Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)
Odpowiedz

Brzuszki na które czeka rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jak makiem zasial....

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mójn ostatnio wstaje o 7 i jestem przeszczęśliwa, przez długi czas wstawał 5-6.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cisz, cisza...

    aga odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj, a my się zajmiemy trzymaniem kciuków za 37 tydzień :) patrz jak za eve trzymamy tak, że do terminu dotrwała ;) także Ty masz odpoczywać...

    moje Skarby nigdy nie wstawały wcześniej niż o 8 :) od zawsze :) teraz Córcia wstaje o 7, bo przedszkole.Ją przestawiło :)

    dorocia trzymam kciuki za Synka, a aga u Ciebie za zdrowie Córeczki :)

    dorocia2324, Eve lubią tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moj swojego czasu to wstawal ze mna bardzo pozno (10-11) ale pozno tez chodzil spac bo dopiero po 23. Teraz odkad sie przeprowadzilismy i ma swoj pokoj to kladziemy go miedzy 21.30 a 22.00 i wstajemy maks o 8. Ostatnio nie chce spac w dzien. Dzisiaj cale szczescie padl po 14, ja sie polozylam zeby odpaczac i podrzemac to i on sie polozyl :) Troche spokoju bo dzis to masakra z nim, wszystko na przekor robi, marudzi, placze, drze sie. Az juz mi glowa pekala. Teraz delektuje sie bloga cisza i czekam na mojego P zeby zaburzyl ten spokoj ;)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to my kładziemy Dzieciaki po bajce czyli o 19.45 max są w łóżkach :) a i tak Córcia wstajw o 7-7.30, a Synek zawsze koło 8 :)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spanie ok 20.30 i spi do 6-7.
    Oj kciuki Wasze sa skuteczne, ale teraz trzymamy za poris, zeby sie zaczal:-)

    dorocia2324, Kasandra lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja kciukam z calych sil za porod eve!!

    Eve lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też trzymam kciuki :) mocno mocno :)

    Eve lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zaraz to przetłumaczę jeszcze Olkowi :)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie. Co i czy uzywalyscie jakiegos zelu albo plynu po porodzie? Czy podmywalyscie sie po prostu woda i zwyklym zelem lub mydlem?
    Bo nie wiem czy cos kupowac a za chole*e nie moge sobie przypomniec czym ja sie podmywalam po porodzie :/

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powiem szczerze, że całą ciążę używam z pharmaceris żelu do higieny intymnej w czasie ciąży i połogu (jest chyba też pianka), a na początek też tantum rosa jak po porodzie zaraz się myję :)

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tantum rossa:-)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tantum rosa moge kupic :) I poszukam moze jakiegos zelu na poporodzie. Chociaz ja i tak sie dzieciecym myje bo mam atopowa skore i takie mnie tylko nie uczulaja.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Znajdzie się jeszcze trochę miejsca dla podwójnej mamy?? :D
    Mój synek dwa dni temu skończył 20 miesięcy :) jest moim największym szczęściem i tylko On(i jego tata) potrafi tak dać mi popalić ;)
    W tej chwili wielkimi krokami zbliżamy się do III trymestru i czekamy na drugiego synka :)
    Pozdrawiamy z Potomkiem :)

    Eve, mama hani lubią tę wiadomość

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na_cik witam i prosze sie rozgoscic :) Miejsca tu mamy duzo :) No to synek zaraz 2 latka skonczy :) A macie juz wybrane imie dla drugiego synka? No i jestesmy w podobnym czasie ciazowym :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 21:49

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na_cik witaj :) miejsca Co u nas pod dostatkiem :)

    dorocia to zapytaj w aptece :) ja ten mój żel czy też piankę do mycia kupuję w aptece właśnie, ale jak masz taką skórę to podpytaj :)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 listopada 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam AA mama i ja w ciazy i po porodzie, jest fajny i antyalergiczny:-)
    Witaj:-)
    Dobranoc!

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 listopada 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2w1 nadal :-)

    Kasandra lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 7 listopada 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve dzisiaj wizyta tak ?

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ja mam z AA kosmetyki do twarzy i mnie nie uczulaja to to tez nie powinno :)
    No eve dzisiaj wizyte i zobaczymy co uzgodni z ginem. Ja od wczoraj jestem jakas rozbita i nic mi sie nie chce :( Moze to pogoda a moze taki czas mnie dopadl.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ