Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarne '86
Odpowiedz

Ciężarne '86

Oceń ten wątek:
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze miałam pisac odnośnie płynów do prania dla dzieci. Ja miałam jedna butelkę dzidziusia i jedna jakiegos innego dla dzieci ale ten inny pachniał tak mocno ze stwierdziłam ze równie dobrze moge juz prac w normalnym proszku i tak tez zrobiłam. Włączam tylko dodatkowe płukanie i nie ma problemów a ostatnio to j nawet tego płukania nie włączyłam. Wiec myśle ze pierwsze tygodnie to jak najbardziej w czymś specjalnym w potem to juz nie trzeba wydawać specjalnie pieniędzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 14:09

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od szpitala i lekarzy. Kiedys słyszałam ze trzeba miec powyzej 2-3 dioptrie. Ale znam przypadki ze okulista wystawił z mała wada zalecenie cc i tak to sie odbyło. Niektóre szpitale sa nastawione na porod SN, a inne niemal pytają jak sie woli rodzic i sie nieco naginają robiąc cesarkę na życzenie

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielle, ja mam wadę wzroku -4 i absolutnie lekarz mi powiedział, że to nie jest wskazanie do CC. Tylko jeżeli miałabym problemy z dnem oka bądź odklejającą się siatkówką.

    rah lubi tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje że to zależy właśnie od szpitala z tym cc.

    Przyszła fura Oliwki. jesteśmy w końcu gotowi :-)

    rah lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poka, poka furę!

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę :-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eb89cf9531ca.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/707b2d064037.jpg

    rah, szpilka lubią tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super karoca! To i ja sie nasza pochwale ;)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb053266afd2.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 17:21

    agatka196, rah, szpilka lubią tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka bebetto? Jesli tak to faktycznie chyba identyczna jako tako omega :)
    Under a Twoja chyba była kosmicznie droga co?

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie kupowałam, pewnie za tydzien, dwa sie ruszę ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah to jest Adamex Barletta Z wersji pik.
    Powiem Ci że nam przyszła fura na styk. Czekaliśmy ponad 6 tygodni bo producenci na urlopach a w ramach rekompensaty za długie czekanie dostaliśmy upominek dla małej.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah, my zaplacilismy razem z fotelikiem be safe 4100, wozek sam chyba po upuwcie 3300. Dla mnie to byla jedyna opcja, bo jest lekki, a mieszkamy na 3 pietrze, w bloku bez windy :/

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wlasnie mowie ze kosmiczne pieniadze ;p hehehe :) 3300 za wózek...dla mnie takie za 2500 to zbędny wydatek ;p
    Ale oczywiście nie neguje Twojej decyzji, każdy ma swoje podejscie a niektórzy kupują używane wózki za 500zl i tez mówią, ze to drogo ;)
    Ja najpierw chciałam Camarelo bo z całością wazy 9 kg tylko, ale ze nie zależy mi az tak na wadze, to chyba wezme Tako.

    Agatka no wlasnie cos tam widziałam w napisie, ze na B i z dwoma T ;)
    Tak czy siak sporo teraz widze takich modeli, chyba każda firma teraz taki ma w ofercie i wszystkie wydają mi sie mocno podobne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 19:17

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Under a jaki to w ogole model?

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mima xari, model Snow White.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, śmieszny ten wózek :) no taki to widac ze zupełnie inny od wszystkich:)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, jest taki troche kosmiczny, zwlaszcza widsc to jak sie przechodzi na spacerowke.

    rah lubi tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na stronie widze ze waga z gondola to az 13,5kg?? A sam stelaż 11 kg? Czy maja błąd?

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blad chyba, bo wazylismy stelaz, 7,5kg z kolami, z gondola 10 kg, ale ja chyba bede stelaz zostawiac w samochodzie i ewentualnie potem go zabiore, a wezme Malutka na gorze w gondolce lub foteliku.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sąsiadka tez zostawia w aucie a mieszka na 1 pietrze :)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenistwo :P

    rah lubi tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ