Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)
Odpowiedz

Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 listopada 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve mimo wszystko i tak dalej trzymam kciuki :)

    ja nigdy nie miałam tak, że wiedziałam, zawsze to było zaskoczenie ;) Córcię urodziłam równo w terminie może też tal Kochana będziesz miała :)

    Eve, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wiedziałam kiedy z Szymonem, a z Olkiem to już w ogóle, a jakby miał się urodzi dokładnie w wyznaczonym terminie to też super.
    Odstawiłam Szymona do przedszkola i teraz biorę się za śniadanko, lekkie sprzątanie i może przejdę się na jakieś zakupy.

    Kas, trzymam kciuki za wizytę:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1215

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszczę finishu ;) Ja dopiero na półmetku :)

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zleci:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pamiętam jak jeszcze dosłownie wczoraj wszystkie byłyśmy na półmetku ;)

    dynamiczna pisała o studniówce, a teraz już dorocia ;)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    my już wreszcie u siebie powoli się odgracamy z najpotrzebniejszych rzeczy, choć z moją sprawnością słonia to wcale nie jest łatwe. Schody dają mi w kość i już widzę, że wcale mi się tu nudzić nie będzie, bo ogarnąć cały dom w porządku to nie lada wyzwanie mnie czeka Sama przeprowadzka poszła sprawnie, bo M. załatwił samochody i ludzi, oczywiście problem z tatą jedynie, bo jaki to on biedny i poszkodowany, bo zostaje sam. Ale na ten temat to już nawet szkoda gadać.

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve nieustannie życzę skurczy porodowych :)

    Mnie nadal męczy wirus, choć dziś już znacznie lepiej.
    Nadal dumam nad tą krwią pępowinową, a jak obejrzałam film o A. Mróz to już byłam prawie pewna, że działamy. Teraz ta przeprowadzka i nadal nic nie załatwione.
    Dziś wizyta, więc zobaczymy co tam słychać :)

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to super, ze przeprowadzka poszla sprawnie, teraz tylko dociagnac szczegoly, sprzatanie i bedzie super :) W koncu sobie odpoczniecie psychicznie :) A powoli wszystko sobie ulozycie :) To czekamy na wiesci z wizyty.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U dentysty dzis 3 raz otwierala mi kanal i zalozyla opatrunek i zrobila mi jedynke bo kawalek mi pekl. Teraz wizyta w kolejna srode i wtedy tez mam glukoze. Pozniej zrobilam zakupy w aptece i w markecie. I jak wrocilam do domu i tak sie zle poczulam, tak mnie zoladek bolal, chwile sie przedrzemalam bo maly usnal w aucie, zjadlam bulke i troche przeszlo. Musze ogarnac troche w domu.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wiesci z wizyt? U mnie spokoj?

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się po wizycie :) szyjka skrócona do 3cm, ale najważniejsze, że Dzidzia przystopowała :) choć nie jest powiedziane, bo podobno Dzidziusie przybierają skokowo tak słyszałam :) w każdym razie teraz jest tydzień do przodu, a nie dwa i waży 2900 :)

    za 3 tygodnie kolejna wizyta o ile zdążę na nią ;) a lekarz mówi, że urodzę wcześniej, ale u eve też tak mówili ;)

    co ma być to będzie :)

    Eve, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga gratuluję przeprowadzki, a jak po wizycie ?

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas, to najważniejsze, że wszystko dobrze, a szyjka jeszcze długa mimo wszystko:)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas to fajnie, ze wszystko dobrze. No i fajnie, ze dzidzius troche przystopowal :) A dzieciaszki nasze to wyjda wtedy kiedy im sie tak na prawde zachce :)

    No eve ja Cie nie wyganiam ale wiesz... moglabys juz znalezc sie na porodowce ;)

    Musze Wam powiedziec, ze moj maluszek musi byc chyba jeszcze bardzo nisko bo caly czas mnie boksuje baaardzo nisko, doslownie w szyjke i czasem jak stoje to czuje takie napiecie na dol i jak by mi mial zaraz wyskoczyc. Z synkiem tak nie mialam. I jak chce czasem komus pokazac, ze kopie w tym momencie to nie da rady bo kopie tak nisko.

    No aga tez czekam na wiesci z wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 21:28

    Kasandra, Eve lubią tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym bardzo chciała jednak już sobie urodzić...

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem:-)

    Kasandra, dorocia2324 lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve do terminu jeszcze 2 dni :)

    ale Młody szykuje niespodziankę :) powiem Ci, że cokolwiek by się nie działo to i tak jesteś coraz bliżej porodu ;)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa to sobie posprzątam i ogarnę przeprowadzkę :(

    Przez tydz puściło zewnętrze, kanał i rozw. wew. mam na 1,5 cm albo 1,5 palca. Juz nie pamiętam. ogólnie muszę wytrzymać 2 tyg, do skończonego 37 tc, bo wtedy dziecko jest przy matce. A przed 37tc zabierane na noworodki i jesteśmy tydz w szpitalu.

    Do tego boli mnie ząb.
    Małą wczoraj bolał brzuszek, dziś ok. Nota bene - co można dziecku dawać na ból brzucha?

    Muszę spakować torbę, bo normalnie jestem w proszku.


  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no to nie za ciekawie ale musisz teraz odpoczywac, odpoczywac i odpoczywac. Bardzo dbaj o siebie i pakuj ta torbe. Przy sprzataniu i ogarnianiu musi ktos pomoc. Bedzie dobrze, trzymam kciuki i niech maluszek sie tak nie pcha na ten swiat.
    Co do boli brzuszka to jak moj mial (zdarzylo sie bardzooo rzadko) to dawalam mu 2-3 lyzeczki jagod bo mam kilka sloiczkow zawsze od tesciowej i ewentualnie lekka dieta. A co jeszcze to nie mam pojecia, w aptece na pewno cos doradza. Moze jakis probiotyk?

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj mlody wstal dzis przed 7 i juz bylo po spaniu. Do tego z rana ciagle plakal i marudzil nie wiadomo o co. Zmierzylam temp ale jest ok. Teraz troche sie uspokoil, mam nadzieje, ze nie bedzie chory. Spadam ogarniac bo moj P dzis szybciej z pracy wraca.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ