Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam do ankiety! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2056109277806339&id=100002218615290

    W dalszym kroku bedzie nagroda w postaci bonu do zalando:)

    Alutka 32 lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Ulcia11 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) mam takie pytanie. jak sie zapisac do ginekologa w tromso prywatnie. ile kosztuje wizyta?

    Ulcia11
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć . Jest tu ktoś ? Może ze Stavanger ?

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia11 wrote:
    hej:) mam takie pytanie. jak sie zapisac do ginekologa w tromso prywatnie. ile kosztuje wizyta?
    Cześć. Nawet przez internet można zamówić wizytę lub telefonicznie . Znajdź ginekologa prywatnego. Nie wiem jak u Was ale za wizytę zapłacisz około 1200 nok.

    Alutka
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 21 września 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:09

    7 cykl staran
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 21 września 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke a jakie masz to TSH? Bo ja też miałam za wysokie jak na starania ale mieściłam się w Norweskich widełkach labu. Ciągle słyszałam, że jest ok a w Polsce pogłębiłam diagnostykę, wizyta u endokrynologa i jednak niedoczynność z hashimoto ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 września 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:09

    7 cykl staran
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 22 września 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Mialam przy ostatnim badaniu 4.06. Norma w laboratorium do 4.2, ale akurat udalo mi sie dostac do endokrynologa i Pani powiedziala, ze koniecznie trzeba zbijac, wiec dala mi Letrox 0.25mg rano i jutro zaczynam :)
    No to super, że zaczniesz zbijać. &&& za starania !

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 24 września 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke tutaj wszystko załatwia się przez lekarza rodzinnego wiec do niego musisz się udać jeśli chcesz sprawdzic tsh . Na wizytę do endokrynologa szans nie masz .

    Alutka
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 30 września 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:09

    7 cykl staran
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 30 września 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz poprosić lekarza aby dał ci normy przy kolejnym podglądzie. . Nie ma w naszym rejonie prywatnego laboratorium !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2018, 22:00

    Alutka
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 października 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 21:09

    7 cykl staran
  • martynka870 Ekspertka
    Postów: 183 295

    Wysłany: 3 października 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też z okolic Stavanger. To moja druga ciąża. Obecnie 28tc

    Alutka 32, mar2śka lubią tę wiadomość

    e96b0e4df0.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 4 października 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Martynka870 :) u mnie pierwsza ciąża 19 tydzień :)

    Alutka
  • martynka870 Ekspertka
    Postów: 183 295

    Wysłany: 6 października 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka_32 a skąd jesteś? Gratulacje

    e96b0e4df0.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 października 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynka870 wrote:
    Alutka_32 a skąd jesteś? Gratulacje
    Stavanger a Ty?

    Alutka
  • martynka870 Ekspertka
    Postów: 183 295

    Wysłany: 8 października 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ålgård

    e96b0e4df0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze jestescie tak daleko. Ja mam synka 4,5 miesiaca :) urodzony w Kalnes

  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 15 października 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w pierwszej ciąży aktualnie zaczęłam 7 tydzień. Mieszkam w okolicach Drammen. Szukam Polskiego Ginekologa. Pomoże ktoś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 09:18

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka , Mar2śka pisze tutaj bo nie chce "zaśmiecać" wątku o IVF pytaniami o ciąże ;-)


    Teraz ja będę miała BARDZO dużo pytań do WAS :-)
    U mnie to dopiero początek ale czuje że będzie dobrze i już stąd się nie ruszam ;-)

    Napiszcie mi czy chodzicie do położnej ? Od którego tygodnia ciąży ? Jak wygląda taka wizyta ? Warto czy nie ?

    Jak często chodzicie do fastlege ?

    Kiedy lekarz ( w którym tygodniu byłyście ) wysyłał skierowanie na badanie prenatalne ?



    mar2śka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ