to wtedy. Ciezko sie chodzi, wstaje z lozka i kladzie. Dla mnie koszmar. Nie mam na nic czasu, godz tylko spalam.

  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina gratulacje !!!!! Piękna waga chłopców 🙂 pewnie pierwsze dni po CC najgorsze. Życzę Ci żebyś szybko doszła do siebie. Jak się źle czujesz to może wezmą chłopców na noc i będziesz miała możliwość się wyspać

    Rodzina lubi tę wiadomość

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina gratuluję💐dużo zdrówka życzę dla was🤩. Dzieciaczki pokazne 😊. Jutro będzie lepiej



    Rodzina lubi tę wiadomość

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzinna gratuluje!
    Cc jest straszne..ale o tym tez sie zapomina..ja 3 tyg po porodzie..sladu nie ma..gdyby nie te wstretne hemoroidy..zapomnialabym ze w ciazy bylam.

    Rodzina lubi tę wiadomość

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa:* powodzenia,wspaniale dajesz sobie rade. Myslalam o was..zastanawialam sie jak tam twoj synek sobie radzi. Jestes przykladem na to,ze matki maja wielka moc i sile..w trudnych momentach to wychodzi.Zycze twojej rodzinie wszystkiego co najlepsze,a synkowi zdrowia przede wszystkim :*.

  • Chica Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina gratulacje i ucałowania dla Twoich chłopców! Super że już po wszystkim. Pierwsze dni to mega wysiłek ale Kochana zapewniam Cię one miną i nawet nie będziesz pamiętać tego ogromnego zmęczenia.

    Jaksa dziękuję że się odezwałaś. Będzie ciężko, będzie stresująco ale trzeba wierzyć że może być lepiej niż zakładamy. Mój Kubuś wyszedł ze szpitala z podejrzeniem niedosluchu w lewym uchu, wczoraj byliśmy u audiologa w CZD - słyszy 😊 2 dni wcześniej miał wizytę u pulmonologa, który też był mega zaskoczony że nie widzi poki co skutkow ubocznych tego co przeszedł...Na pewno masz mnostwo zyczliwych Ci ludzi wokol ale popros jak najszybciej o orzeczenie w ramach ustawy za życiem, bardzo skraca wszystkie kolejki do specjalistów. Tulimy Was baaardzo mocno <3

    Rodzina lubi tę wiadomość

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina wielkie gratulacje :* piękne wagi i wzrost chłopaków:) niech teraz dzielnie się rozwijają:) nie martw się, najgorsze pierwsze dni po cc, potem z każdym dniem będzie lepiej :) dużo zdrówka dla Waszej trójki ❤

    Rodzina lubi tę wiadomość

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka32 wrote:
    Perelka a jakie objawy alergii u twojego synka?

    Różyczko całe spektrum objawów: jak był na piersi, zanim odstawiłam nabiał i jajka to calutki czerwony na twarzy, policzki wielkie place szorstkie, kupy zielone ze ślubem. Dużo dużo płaczu, właściwie to rzadko kiedy udało się go odłożyć bez krzyku i sporo ulewał oraz wymiotował. Od małego właściwe po lekarzach jeździliśmy jest pod opieką gastroenterologa i alergologa. Mial ok roczku robione testy alergiczne i wyszło że uczulenie niemal na wszystkie pokarmy: pszenicę, żyto, soje, kukurydzę , mleko, jajka, migdały i tak dalej🤷‍♀️ na szczęście teraz pomału już jest lepiej zaczynamy wdrażać sporo z tych produktów i nie ma objawów więc ok 3 roku życia będziemy powtarzać testy;) gorzej że prawdopodobnie przyjdzie potem alergia wziewna bo tak najczęściej bywa ale tak to już jest jak oboje rodziców jest alergikami ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2021, 07:30

  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. 😘 Pozdrawiamy z chlopcami.😊

    Forumowiczka, Mamuska, Różyczka32, Perelka, Elleen lubią tę wiadomość

  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka kurcze dużo tych alergenów. Mój 2 syn zmaga się z AZS i jest uczulony na kurz i zboża - po mnie😔. A 1 synowi nic nie jest. Jak to wszystko jest różne. Mam nadzieję że bliźnięta obeda sulie bez alergii chociarz ból brzuszka, ulewanie kupy i nadmierny krzyk obserwuję i Miłoszka. Ale jak narazie daje mu jeszcze czas z racji tego że wczesniaki.
    Wogole to wczoraj byliśmy na szczepieniu. 3 dawki w nogę i jedna do picia- płacz 🤪A chłopaki ważą M. 4380 i Sz. 3980😃

    Elleen lubi tę wiadomość

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Lusi11-88 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa ❤❤❤❤❤
    Jesteś niesamowita.
    I twój maluszek też.
    Trzymamy kciuki za maluszka 💚💚💚

    Rodzina gratulacje!!! 🤗🤗🤗🤗

    Rodzina lubi tę wiadomość

    Lusi

    Szymuś 15.05.21 / 1490g
    Tymuś 15.05.21 / 1520 g
  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczka to pięknie chłopcy ważą🙂 przypomnij mi , od początku są na mm?

    Różyczka wspomniała o szczepieniach i jestem ciekawa na które się zdecydowaliście? Na te refundowane z 3 wkluciami czy płatne ?

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Lusi11-88 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian. W przyszłym tyg wizyta więc zobaczymy ile urosły bąble... ale wiercą się i kopią niesamowicie.
    Ja jestem chyba dziwna jakaś bo jak narazie (odpukac) bardzo mi nie dukucza. Śpię w miarę dobrze, tylko wcześniej chodzę spać. Na wadze +6kg mam, ale wszystko w brzuszek poszło więc trochę wyglądam śmiesznie bo jakbym piłkę do kosza połknęła.
    Jedyne co mi dokucza to pękające naczynka na dekoldzie. Masakra, ale serio. Tego się nie da opisać. Idę do lekarza w przyszłym tygodniu. Bo niedosyć że one pękają to takie zaczerwienienie i krostki takie czerwone. Czasami swędzi to strasznie.
    Chyba po porodzie cala wejdę pod laser 😔😉

    Co do szczepień to u mnie wszysycy (maz, mamy, siostra) już zaszczepieni min 1 dawką. Ja po porodzie też chcę.

    Lusi

    Szymuś 15.05.21 / 1490g
    Tymuś 15.05.21 / 1520 g
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 23 kwietnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka oni są na piersi od początku😉
    U nas z racji wczesniactwa to te szczepienia trochę inaczej. Ale mamy na NFZ tylko dodatkowo rotawirusy i pneumokoki-chyba dobrze zrozumiałam.

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ