Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 28 marca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokezanki coreczka urodzila sie cc ze znieczuleniem ogolnym, byla nagla bo dlugo ja przetrzymali i mala zaczynali tracic, urodzila sie z 7 punktami, masa badan bo byl strach, ze bedzie to mialo swoje konsekwencje, ale nie znieczulenie, a to niedotlenienie...
    Teraz ma 2 latka i jest tak szalona i zywa dziewczynka ze szok... no i choruje tyle co nic...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 28 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiamy kończąc dziś 9 miesięcy :)

    Szałwia, kiedy betujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 09:27

    Milkowiec, szałwia, Mag85, Cala, ..::Butterfly::.., Karo-Linka, mar2śka lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybki temat, gdzie na majówkę z niemowlakiem?

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I drugi, kiedy przestawić bobasa przodem do kierunku jazdy w spacerówce?

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec,jak będzie chcial tak jeździć:)

    Z majowka zalezy od Was i dziecka,co lubicie i od kasy:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia no duży chłopak juz!!! W poniedziałek chyba betuje.Wieczorem dostałam takich skurczy,ze słabo to widzę.Jade na nospie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 14:36

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 28 marca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie doświadczenie ze skazą białkową? Dopadła nas wysypka na policzkach i zielone , rzadkie kupki. Zastanawiam się czy mała nie jest może wrażliwa na nabiał . Nie mam pomysłu co to może być a już trochę trwa.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 28 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart2śka, mój Mały ma skaze. Wysypka na ciele , zielone śluzowate kupy , biegunka , burczenie w brzuszku , kolki... to wszystko minęło jak odstawiłam nabiał. Teraz jak zjem nabiał to go sypie i wtedy znów odstawiam.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 28 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka u nas co prawda lekarka nie potwierdziła skazy ale na wszelki wypadek kazała odstawić wszystko co ma mleko krowie, bo Mała miała lekka wysypke, sluzowate kupki z niteczkami krwi. Po odstawieniu nabiału przeszło. Od jakiegoś czasu powoli wprowadzam do diety nabiał, zaczęłam od jogurtu naturalnego, niedawno trochę śmietany, żółtego sera i póki co jest ok, więc mam nadzieję że już minęło...

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 28 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też od początku były problemy z cerą, najpierw trądzik a do teraz paskudny łzs (ale tylko na buzi). Kupy śluzowte były ale to może być od wszystkiego. Też jesteśmy na diecie dla bezmlekowców. Próbowałam dać Ewie jogurt ale już z daleka ucieka od niego.

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 28 marca 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się pochwalę...odkurzylam dziś maszynę do szycia i zrobiłam Małej matę z szelestkami i metkami:-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97b747de6150.jpg


    Milkowiec, Asia_88, Izka37, Norwegian_forest lubią tę wiadomość

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 28 marca 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala, wow! Swietna! Moja mala kocha metki! Ale najbardziej te od producenta, te ekstra metki jej tak nie interesuja

    Cala lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 28 marca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Helka lubi wszelkiego rodzaju metki, ale najbardziej lubi szelestki :-) a że moja wydra się coraz bardziej gimnastykuje to musiałam jej zrobić coś większego niż do tej pory miała ;-)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 marca 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala, moja tez by byla zachwycona taka mata!
    Ma taka baletnice na ksiezycu z pozytywka, to ostatnio jej wstazki obgryzalaz puent😂

    Ale jak dojrzy metki w gacuach, rajtkach itp, to jest dopiero szal😂


    Ja dzis kupilam i zakladalam zabezpieczenia do kontaktow, bo mala juz jest wszedzie, a ostatnio zaczela wolac do kontaktow, wiec chyba to juz pora, bo coraz bardziej ja interesuja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 00:07

    Cala lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 29 marca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa ja się jeszcze nie dorobilam swojej firmowej metki ale muszę o tym pomyśleć haha :-P

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 29 marca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki co u Was słychać? Jak się czujesz?

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 29 marca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala piekna,zazdroszczę zdolności!!!

    Cala lubi tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 29 marca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test bialy:(

  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 29 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia odpuść sikance, czekamy na bete &&&&

    szałwia lubi tę wiadomość

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 29 marca 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te sikance z czułością 10 pokazują nawet mala betę,z mloda przy becie 45 miałam juz widoczna kreskę.Jak będą białe to chyba olewam betę.

‹‹ 1078 1079 1080 1081 1082 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ