X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Nie sądzę, bo są rzeczy które potrafi zjeść bez problemu w dużej ilości i nie widać żadnego bólu w trakcie. Tylko to jest dosłownie kilka produktów/potraw i żadna nie może zawierać warzyw. U nas przez ostatnie pół roku wyszło 9 ząbków, jeszcze w lipcu miał tylko dwa, a teraz już 11 :O
    U nas w Wigilie byly jeszcze tylko 4, a obecnie jest 10 i 2 w natarciu😱
    Dolne jesynki wyszly na 10,5 miesiaca, gorne na 14 miesiecy, a teraz wyszly w ciagu 4 tygodni gorne dwojki, czworki, dolne dwojki, a czworki dolne juz prawie przebite

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde jaki kombos 😱

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa szok 😲 z tymi zebami.
    Mloda nie ma piątek a tak to wsio wyszlo , ale powoli wychodziły.
    My jestesmy tydzien bez pieluchy w dzień, mam nadzieję, ze sie uda. Nie da juz sobie zalozyc pieluchy, pikazuje i mowi ze ma majtki, tylko czasem zapomni, ze w majty się nie siusia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 20:51

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    U nas w Wigilie byly jeszcze tylko 4, a obecnie jest 10 i 2 w natarciu😱
    Dolne jesynki wyszly na 10,5 miesiaca, gorne na 14 miesiecy, a teraz wyszly w ciagu 4 tygodni gorne dwojki, czworki, dolne dwojki, a czworki dolne juz prawie przebite
    No to prawie tak samo mieliśmy, górne jedynki i wszystkie dwójki wyszły razem, a do tego dosłownie tydzień później ruszyły czwórki :P

    Ana oooooo nooooo to gratki, super, że to już :)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec wrote:
    I co chwila słyszę sama sama sama. W takim tempie to za pół roku się wyprowadzi...
    Mój dziś sam wybierał, co mogę mu założyć :D Zarówno bodziaka jak i spodnie mama wybrała złe i brzydkie, musiał koniecznie wymienić na inne :P

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas caly styczen szpital. Znowu Olka kaszle, zaraz mnie wywala z roboty. A nie ma kto z nia siedziec. Niech te wirusy ida w cholere.

    Olka jakos jeszcze da się ubrac w to co jej dam. Wybiera majtki, da zalozyc tylko czerwone. Inne sa zle. 😉. Odpieluchowanie idzie z siusisuper, gorzej 2, trochę ja przeraża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 09:54

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, to tez szal u was widze z zabkami byl...
    I tak znosi calkiem spoko jak na taki armagedon...
    Ale juz sie nie moge doczekac kompletu zebow... tylko na co wtedy zwale jej humorki😂


    Ana, zdrowka dla Oli!

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 lutego 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki <3
    Widzę temat niejadka się przewinąl to jest moja zmora. Masakra nic mnie bardziej nie wyprowadza z równowagi niż to. Z tym, że u nas zawsze był problem. Cycka też piła tylko jak było cicho i ciemno, ja do chaty zapierdalałam żeby tylko zjadła. Poza okresem noworodkowym NIGDY nie zasygnalizowała, że jest głodna. To dziecko nigdy nie jest glodne. Śniadań nie je wcale. Ok 12-13 coś skubnie w śladowych ilościach. Obiad raz zje raz nie zje jedynie butlę z kaszą na noc to jedyne co wiem, że zje. A tak to potrafi cały dzień być na kabanosie i ciastku zbożowym. I jak żyć?
    A sił ma co niemiara, nie wiem skąd. Wszędzie biegiem i to zapierdala tak, że ja też muszę biec. Charakter ma paskudny, terrorystka i bunt 2 latka na poziomie hard. W łeb sobie pierdolne normalnie jeszcze trochę :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malahd mloda idzie od września do przedszkola, czy dalej zostajesz na wychowawczym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 14:01

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan jest taki, że idzie. Mam nadzieję, że się dostanie bo z tym też różnie może być...

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z mową lepiej? A nie musi miec miejsca w przedszkolu.?

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Widzę temat niejadka się przewinąl to jest moja zmora. Masakra nic mnie bardziej nie wyprowadza z równowagi niż to.
    No to piąteczka, bo mnie nawet mąż tak nie działa na nerwy, jak to niejedzenie :P Że tak sobie pozwolę zacytować: Nie da się żyć, zwariuję jak nic! :D

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    A z mową lepiej? A nie musi miec miejsca w przedszkolu.?

    A dlaczego musi? My się wybudowaliśmy w innym mieście i tam chcemy ja od razu zapisać a nie mieszkamy tam, nie rozliczalismy się więc już nam punkty odchodzą do tego nie ma 3 lat więc też przesuwa się dalej w kolejce.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli inne miesce zameldowania i podatki to punkty się traci. Wiek-musi skonczyc 3 lata w dabym roku kalendarzowym.

  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 7 lutego 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Kope lat!! :-) U nas z jedzeniem to tak jak u Małej - armageddon! Piotruś potrafi do goz. 17 nie zjeść nic... A jedyne co go interesuje to cyc!! Bo my ciągle jeszcze na cycu jesteśmy... :-/ Zastanawiam sie czy kiedys przyjdzie taki moment że już nie będzie chciał cyca? Czy to ja muszę zrobić drastyczne cięcie?
    A propos jedzenia, Mala - ile wazy teraz Ola i ile ma wzrostu? Piotruś ma ok. 90cm i waży ok. 11,5-12kg.
    Buziaki :-*

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 8 lutego 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie je nic ale cyca wypije ;) Ja mleka w dzień nie daje a problemu z odstawieniem nie miałam bo ona głodna nigdy nie jest ;)
    Olka jest malutka. 84cm i 10kg. 3 centyl ale o tyle, że idzie cały czas tym swoim 3 centylem. Robilam jej teraz badania, morfologie, glukoze, tarczyce, żelazo, ferrytyne, próby watrobowe. Wszystko super, jeszcze na usg brzucha idziemy. Może po prostu będzie kurduplem jak matka

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 8 lutego 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi zębami wasze dzieci nieźle szaleją. U nas to każdy jeden sto lat wyłaził.

    Z matkami niejadków łączę się w bólu. Tak się sobie dzisiaj przy obiedzie zastanawiałam, czy drugie za jakieś pół roku będzie jadło więcej niż nasza 3,5 latka ;-) Jak będzie taki sam egzemplarz, to sobie palnę w łeb.

    Ślązaczka, co do wagi, to, jak pisze MałaHD, centyl jest ważny. Moja to powinna tyle, ile Twój teraz ważyć jako roczna, bo urodziła się duża, a ważyła wtedy niecałe 10, teraz dopiero waży 14 kg. Co do odstawienia, to zależy od Ciebie, nie tylko od potrzeb dziecka. W każdym razie takie uciekanie w mleko może sygnalizować, że ma inny problem z jedzeniem i odstawienie wcale nie musi pomóc (u nas nijak nie pomogło), a jeśli dużo jeszcze ciągnie, to drastyczne cięcie mogłoby być drastyczne dla Was obojga. Ani to przyjemne fizycznie (zastoje i zapalenia), ani psychicznie dla obu stron. Ja odstawiałam stopniowo kilka miesięcy od około 14 miesiąca, bo liczyłam, że to coś zmieni z jedzeniem (pediatra tak twierdził i całe otoczenie), a pod koniec miałam już serdecznie dosyć (przez to, że nie jadła nic innego, jadła tego mleka naprawdę bardzo dużo i dosłownie mnie wysysała, po odstawieniu spałam 3 miesiące). Nie było drastycznie wcale, "dogadałyśmy się" normalnie, ale drugi raz zrobiłabym to jeszcze bardziej na luzie i definitywnie zakończyła jednak później. W każdym razie nie trzeba od razu odstawiać, ale można w tym wieku już karmienie mocno regulować. Polecam lekturę Anteckiej, Komsty i Hafiji.

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 8 lutego 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaHD widocznie nasze dziewczyny czerpią energię z kosmosu, mało jedzenia, mało snu, ale jedziemy na pełnych obrotach ;-) Ciebie jak zwykle dobrze się czyta. Kciuki za usg i przedszkole!

    MalaHD lubi tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 8 lutego 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana u nas też styczeń przechorowany, padliśmy w końcu wszyscy, a młoda z gorączkami prawie stopni. Zdrówka!

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 8 lutego 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzę za około 2 tygodnie, a w chacie armagedon po tym przechorowanym miesiącu. I jak żyć ;-)

‹‹ 1133 1134 1135 1136 1137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ