X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźnięta 2023
Odpowiedz

Bliźnięta 2023

Oceń ten wątek:
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicaloca wrote:
    Ja mam termin z OM 21 marca, ale na bank nie dotrwam. Lekarze obstawiają cc, ale nie chcą mi wyznaczyć terminu cc, bo chcą, żebym nosiła je jak najdłużej 🙈 zobaczymy co mi powie ten nowy za tydzień w piątek !

    Kasiunia super, ze umowilas się na sesje :D Twoja Cslza brzmi bardzo dobrze. Chyba zaobserwuje profil Twiojego fotografa z nadzieja, że Was wrzuci :D

    No pewnie, ja w razie co się tu pochwalę, że jestem dodana 😁

    W ogóle Ty się zaraz rozpakujesz, kiedy to zleciało!!! 😲😲😲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 19:24

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Kasiunnia Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 7 lutego 2023, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okrutny dzień, ba zakończenie taka zgaga, że od godziny siedze na łóżku... nie wiem czy zdołam zasnac...
    Tez tak macie ?
    Juz nie wiem co jeść
    Chyba już żadnego mięsa nie tknę do końca ciąży

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 8 lutego 2023, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj walczyłam ze zgagą.
    Powiedziałam mężowi kilka dni temu, ze marzy mi się pączek i wczoraj mi kupił. Zjadłam go o 18 a potem do północy taka zgaga, że umierałam.
    Rano dla odmiany zjadłam śniadanie (zazwyczaj jem je około 11) i tak mnie złapało, że do południa mój przełyk płonął.

    Dziś już wracam do normalności- dwa posiłki - około 11/12 i 16/17. Mało i lekkostrawnie 🙈 w tej ciazy nie mogę jeść ani mięsa, ani ryb, ani ukochanej zupy pomidorowej.
    W ogóle wszystko mi śmierdzi 🙈 mogłabym na każdy posiłek jeść rosół, a na śniadanie kawałek suchej chałki 🙈

    cmllp2.png
  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zgagę prawie codziennie naprzemiennie z Mdłościami :( wczoraj byłam strasznie zmęczona i położyłam się przed 22 i chyba z 1,5h nie mogłam zasnąć. Źle się czułam, nos zatkany, zespół niespokojnych nóg ciężarnych też dał mi się we znaki. Potem o 2 przyszedł do nas synek spać i już w ogóle nie mogłam się ułożyć, za gorąco, niewygodnie. Dzisiaj mam spadek sił i formy przez to. Na szczęście słońce świeci to trochę napawa nadzieją. Ale ja chce już kwiecień 🥲

    Swoją drogą też mi nic nie podchodzi… albo w ogóle nie mam ochoty jeść albo mam wilcze napady i wtedy towarzyszą mi mdłości także wtedy też nie jem 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2023, 09:51

  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 8 lutego 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zgaga bywa, ale to jest loteria kiedy się pojawi. Po tłustym zawsze (np. pączek, big mac o którym marzę), ale miewam też dosłownie po niczym, ostatnio męczyło mnie po wodzie z lodem 🤷‍♀️ strasznie mnie to wtedy denerwuję, bo żeby chociaż było po czym, to bym chociaż sama sobie winna była...

    I z jedzeniem też mam problem, bo często jestem głodna, ale nie mam na nic ochoty i siedze godzinę lub dwie zanim cos zjem, bo od wszystkieho mnie odrzuca. Albo jestem głodna i coś bym zjadła, ale nie mam miejsca i nie jem, bo wiem, że wtedy zgaga mi przywali z całą mocą.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Kasiunnia Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciaza to była bajka a i tak narzekałam....biegałam do końca , tu 27 tydzień i nie wiem jak będzie za kolejnych kilka tygodni , tatus wczoraj stwierdził,że brzuch mam większy niż w dzień narodzin synka
    Dziewczyny a to już połowa lutego faktycznie zaraz ... musimy się pocieszac ta myślą
    Jutro materiały na szafę do dzieciaków przyjeżdżają nadejdzie czas ogarniania ciuszków
    Po wczorajszym na obiad ziemniaki z mizerią :):):):)

  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam właśnie ogromny brzuchol, kupiłam koszule do porodu i zastanawiam się czy do porodu one będą dalej dobre 😂

    Super, czeka Cię teraz najprzyjemniejsze 😍 u Ciebie będzie chłopiec i dziewczynka?

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 8 lutego 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też narzekałam w pierwszej ciąży, nie wiedząc jak SERIO może być ciężko :D hahaha
    Tam prawie do samego końca pracowałam i biegałam jak młoda kózka chwytając się dodatkowych aktywności.

    Dziś kurier przywozi mi sporą paczkę biustonoszy do karmienia :D mam nadzieję, że wybiorę ze dwa ;)

    cmllp2.png
  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w pierwszej ciąży się nie oszczędzałam. Wprawdzie nie pracowałam, ale studiowałam i akurat miałam ostatnie egzaminy.

    Chicaloca daj znać czy coś wybrałaś i czy coś polecasz :D

  • Kasiunnia Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chlopak I dziewczyna :)
    Szafę robi dziadek z tatusiem, więc będzie wesoło

    Karola95 lubi tę wiadomość

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daj spokój nic nie wybrałam, bo nie odebrałam przesyłki.
    Złożyłam dwa dni temu dyspozycje, żeby ją po raz pierwszy wydali dziś. Nic z tego, wczoraj już kurier z nią był (mnie nie było) i dziś drugi raz. Chciałam zapłacić kartą( bo to przesyłka pobraniowa), ale nie mogłam zapłacić, bo podobno powyżej 1000 zł Dhl przyjmuje tylko gotówkę.
    Chciałam coś zadziałać na infolinii, ale miły pan mi powiedział ze mogę poprosić nadawcę o ponowne nadanie. I to tyle …. Szkoda, że taka informacja nie widnieje w zakładce Dhl jak można opłacić pobranie (nawet wczoraj sprawdzałam i nie było tej informacji o kwocie granicznej. Może jest gdzie w dokładnym regulaminie czy coś …)

    Wiecie zamówiłam kilka, chciałam pomierzyć i coś oddać. Z moim cyckiem J teraz to nie takie łatwiej dostać biustonosz stacjonarnie. Jestem wkur****

    cmllp2.png
  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 8 lutego 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to faktycznie 🤬🤬

  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 9 lutego 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem taka szczęśliwa, wreszcie udało mi się wczoraj usnąć bez problemu! Chyba pierwszy raz od wielu tygodni. Wprawdzie obudziłam się już o 4, ale przynajmniej nie o 2 albo 3 😂

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 9 lutego 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo gratuluje :D
    Ja dziś się obudziłam o 2, napiłam się wody i… złapała mnie po niej zgaga 😂😂😂 zgaga po wodzie wtf 😅😆

    Całe szczęście szybko zasnęłam.
    Jadę dziś odebrać przewijak od jakiejś babeczki z olx za całe 32 zł :D

    cmllp2.png
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 9 lutego 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nocna zgaga po wodzie 👌

    W ogóle nie mogłam usnąć do 1:30, o 3 siku i znowu godzina turlania... o 5 synkowi się coś przyśniło, więc do niego wstawałam kilka razy, usnęłam przed 7. O 7:30 ten mały Gałgan wstał i powiedziałam tylko do męża, że nie ma opcji żebym wstała, po prostu zdechlak totalny!

    Wstałam dopiero o 10, ale nie lubię spać tak długo i ma raty.

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Kasiunnia Koleżanka
    Postów: 63 12

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 2 zasnelam i musiałam Mlodego do przedszkola ogarnąć, wstal o 6:30....
    Teraz już się nie poloze
    Mam świetny zabijacie czasu e nocy ,przeglądam zdjęcia Mlodego i kasuje zamazane , nie mam już miejsca na Gmailu

  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 9 lutego 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że wszystkie mamy podobne problemy w nocy…

    Kasiunnia ja też zwykle biorę telefon i robię porządek w zdjęciach :D tylko zwykle jest tak, że mi akurat bateria w telefonie pada 🤣

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 9 lutego 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się cieszę, ze młody chodzi (jeszcze😅) do przedszkola. Że rano wstaje z zapałem i cały czas gada, że już jedzie po przedszkola 🙈 w planach mam go cały czas puszczać, chyba że jakaś gruba wirusówka wleci i dzieci będą chorować jak szalone.

    Pokażcie swoje podwójne brzuchy 😁

    7b0c2d5e82ba.jpg

    cmllp2.png
  • Karola95 Koleżanka
    Postów: 128 12

    Wysłany: 9 lutego 2023, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój nas znowu testuje i codziennie mówi, że nie chce iść 🙈 ale po chwili zmienia zdanie.

    Chicaloca pięknie wyglądasz ❤️ A jak Wy tu zdjęcia wstawiacie? :D bo ja na telefonie za Chiny ludowe nie wiem jak to zrobić

  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 9 lutego 2023, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę na stronkę zapodaj.net , potem wybieram te opcje „na forum”, wybieram fotkę i klikam „prześlij” . Jak się załaduje, to kopiuje ostatni link jaki się pojawi i tutaj wklejam :D podczas dodawania komentarza :)

    Idę jutro na laminacje i koloryzacje brwi 😅

    Aaa stary dziś odebrał syna z przedszkola i Pani powiedziała, że był marudny i płaczliwy i ze ona nie mogła sobie z nim dać rady i się popłakała 😆😆 ona ogólnie ma jakieś problemy 🙈 i nie wiem czemu pracuje w przedszkolu. To ta sama co mnie wezwała, żeby przyjechać bo jest chory, a był zdrowy. Ona chyba ma problem z pracą z dziećmi, które są bardziej wymagające.. mąż powiedział, ze dzień zapowiadał się dobrze i nie wiem skąd taka zmiana po czym uciekł bo nie chciał patrzeć jak płacze 😆😆

    cmllp2.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ