X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 18 maja 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak ;D każda kupa wyczekana i poddana analizie hehe :D kiedyś myślałam, że będzie mnie to w jakimś stopniu brzydzić,ale to mnie zupełnie nie rusza :P cieszę się, że brzuszek jej nie boli i jest pogodnym dzieckiem ;) 3mam kciuki żeby wyniki synka były w porządku ! ;) wszystko się unormuje zobaczysz ;) u mnie przez pierwsze 3 msc jedzenie małej bardzo stresowało bo w dzień karmiłam mieszanie a w nocy pierś ....ale nie wiedziałam ile mała zjada z piersi więc teraz w dzień jesteśmy na mm a w nocy jeszcze pierś ...ale głównie jest traktowana jako smoczek zwłaszcza, ze pokarmu już mam mało...wczoraj po godzinnym usypianiu w łóżeczku wzięłam ją do łóżka, ale nie chciałam jej podawać piersi....był taki ryk, że prawie się zanosiła;/ w końcu uległam, ale muszę ją od tego odzwyczaić...cóż będzie ciężko, ale może po tyg walki wystarczy jej tylko przytulenie i zaśnie.

    Ciasteczko777, Zizu87 lubią tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 18 maja 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Dzisiejszej nocy poleglam.. mały marudził a potem już wył do 5 rano.. wisiał od 23 praktycznie cały czas na piersi a jak zasypial i próbowałam go odłożyć to ryk i procedura od nowa.. czyli cyc.. O 5 nad ranem już tak się darl, ze podaliśmy mu mm... najadl się i poszedł spać.. O 8 znowu dostał mm, żeby pospal, bo o 13 mamy gości a ja muszę posprzątać i się naszykowac ale nie ma takiej opcji.. znowu wisi na cycku.. o co chodzi??? Przecież nie może być ciągle glodny.....
    Czeko a może teraz chciał po prostu być blisko Ciebie? a że z piersi leci to korzysta.... moja mała też tak robiła.... miałam wrażenie, ze całe dnie siedzę z wywalonymi cyckami i bardzo mnie to męczyło ;/


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Aga :) to życzę bezproblemowego odzwyczajania :)
    Czeko :(

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 18 maja 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Dzisiejszej nocy poleglam.. mały marudził a potem już wył do 5 rano.. wisiał od 23 praktycznie cały czas na piersi a jak zasypial i próbowałam go odłożyć to ryk i procedura od nowa.. czyli cyc.. O 5 nad ranem już tak się darl, ze podaliśmy mu mm... najadl się i poszedł spać.. O 8 znowu dostał mm, żeby pospal, bo o 13 mamy gości a ja muszę posprzątać i się naszykowac ale nie ma takiej opcji.. znowu wisi na cycku.. o co chodzi??? Przecież nie może być ciągle glodny.....

    Pierś to dla niego jedzenie ale i bliskość, czuje Twój zapach i słyszy bicie serca. A to jedyne co zna :-)
    U mnie było podobnie, teraz może odrobinę lepiej. Przestałam sie tym martwić, taki typ :-) trzeba zostawić sprzątanie, gotowanie i poświęcić się w 100% Maluszkowi. Jak przyjechali rodzice do nas to zastali mega balagan, no ale jak sprzątać z dzieckiem przy piersi? Ja początkowo byłam zła i nie rozumiałam dlaczego tak jest. Bo rozumiem karmić ale non stop? A jednak czasami tak jest...

    I wczoraj przechwaliłam moją Córeczkę... Nie mogła zasnąć do 3 w nocy... Ostatecznie jakoś się udało ale o 6 pobudka. Do tego biedna ma katar i to jej przeszkadza. A za parę godzin będą teściowie i zostają do poniedziałku...
    Tak więc Czeko wspieram Cię mocno bo u mnie podobnie. Ja wierzę, że to 4 trymestr i bedzie tylko lepiej :-)

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 18 maja 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobijcie mnie... Wchodzę do kuchni a na oknie wielka, ptasia kupa 😂😂😂 W sam raz na powitanie teściowej! A mąż do wieczora poza domem. Poprostu cudowne :-(

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizu87 wrote:
    Dziewczyny dobijcie mnie... Wchodzę do kuchni a na oknie wielka, ptasia kupa 😂😂😂 W sam raz na powitanie teściowej! A mąż do wieczora poza domem. Poprostu cudowne :-(
    XD wredne ptaszysko ! Akurat na tesciowa XD??! Nie wpuszczaj jej do kuchni

    Zizu87 lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 18 maja 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizu87 wrote:
    Dziewczyny dobijcie mnie... Wchodzę do kuchni a na oknie wielka, ptasia kupa 😂😂😂 W sam raz na powitanie teściowej! A mąż do wieczora poza domem. Poprostu cudowne :-(


    Jak skomentuje to zaproponuj jej żeby Cię wyręczyła w starciu tej kupy. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2019, 13:22

    Ciasteczko777, Zizu87 lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 18 maja 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiedzamy ogród i poznajemy smaki trawy i ziemi. ;)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 08:36

    Rubi27, Ciasteczko777, Vaina, morganaa, Zizu87, Jvm, Veri, Figa88, 83xxx, MagNolia55, agaaa90, Cccierpliwa, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, taka sytuacja, może któraś miała coś podobnego. Podaję pierś, mała je, mleko jest, bo aż pryska. Na początku je, a potem zaczyna się drzeć,tak z przerwami. Chwila "płaczu", potem znów pierś, płacz i jakby prężenie się.
    I tak, myślałam że to gazy, ale jak odstawiam, I trzymam na rękach chodząc po pokoju to jest spokojna, ssala sobie nawet rękę i z zainteresowaniem się rozglądala. Na ilość też nie możemy narzekać, bo jak pije to się leje, wiec nie tak ze ciągnie i się wkurza że nid leci. Bo to tak wygląda, jakby sid z jakiegoś powodu wściekala. Potem na chwilę spokojnie je, i powtórka. Od jakiś dwóch, trzech dni. W środę miała szczepienia, czy to może mieć jakiś wpływ?

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka u nas problemy z karmieniem, płacz, odrzucamie piersi, problemy z przystawianiem zaczęły się kilka dni po szczepieniu. Ale ja bardziej przyczynę widzę w drugim skoku rozwojowym, który się nałożył na to wszystko. W pewnym momencie pisalam nawet, że chyba koniec kp u mnie.
    Może u Was też skok? A może problemem jest zbyt duża ilość mleka- hiperlaktacja?

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klamka wrote:
    No na początku sika to mleko mi strasznie, więc zastanawiam się nad odciaganiem trochę przed karmieniem, żeby ciśnienie zeszło... Któraś z was o tym pisała nawet. Zobaczę. Jak nadal będzie się tak rzucała to spróbuję. W środę mam położna to zapytam jej też...
    Moja mała w tydzień czasu teraz urosła 1.5cm i przybrała też sporawo... Zobaczymy w środę, bo kontrolujemy przyrosty co tydzień...

    AA tylko też u mnie nie wyglądało mi to że ona ogólnie piersi nie chce, tylko że coś ją mega wkurza... Sikajace mleko??? Hmmm, może?

    Moja Mała też rośnie jak na drożdżach. Mamy już prawie 2kg więcej niż w dniu wypisu ze szpitala. A pomyśleć, że na początku prawie nie przybierała na wadze.
    No i jest bardzo długa, powoli ubieramy body 68 :-)

    klamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

    Zizu87 lubi tę wiadomość

  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 18 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka u nas tak jest od tygodnia. Je 4 min i przestaje, wierci sie i cisnie baki. Na rękach spokojny. Dzisiaj już zaczął ładniej jeść, trochę dłużej. Myślę że to skok albo wkurza go za duża ilosc mleka, bo u mnie to az sika z cyckow na poczatku. Przybiera duzo, wiec jest niby ok. Mam nadzieję, ze już to minie. Zaczęłam tez podawac espumisan, bo moze to jednak baki go męczą, a odruch ssania rusza uklad trawienny u malucha.

    klamka lubi tę wiadomość

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 19 maja 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamla może chodzi o to że masz dużo mleka i za szybko leci. Albo córka chce się przytulić tylko do cyca a nie jeść a musi ;)

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:09

  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, u nas dzisiaj to samo. Noc bez problemów, a rano od 6 nie mogę synka nakarmić, bo puszcza pierś i się wierci. Puszcza bąki i płacze. Cos tam pociumkał pare minut i teraz zasnął. My jeszcze jesteśmy przed szczepieniami. U mnie to wygląda na gazy/ problemy ze zrobieniem kupy... albo nie jest glodny i tak wydziwia... skoro mleko tak łatwo wyplywa i w dyzych ilosciach, to moze najada sie szybciej

    860ij44jb8ojlfrj.png
‹‹ 616 617 618 619 620 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ