X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti tak na szczęście przywiało mnie na tą stronę :D słodziaki te TWOJE dzieciaki <3

    Co do kosmetyków to ja używałam oliwki pani w aptece mówiła że najważniejsze to żeby skóra była dobrze naoliwiona :) ale i tak na prawym udzie (i tylko tutaj) wyszły rozstępy po porodzie :/ a druga nogą czysta więc nie mam pojęcia jak to się stało :/


    Dzisiaj nie testowalam :P jakoś wytrzymałam mam nadzieję że jutro zobaczę już piekne II krechy <3

    Pierwsza wizytę mam 11.04. a kilka dni później ma być widoczne serducho szkoda że nie będzie jeszcze widać bo najgorsze że następną wizytę mam dopiero 11.05 :/

    Katti lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiliśmy bluzeczkę z napisem będę Starszym bratem :D w niedzielę syn będzie ubrany ciekawa jestem czy dziadki się polapia :P :D

    Almond, agniecha2101, Katti lubią tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 30 marca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti ale fajne masz dzieciaczki:-)! Moja corcia tez tylko rower i rower, czasami zamienia na wrotki jeszcze:D

    Tekana super pomysl z bluzeczka <3 czekam na relacje jaka byla reakcja dziadkow:-)!

    My na razie nie mowimy. Moj M to najlepiej nikomu by nie powiedzial do porodu heheh zastanawialismy sie, jak powiedziec corce, bo posoadanie rodzenstwa to jej glowne marzenie w tym momencie, jest bardzo wrazliwa i opiekuncza dziewczynka. Wymyslilam, że zamowie tez koszulke z Bocianem ktory niesie dziecko, i podpisem „ Zostałam Starsza Siostra”. :-). Moja 5 latka juz co nieco czyta, wiec jak posklada literki to chyba oszaleje:-)! Tylko problem taki, ze jak jej powoemy to bedzie wiedziec caly swiat:D jest straszna gadula.

    Ps. Bylam dzis w luxmed, zeby dostac skierowanie na badani i o dziwo wpadlam na super Ginekologa, mam skierowanie na cala liste badan w ciazy :-) alez sie ciesze, nie bede musiala tyle kasy wydać:D. Troszke poklamalam, ze to moja 1sza wizyta, i zrobil mi jeszcze Usg no i babelek rosnie jak na drozdzach i serducho pompuje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 14:47

    agniecha2101, Katti lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    Zamówiliśmy bluzeczkę z napisem będę Starszym bratem :D w niedzielę syn będzie ubrany ciekawa jestem czy dziadki się polapia :P :D
    Fajny pomysł. Będziesz musiała koniecznie dać znać czy się domyślili i jak reakcja ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Katti ale fajne masz dzieciaczki:-)! Moja corcia tez tylko rower i rower, czasami zamienia na wrotki jeszcze:D

    Tekana super pomysl z bluzeczka <3 czekam na relacje jaka byla reakcja dziadkow:-)!

    My na razie nie mowimy. Moj M to najlepiej nikomu by nie powiedzial do porodu heheh zastanawialismy sie, jak powiedziec corce, bo posoadanie rodzenstwa to jej glowne marzenie w tym momencie, jest bardzo wrazliwa i opiekuncza dziewczynka. Wymyslilam, że zamowie tez koszulke z Bocianem ktory niesie dziecko, i podpisem „ Zostałam Starsza Siostra”. :-). Moja 5 latka juz co nieco czyta, wiec jak posklada literki to chyba oszaleje:-)! Tylko problem taki, ze jak jej powoemy to bedzie wiedziec caly swiat:D jest straszna gadula.

    Ps. Bylam dzis w luxmed, zeby dostac skierowanie na badani i o dziwo wpadlam na super Ginekologa, mam skierowanie na cala liste badan w ciazy :-) alez sie ciesze, nie bede musiala tyle kasy wydać:D. Troszke poklamalam, ze to moja 1sza wizyta, i zrobil mi jeszcze Usg no i babelek rosnie jak na drozdzach i serducho pompuje:)
    Kiedyś właśnie o ciąży znajomych dowiedziałam się od ich córki :-) Podeszła do mnie i mówi: "Ciocia a wiesz, że ja będę miała braciszka albo siostrzyczkę? Tylko mamusia kazała nikomu nie mówić." No i nie powiedziała :-D Tak to już z dziećmi jest, wszystkiego się dowiesz ;-)
    Super że trafił Ci się taki lekarz :-) Napewno sporo uda Ci się zaoszczędzić dzięki temu :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 marca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e5aa330e019.jpg

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 31 marca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti gdzie Cię wywiało? Co z Twoim wykresem się stało? :(

    Katti lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    Katti gdzie Cię wywiało? Co z Twoim wykresem się stało? :(
    Spokojnie podczytuję was.
    Mój wykres zamknełam bo za 3 dni i tak zniknie sam - abonament się skończy.
    Wybaczcie dziewczyny bo wy tutaj wszystkie tak o tych świetach piszecie,każda cos szykuje,piecze i o spotkaniach z rodziną pisze... a ja nic w tym temacie nie napiszę, niczym się nie pochwalę.
    Nie obchodzę wielkanocy bo mój mąż i tak w pracy będzie a moje dzieci nic z tego nie rozumieją po za tym że dostaną jakiegos czekoladowego zajączka,zabawke a mi też przykro strasznie kiedy tak nie mam o czym pisac w tej kwesti... rodziny nie posiadam do której mogłabym się wybrać i miło spędzić czas tak jak wy.
    Nie gniewajcie się ale w tym czasie zwyczajnie trochę zamilknę.
    Mimo wszystko z mężem życzymy wam wesołego Alleluja.
    A syneczek chwali się zajączkiem.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/122710cfbc1d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2018, 12:32

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Spokojnie podczytuję was.
    Mój wykres zamknełam bo za 3 dni i tak zniknie sam - abonament się skończy.
    Wybaczcie dziewczyny bo wy tutaj wszystkie tak o tych świetach piszecie,każda cos szykuje,piecze i o spotkaniach z rodziną pisze... a ja nic w tym temacie nie napiszę, niczym się nie pochwalę.
    Nie obchodzę wielkanocy bo mój mąż i tak w pracy będzie a moje dzieci nic z tego nie rozumieją po za tym że dostaną jakiegos czekoladowego zajączka,zabawke a mi też przykro strasznie kiedy tak nie mam o czym pisac w tej kwesti... rodziny nie posiadam do której mogłabym się wybrać i miło spędzić czas tak jak wy.
    Nie gniewajcie się ale w tym czasie zwyczajnie trochę zamilknę.
    Mimo wszystko z mężem życzymy wam wesołego Alleluja.
    A syneczek chwali się zajączkiem.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/122710cfbc1d.jpg

    Słodziaki <3

    A ja już myślałam że Cię gdzieś wywiało :P

    Mój wykres jest ważny do 12.04. nie będę przedłużała bo teraz wyskakuje mi 29 zł bo mi się udało zajść w ciążę więc już mi nie przysługuje 10zl :/ mam kilka apek na tel teraz muszę wybrać która zostawić :D

    Katti też życzę wam wszystkiego dobrego :* wesołego alleluja :* o spokojnej ciąży :*

    I wszystkim wam życzę wesolego alleluja !!!! :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kochane :-* powoli przechodzę do Was na filoteowa stronę :-) Tekana naprawdę możemy przybić sobie piątkę :-) 4 tydzień i 5 dzień :-P idziesz jutro na betę? :-* Ja jeszcze zrobię homocysteine, kwas foliowy i tsh :-* jak reakcja rodzinki? My oczywiście też powiedzieliśmy, bo mój mężu nie wytrzymał, ja trochę żałuję, ale mam nadzieję, że z fasolką będzie wszystko okej :-* spróbuję jutro wcisnąć się do gina, na pewno jeszcze nic nie będzie widział ale powinien przepisać mi zastrzyki z heparyny ze względu na mthfr i PAI i chce zrobić jeszcze wymaz na czystość :-) napiszcie, jakie są Wasze objawy :-* u mnie jest ich nie wiele, nie wiem czy to dobrze, pewnie przyjdą trochę później, póki co nam zaparcia, czasami łapie mnie ból krzyża i podbrzusza, senność w ciągu dnia, ale nie bola mnie piersi i nie mdli mnie ani nic, a mama z siostrą wymiotowaly całe ciążę mówiły...

    agniecha2101, Tekana lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • monazis Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na 08.11 według belly a według usg 19.11.2018
    Czekamy na bijące serduszko

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    9tc Aniołek poronienie zatrzymane [*]05.04.2018
    ewl0mewafojm92sb.png
  • Szczesliwa88 Koleżanka
    Postów: 31 34

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie :)
    Czy mogę dołączyć? :)
    Na wstępie Wesołych Świat życzę i zdrowych zajączków :*
    Narazie według okresu termin porodu na 27listopada (chociaż mam nadzieję że dzidzia poczeka i urodzi się w grudniu jak mama )
    4kwietnia mam kolejna wizyte na pierwszej nic nie było widać bo to dopiero 4t3d był i lekarka zleciła mi tylko badania :) obecnie jutro zaczynam 7 tydzień :) narazie procz bólu cyckow chcicaz już są mniejsze to takich większych objawow nie mam ale wierzę że będzie wszytsko supeerrrr :* całuję was mocno mam nadzieję że wytrzymacie że mną 8 miesięcy ;)

    agniecha2101, monazis lubią tę wiadomość

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-)
    Szczesliwa88 pewnie, że możesz też dołączyć :-) obyś Ty z nami wytrzymała ;-)
    Monazis a kiedy masz wizytę?
    Karolcia27 super że też dołączyłaś, czekałam tu na Ciebie ;-) U mnie z objawów to straszne wzdęcia, zaparcia też, chociaż wczoraj akurat to miałam biegunkę :-P Strasznie mi pryszcze wyskakują non stop i czasem podbrzusze pobolewa. A no i straszne wahania nastroju mam, mocno rozdrażniona i nerwowa się zrobiłam i coraz częściej płaczę z byle powodu :-P ale piersi też mnie nie bolą i mdłości nie mam, czasem tylko lekkie zawroty głowy.

    Kobietki wszystkim waszym maleństwom zdrówka życzę :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tekana wrote:
    Katti tak na szczęście przywiało mnie na tą stronę :D słodziaki te TWOJE dzieciaki <3

    Co do kosmetyków to ja używałam oliwki pani w aptece mówiła że najważniejsze to żeby skóra była dobrze naoliwiona :) ale i tak na prawym udzie (i tylko tutaj) wyszły rozstępy po porodzie :/ a druga nogą czysta więc nie mam pojęcia jak to się stało :/


    Dzisiaj nie testowalam :P jakoś wytrzymałam mam nadzieję że jutro zobaczę już piekne II krechy <3

    Pierwsza wizytę mam 11.04. a kilka dni później ma być widoczne serducho szkoda że nie będzie jeszcze widać bo najgorsze że następną wizytę mam dopiero 11.05 :/

    11.04 to może będzie już serducho widać? :) to będzie już chyba Twój 7 tydzień :)

    Tekana lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    11.04 to może będzie już serducho widać? :) to będzie już chyba Twój 7 tydzień :)

    Mam taką nadzieję że serducho już będzie bić :) chociaż mój mąż mówi że będą dwa :D chyba przegina ale ile by nie było to przyjme wszystkie <3 :D

    Karolcia tak możemy przybić piątkę :P idziemy prawie łeb w łeb :D na kiedy masz wizytę? :)

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nasz syn chodził w podkoszulce będę Starszym bratem :) rodzice długo nie polapali się o co chodzi :D ale oczywiście jak w końcu zauważyli napis to od razu szczecie i radość :D

    Śmiesznie było :P

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • monazis Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Witajcie dziewczyny :-)
    Szczesliwa88 pewnie, że możesz też dołączyć :-) obyś Ty z nami wytrzymała ;-)
    Monazis a kiedy masz wizytę?
    Karolcia27 super że też dołączyłaś, czekałam tu na Ciebie ;-) U mnie z objawów to straszne wzdęcia, zaparcia też, chociaż wczoraj akurat to miałam biegunkę :-P Strasznie mi pryszcze wyskakują non stop i czasem podbrzusze pobolewa. A no i straszne wahania nastroju mam, mocno rozdrażniona i nerwowa się zrobiłam i coraz częściej płaczę z byle powodu :-P ale piersi też mnie nie bolą i mdłości nie mam, czasem tylko lekkie zawroty głowy.

    Kobietki wszystkim waszym maleństwom zdrówka życzę :-)


    Kochana ja mam dopiero wizytę na 23.04 także w 12tc
    Mieszkam w Norwegii i oni nie uważają ciąży do 12 tc.
    Lecę do polski za dwa dni na usg wiec gdzie 9+0 także sprawdzimy co się dzieje. Byłam prywatnie tutaj w Norwegii, ale lekarz mnie tylko wystraszył i z moim narzeczonym doszliśmy do wniosku ze lepiej lecieć do polski. Tutaj byłam w 6+6tc i lekarz według usg powiedział ze jestem w 5+2tc i nie było serduszka widać i nagadał mi ze płód złe się rozwija itd. Ale przecież jest jeszcz czas prawda? Co myślicie?
    Objawy ciąży jak najbardziej są piersi mało mi nie odpadną nie ymiotowalam wcale ale czuje się przemęczona i drażliwa ostatnimi czasy. Jestem tutaj nowa mam nadzieje ze do listopada będę razem z wami

    9tc Aniołek poronienie zatrzymane [*]05.04.2018
    ewl0mewafojm92sb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam się przywitac.
    Już jutro 4 kwietnia i kilka z nas ma swoją pierwszą wizytę .
    U mnie jest mega stres.
    Ciekawe czy wy bedziecie miały swoje pierwsze USG jutro... u mnie tego nie bedzie chociaż nie ukrywam liczę ze zechce zrobic mi sluchanie serduszka o ile ono już jest.. Bardzo chciałabym je usłyszeć... dopiero po tym spotkaniu dostane list na USG.
    Mimo to stresuje sie jutrzejszym dniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 09:04

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka tez sie stresuje i mam wrazenie ze jutro znow pozegnam sie z fioletowa strona. Nie besztajcie, po prostu objawy ustaly a ostatnio przez to nie bylo dobrych wiesci. Eh

    Katti lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ