Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 1 września 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xD u nas jest w dziale "lampka nocna" :D

    A tak serio to jak byłam dzieckiem w moim pokoju było akwarium 300 L i w nocy stało zapalone :) bo się bałam spać a rybki mnie uspokajały :)

    Giannaa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 1 września 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny...trochę się obawiam bo w przedszkolu on już był niezłym agentem uczył się od innych dzieci i chłopaki potrafili się pobić już...ale jakoś nikt rodziców nie wzywał z tego powodu raczej było to na luzie a tu jak tylko popchnie kogoś to aferę mogą zrobić.

    Pianistka Zawsze marzyło mi się duuuuże akwarium z rybkami ;-) Ale mój mąż mówi stanowcze NIE. Poza tym my bardzo lubimy spontanicznie wyjeżdżać wiec żadnych zwierzątek nie możemy mieć ;-)

    a.png
    a.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 1 września 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, lampka nocna mówisz :) z pewnością będzie wyglądać bajecznie :)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 1 września 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa u nas jest pies więc jeden zwierz w te czy we wte xD

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 1 września 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie wrote:
    Hmm, lampka nocna mówisz :) z pewnością będzie wyglądać bajecznie :)

    pochwalę sie jak skończymy :) bo póki co niewiele tam jest xD kamienie i woda

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 1 września 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie, projekty sypialni naszej z miejscem dla dzidzi :

    NR 1 (tak lóżko stoi teraz)
    2ujtcvm.jpg
    263dkqv.jpg

    NR 2
    2mc5yys.jpg
    koło łózeczka to przewijak :D komoda obok białych szaf tak jak w 3

    NR 3:
    256gt4m.jpg
    orrlom.jpg

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 1 września 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie nie odzywa no, a ja juz musze spac isc bo rano do robo:(

    Pianistka fajny pokoik :) a ja niedawno wydałam akwarium z rybkami, to było ulubione łóżko mojego kota - spał u gory na obudowie jak było światło, chyba go grzało w tyłek

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 1 września 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nr 2 według mnie najlepsze, chyba, że przestawisz łóżeczko po drugiej stronie łóżka, wtedy wszystko dla dziecka będziesz mieć w 1 linii.

    EDIT: Chociaż dopiero teraz zobaczyłam, że drzwi się Wam otwierają do pokoju, więc wtedy możesz ich nie otworzyć do końca, bo będą zahaczały o łóżko.

    Dobranoc Cynnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 23:32

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 1 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o tym myślałam ale łóżko jest za duże i mąż będzie musiał zamykać drzwi aby wyjść :D No i maluch byłby za blisko okna...
    Nad przewijakiem będzie jeszcze półka na ścianie :)
    też mi się wydaje że rozwiązanie nr 2 najlepsze

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 1 września 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z półeczką nad przewijakiem dobry pomysł, wszystko będzie pod ręką :)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 2 września 2015, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam Caroline licze ,ze sie odezwie rano ;-) na fb tez nic nie pisala....

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 2 września 2015, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też Jej stan nie daje spokoju :) mam nadzieję, że wszystko jest dobrze :)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 2 września 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggi napewno wszystko jest dobrze,nawet jakby malutkiej sie spieszylo to juz byla chyba w 9msc? Ale miejmy nadzieje,ze to jeszcze falszywy alarm ;-) no nic pozostalo nam czekac ... Jak pomysle,ze zaraz za pare tyg mnie to czeka,tak to szybko zlecialo juz wrzesien i zaraz pazdziernik,leci ten czas chocia czasami strasznie mi sie dni dluza;-) dziewczyny czy u was tez tak strasznie leje?

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 2 września 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalyscie ostatnio na temat wozkow z Polski.Widzialam na fb lub na finn.no ze babeczka z Polski sciaga wozki do Norwegii do Oslo poszukam linku to wam wkleje.Jezeli chodzi o cene to jest ona podwojna,porownywalam koszt swojego wozka to kupilismy adamex barletta 2w1 zaplacilismy ok 1600zl(ok 3000kr) a u niej taki sam chodzi po 6000kr,ale to i tak taniej i wiekszy wybor ;-)

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 2 września 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)


    Myslałam ,że będa jakies wiesci a tu cisza :/

    Giannaa spokojnie nawet jak Olek popchnie jakieś dziecko to afery nie będzie. Nieraz Fabian pobije sie z jakimś kolegą to normalne. Nauczycielka musi napisać lub porozmawiac z rodzicami, ale takich sytacji nie da się uniknąć. Bedzie dobrze !!!

    Pianistka super pomysł z akwarium tylko u Nas nie wiem kto by to mył :/

    Giannaa lubi tę wiadomość

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 2 września 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej laski skorki ze wczoraj nie napisałam jak sie okazało, byłam pewna ze w drodze do domu wrzuciłam u was i na wrzesniowkach ze jedziemy do domku i fałszywy alarm odwołany ale widzę, ze tel zastrajkowal a po przyjeździe po prostu padłam na pysk :/ na wszelki wypadek może mi któraś nr tel dać na Priv ro następnym razem napisze SMS jak cos, to bedzie wiadomo ze dojdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 07:53

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 2 września 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie to okazało sie, ze to nie wody a nawet jak to jeszcze ich dostatek. Zrobili Ktg malutka sie spoko rusza a mamusia ma tylko skurcze przepowiadające (max 43) jedynie ciśnienie do kontroli moje bo było średnie i mam sie oszczędzać tak wiec wracam spac a do pracy idę na dziesiata w tym przedostatnim juz dniu :)

    Cynnia, kafabi, Giannaa lubią tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 2 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, jeszcze do pracy pójdzie, co za kobieta ;)

    Super wieści Carolline, oszczędzaj sie, niech malutka jeszcze posiedzi w ciepełku ;)

    zem3sg18fbglipi0.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 2 września 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline silna babka !!! :p

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 2 września 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, dobrze że to fałszywy alarm :) niech jeszcze mała chwilkę posiedzi :)


    Kitaja, ja widziałam jej ogłoszenia. Ale ja chcę kupić od razu w komplecie z dobrym fotelikiem i bazą bo te foteliki z kompletu jakoś nie przemawiają do mnie...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ