Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla noworodka może być a później pozostaje Ci wanna :D
    Ja obstawiam te większe bo bez sensu dla 3 miesięcznego dziecka wodę do wanny wlewać.
    Chociaż tutaj jakoś sobie radzą. W takiej 74 to dziecka pół rocznego już nie położysz

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ap ja wpisałam Baby Bath Changer/ Changing

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy jaki ma kształt ;)mi bardziej pasuje obecna
    Prędzej miałam podobną do tejhttp://m.ebay.co.uk/itm/360871313237?nav=SEARCH

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel co to znaczy prędzej- bo już się któryś raz zastanawiam. Wcześniej? Raczej? :D

    kambel lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś dają radę i w małych
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/12f93ed4da80.jpg

    Penelope lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja nie wyobrażam sobie kaji w wannie no chyba że że mną :)
    Ap ja dlatego wkladalam pieluszke tetrowa na dno teraz już nie wkładam i tak jak pisałam prędzej kaja nogami się odbijala i bałam się ze za mocno się uderzy

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 4 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk, a jakiej to firmy?
    aniafk wrote:
    jakoś dają radę i w małych
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/12f93ed4da80.jpg

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś takiego w tamtym poście ' poprzednio '
    Kurde ludzie z różnych regionów się spotykają i się nie rozumieją :) a tylko z małej Polski pochodzimy :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - dają ale nie wyobrażam sobie mycia główki w tej pozycji :) ja to musze na lezaco, pamiętam jak dzieciaki płakały gdy lało im się wodę na głowę :) a tym bardziej jak szampon się splukuje

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pytam męża co u nich znaczy prędzej bo wiem, że jego babcia tak mówi i powiedział właśnie że to znaczy - wcześniej :) on jest z ostrowa wlp.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope wrote:
    aniafk, a jakiej to firmy?

    Nie jestem pewna, to co ja kupiłam na ebay to sprzedawca nie podał nazwy ale w google znalazłam podobne firmy "cosatto" changing unit with bath

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel bo oni głowy pewnie na basenach myją a jak nie to wcale 04icon_rotfl.gif

    kambel, Penelope lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mogłam zrozumieć ludzi którzy mówią ' idę na pole ' czyli na dwór :)
    Ja jestem z Bydgoszczy a mój M z poznania tez często go nie Rozumiałam,ale za to po 2-3 miesiącach mówiłam tak jak on :) uświadomił mnie szwagier bo ja oczywiście mówiłam tak jak zawsze ( tak mi się wydawało)

    aniafk lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk wrote:
    kambel bo oni głowy pewnie na basenach myją a jak nie to wcale 04icon_rotfl.gif
    Oj coś w tym chyba jest :) u mojej siostrzenicy w przedszkolu często dzieci zaniedbane, w brudnym ubraniu,chodź i polskie dzieci też czasami. Wiadomo na dworze to na dworze ale do szkoły wypada iść czystym. Raz moja siosrzenica przyszła do mnie i mówi ' dziś musiałam siedzieć kolo Dominika i nie mogłam oddychać bo mi się zygac chciało bo on brzydko pachnie '...
    I co w takiej sytuacji dziecku odpowiedzieć?

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 4 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo Kambel ja tez jestem z tamtad,z Chelmna kolo Bydgoszczy;D

    kambel lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Ja nigdy nie mogłam zrozumieć ludzi którzy mówią ' idę na pole ' czyli na dwór :)
    Ja jestem z Bydgoszczy a mój M z poznania tez często go nie Rozumiałam,ale za to po 2-3 miesiącach mówiłam tak jak on :) uświadomił mnie szwagier bo ja oczywiście mówiłam tak jak zawsze ( tak mi się wydawało)
    Hahaha ja chodzę na pole :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 4 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja prawie całe swoje życie mówiłam ztarkować np. marchewkę, dopiero, u mnie tak się mówiło, dopiero jak przyjechałam do UK to jak tak powiedziałam to ktoś na mnie spojrzał i mówi: ztarkować? czyba :zetrzeć. Wtedy to dopiero pomyślałam, no rzeczywiście. To było odkrycie. Zważywszy na to, że j. polski lubię i nie mam problemów z polską (poprawną) pisownią.

    aniafk lubi tę wiadomość

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w przedszkolu też widziałam dużo zaniedbanych dzieci, jedna matka odprowadzala swoje dziecko zawsze z drugim takim raczkujacym i to dziecko zawsze w pizamie po tej podłodze maszerowalo a piżama nie chce mówić jak wyglądała. Za każdym razem w tym samym był.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 975

    Wysłany: 4 września 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż mówiąc o czymś co jest na pierwszym piętrze np sypialnia mówi ' sypialnia jest do góry" a ja mówię sypialnia jest na gorze :)

    Penelope lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 4 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope ja też pierwszy raz słyszę - widzę takie słowo :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ