Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Malizna tak słodko śpi, że nie umiem wyobrazić sobie buntu :-)

    Serducho lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisz tak bo się rozczulam hehe ;)

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł :)

    Serducho super! I po co były te nerwy :)

    MatyldaG gratulacje i kciuki za spokojną ciążę!

    Anatolka, fajnie się czyta o tej Twojej Maliźnie :D <3

    Czy ktoś wie co z naszą Szałwią? Dwa dni już chyba się nie pojawia na forum.

    No i mamy lipiec :) Mój miesiąc, już bym chciała na porodówkę...

    MatyldaG, pabelka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 1 lipca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia czekamy na wieści <3

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Nie pisz tak bo się rozczulam hehe ;)

    Arlenka, dziś mieliśmy dzień diabla ;-) ryczał i ryczał całe popołudnie, aż Go zapakowalismy do chusty i poszedł spać :-) naczynia umyłam, poodkurzalam, jak cudownie mieć dwie ręce wolne ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 19:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka widzę że ta cesarka w niczym Cię nie ograniczyła :D podobają mi się możliwości jakie daje chusta, mam nadzieję że się uda. Poza tym marzy mi sie taka zielona...:P
    A tak w ogóle to trochę mnie zaczyna walić od hormonów, jestem humorzasta i zdecydowanie za łatwo się rozklejam ;) ostatnio rozczuliłam sie w warzywniaku jak mała dziewczynka zapytała " mamo a kupimy maliinkii?" Normalnie oczy mi się mokre zrobily, masakra! ;)

    Iva79 lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatyldaG wrote:
    Witam się dziewczyny :) po cichutku się do Was podpinam :) Dziś mój 12 dpt, wczoraj 11dpt beta 1870 :) więcej nie powtarzam bo się nie chce stresować, w poniedziałek mam pierwszą wizytę i bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie przyszłe i obecne mamusie
    .
    Matylda Kochana kciuki zaciśnięte zdrowej i spokojnej ciazy sciskam i wariuje z radosci

    MatyldaG lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 278

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina cudownie ! ❤ ja wczoraj słuchałam serduszka :-)

    Dzis rano dzien zaczelam od wymiotow i tradycyjnie juz mdlosci..jedzenie mi nie wchodzi za nic.. Ale lepiej sie czulam i nawet cos w domu porobilam. O 17 brudzenie/ plamienie braz :-( bez krwi.. Kazali w klinice lezec i sie nie denerwować a jak sie rozkreci w krew to jechać do szpitala.. Cholera :/
    Tak mnie dzis pieklo ze kosmos tak jakby mi coś siedziało zaraz w pochwie. Cos mi chyba ta dopochwowa nie leży:/
    Slyszalam o krwiakach w ciazy?
    Nie wiem wymyslam rozne opcje zeby nie zeswirowac ze to poronienie :(
    A tak ladnie wczoraj bilo ❤

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Anatolka widzę że ta cesarka w niczym Cię nie ograniczyła :D podobają mi się możliwości jakie daje chusta, mam nadzieję że się uda. Poza tym marzy mi sie taka zielona...:P
    A tak w ogóle to trochę mnie zaczyna walić od hormonów, jestem humorzasta i zdecydowanie za łatwo się rozklejam ;) ostatnio rozczuliłam sie w warzywniaku jak mała dziewczynka zapytała " mamo a kupimy maliinkii?" Normalnie oczy mi się mokre zrobily, masakra! ;)
    Taka mamy :-)
    http://littlefrog.pl/product-pol-2980-Chusta-tkana-Little-Frog-Boulder-Opal-L-4-6-m-II-Gatunek.html

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho wrote:
    Vaina cudownie ! ❤ ja wczoraj słuchałam serduszka :-)

    Dzis rano dzien zaczelam od wymiotow i tradycyjnie juz mdlosci..jedzenie mi nie wchodzi za nic.. Ale lepiej sie czulam i nawet cos w domu porobilam. O 17 brudzenie/ plamienie braz :-( bez krwi.. Kazali w klinice lezec i sie nie denerwować a jak sie rozkreci w krew to jechać do szpitala.. Cholera :/
    Tak mnie dzis pieklo ze kosmos tak jakby mi coś siedziało zaraz w pochwie. Cos mi chyba ta dopochwowa nie leży:/
    Slyszalam o krwiakach w ciazy?
    Nie wiem wymyslam rozne opcje zeby nie zeswirowac ze to poronienie :(
    A tak ladnie wczoraj bilo ❤

    Ogarnij się ;-) jakby było poronienie to by krew po nogach ciekla jak brzydko pisząc z zarzynanej świnki ;-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 278

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czego to moze byc ? Jestem po 2 operacjach ostatnia w lutym 2016, to nie od endomendy?

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Taka mamy :-)
    http://littlefrog.pl/product-pol-2980-Chusta-tkana-Little-Frog-Boulder-Opal-L-4-6-m-II-Gatunek.html

    Śliczna :)

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 2 lipca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho jesteś po usg dopochwowym a to wystarczy do plamień

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam cieplutko invitrowe mamusie! :-) gratuluję nowym ciężarówką,za bliskie rozwiazania trzymam kciuki! :-) Buziaki mamusie! :-)

    nick nieaktualny, arlenka, Asienka1184, adrenalina, Iva79, llallka lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Tilka Ekspertka
    Postów: 163 270

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych co juz rodziły - jak duża była różnica w wadze dzieciaczka miedzy ostatnim usg a porodem?

    Obustronna niedrożność, endometrioza, PCOS, teratozoospermia
    01.04.2015 - I IVF punkcja 03.04.2015 transfer 4A :( 06.05.2015 transfer 4BB :(
    18.09.2015 II IVF punkcja 10.11.2015 transfer 2x 4AA 7dpt 161,1 9dpt 610,80 13dpt 4442,00 mIU/ml :D
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 2 lipca 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie usg w czw, cięcie w pn. Dziecko 250g większe niż z usg.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 3 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho wrote:
    Od czego to moze byc ? Jestem po 2 operacjach ostatnia w lutym 2016, to nie od endomendy?

    Serducho musisz myśleć pozytywnie.
    Ja w dwóch ciążach krwawilam/plamilam/brudzilam i tak widocznie musiało być. U mnie we wczesnej ciąży widać było odklejajaca się kosmowke. Później było łożysko przodujace.
    Ale wiele dziewczyn plami/krwawi na początku a później jest wszystko super. Moim zdaniem pozytywne myślenie to jest to czym możesz sobie pomóc.
    Dużo leż, wypoczywaj, nic nie dźwigaj a będzie dobrze.

    Serducho, Kava lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 3 lipca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam za milczenie,porod masakra zakonczona cesarka w narkozie,ktora zle znioslam,ale obie juz jestesmy ok i sobie radzimy.Corka prawie 4 kg,52 cm.Odezwe sie jak wrocimy do domu.Buziaki przesylamy.

    Anatolka, Neo84, Anuszka, llallka, roletka, Iva79, nick nieaktualny, monia2015, Serducho, Konwalia, Kava, justa1234, Karolina1111, Madzia82, Lilou1984, Viki26 lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 lipca 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia gratulacje <3 dochodź do siebie i czekamy na relacje,odpoczywajcie !!!

    szałwia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 4 lipca 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    Dziewczyny przepraszam za milczenie,porod masakra zakonczona cesarka w narkozie,ktora zle znioslam,ale obie juz jestesmy ok i sobie radzimy.Corka prawie 4 kg,52 cm.Odezwe sie jak wrocimy do domu.Buziaki przesylamy.

    W narkozie... To musiało być niewesolo, że nie czekali aż zadziała podpajeczynowkowe. Odpoczywajcie.

    Gratuluję Mamusiu :-*

    szałwia lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ