Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulas bedzie dobrze :) czekam na wiesci :)

    agulas lubi tę wiadomość

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 30 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulas &&&&& za wizytę są ! Daj znać

    agulas lubi tę wiadomość

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam Was nadrobic I poczytac ale w pozycji siedzacej przed laptopem ucisk na pecherz niemilosierny :( jak tylko dojde do siebie to do Was dolacze dziewczynki :)

    mia6, Viki26, Inska, Biała, Idgie lubią tę wiadomość

  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 30 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia6 - jak wyszły Twoje badania prenatalne ? Wszystko w porządku ?


    ja z tego stresu to aż się trzęsę z zimna i nie wspomne o lekkich bólach brzucha, boziu żeby tylko jutro badania wyszły dobre.

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliz za badania &&.


    Mia jak tam?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takanijaka wrote:
    Jak to się stało że wcześniej nie widzialam tematu. I ja invitrowa mama (za kilkanaście tygodni coprawda ale zawsze mama) bliźniaków. Dobry wieczór wszystkim:)
    super :) witaj miło.

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś czekamy na wiadomości oj dziś dzień wrażeń. &&&&& za wszystkie wizyty i badania.

    No i dziś opijamy Zosie :-D

    Inska, agulas, justa1234 lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa dziś jest Twój dzień. Niech Zosia szybko i bezproblemowo pojawi się na tym świecie.

    Inska, agulas, justa1234 lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy grudzień i witamy Zosie:-)

    Czekamy na zdjęcie Justyna.

    Inska, agulas, justa1234 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Astra Autorytet
    Postów: 273 448

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa trzymam kciuki za szybciutki poród i żebyś bez problemów doszła do siebie i mogła tulić Zosię :D

    Inska, justa1234 lubią tę wiadomość

    http://vitanonestperfecta.blogspot.com/
    11.02.2016 powitaliśmy nasz Cud 3290g 56cm
    ec8a5b5bf3.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!!

    Inska, justa1234 lubią tę wiadomość

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa szybko dochodz do siebie po porodzie i pokazuj Nam malutka:) szczesliwego rozwiazania!!

    justa1234 lubi tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka nijaka super ze do Nas dotarlas:) jest nas coraz wiecej z rozowej str:) superek

    Inska, Takanijaka lubią tę wiadomość

    jigt0hs.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa dzisiaj Twój najpiękniejszy dzień zobaczysz swoją Zosieńkę <3

    Inska, justa1234 lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Inska Autorytet
    Postów: 808 1944

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa myślimy o Was ciepło!

    284415iryrz2pdpp.gif



    justa1234 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Matyldę <3
    preg.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa pedze po wizycie z garscia kciukow :-) no to czekamy na Zosie <3

    I kciuki za wizyty &&&&&&&

    U mnie dziś bez usg, palpacyjnie szyjka ok, 16 mam usg :-)

    kmb, justa1234, Viki26 lubią tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny biorace no spe 3x1 forte- czy Was tez mimo brania no spy mecza bole miesiaczkowe?

    Justa, czekamy :D nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc Zosie i szczesliwa mamusie :)

    Inska lubi tę wiadomość

  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, czekamy na maluszka i trzymamy kciuki :-D roletka, dobrze, ze szyjka oki, te szyjki to lubia sprawiac problemy

    justa1234 lubi tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Dziewczyny biorace no spe 3x1 forte- czy Was tez mimo brania no spy mecza bole miesiaczkowe?

    Justa, czekamy :D nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc Zosie i szczesliwa mamusie :)

    Mnie bolaly początki ale nospa i magnez pomagały.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Inska Autorytet
    Postów: 808 1944

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Dziewczyny biorace no spe 3x1 forte- czy Was tez mimo brania no spy mecza bole miesiaczkowe?

    Tak Sylwia, mnie też pobolewało jak na okres, dzisiaj to w ogóle jakby jajniki mnie bolą. A rano no-spę brałam. Myślę, że to normalne, tyle się tam przecież teraz dzieje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Matyldę <3
    preg.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ